Termometr elektroniczny ETI Therma Elite
Termometr elektroniczny ETI Therma Elite
Termometr elektroniczny ETI Therma Elite
Termometr elektroniczny ETI Therma Elite

Termometr przemysłowy ETI Therma Elite

221-061
Produkt na zamówienie
385,37 zł
Netto
474,01 zł Brutto

Termometr z funkcją kalibracji, o podwyższonej dokładności, z gniazdem sondy termoparowej typu K, wskaźnik z podświetleniem i funkcją min/maks.UWAGA! Sondy należy zamawiać osobno.

 

Termometr przemysłowy ETI Therma Elite (221-061) z gniazdem sondy termoparowej, do różnych zastosowań. Zapewnia pomiar temperatury w zakresie od -100°C do 1372°C z rozdzielczością 0.1°C lub 1°C, mieści się w poręcznej, solidnej obudowie z ABS-u, która zawiera dodatek "Biomaster", hamujący wzrost bakterii.

Termometry Therma Elite posiadają duży, czytelny wyświetlacz LCD z sygnalizacją braku podłączonej sondy i niskiego poziomu baterii.

Każdy termometr Elite jest zasilany przez trzy baterie 1,5 V AAA, które pozwalają na nieprzerwany pomiar minimum przez 5 lat.

W celu zaoszczędzenia baterii, termometr wyłącza się automatycznie po 10-ciu minutach. Ta funkcja może być wyłączona przez użytkownika.

Termometr Therma Elite posiada wszystkie cechy termometru Therma 1 oraz dodatkowo funkcje: podświetlenia wyświetlacza, MAX/MIN i przycisk wyboru 0.1/1 °C/°F.

Co to jest Biomaster?

Biomaster jest to silny biocyd na bazie srebra do stosowania w tworzywach sztucznych, przyczyniający się do obniżenia zagrożeń higieny. Stężenie środka przeciwbakteryjnego w Biomaster w razie potrzeby, zapewnia uwolnienie jonów srebra, co bezpiecznie hamuje rozwój drobnoustrojów.Zobacz także:

» Monitorowanie i kontrola temperatury w przemyśle mięsnym - poradnik

» Monitorowanie i kontrola temperatury w cateringu - poradnikFunkcje/cechy:

  • pomiar temperatury (°C, °F)
  • funkcja max/min i podświetleniem wyświetlacza
  • możliwość kalibracji przez użytkownika w zakresie ±2°C
  • duży zakres pomiaru temperatury -100°C do 1372°C (w zależności od sondy)
  • możliwość podłączenia sondy termoparowej typ K
  • żywotność baterii min 5 lat
Dane techniczne:

Parametry mierzone: temperatura (°C; °F)
Zakres pomiarowy: -100°C ... +1370°C
Rozdzielczość: 0,1 (-99,9 ... +299,9°C)
1 w pozostałym zakresie
Dokładność: ±0,4°C ±0.1%
Typ czujnika: termopara typ K
Wyświetlacz: wyświetlacz LCD 12 mm
Zasilanie: bateryjne, 3 x 1.5 V AAA
Żywotność baterii: minimum 10000 godzin
Wymiary: 128 x 56 x 25 mm
Waga: 130 g
Materiał obudowy: ABS
Producent: ETI
Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
Gwarancja: 24 miesiąceCena zawiera:

  • termometr Therma Elite
  • komplet baterii
  • fabryczny certyfikat kalibracji
  • instrukcję obsługi
Rozdzielczość
0,1°C
Dokładność
±0,4°C
Zakres pomiarowy
(-100°C ... +1370°C)
Typ termometru
przemysłowy

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.