Termometr różnicowy ETI Therma Differential
Termometr różnicowy ETI Therma Differential
Termometr różnicowy ETI Therma Differential
Termometr różnicowy ETI Therma Differential
Termometr różnicowy ETI Therma Differential
Termometr różnicowy ETI Therma Differential

Termometr przemysłowy ETI Therma Differential

231-022
Produkt na zamówienie
468,29 zł
Netto
576,00 zł Brutto
 

Termometr różnicowy ETI Therma Differential (231-022) z dwoma gniazdami sond termoparowych typ K, pozwala na równoczesne użycie obu sond. Na wyświetlaczu można wyświetlić temperaturę sondy T1, T2 lub różnicę temperatur pomiędzy sondami (T1-T2). Umożliwia to na przykład pomiar spadku temperatury grzejnika lub wzrost czy spadek temperatury dwóch elementów, które mają być mierzone.

Termometr zapewnia pomiar temperatury w zakresie od -100°C do 299.9°C z rozdzielczością 0.1°C, poza zakresem 300°C do 1372°C następuje automatyczne przełączenie rozdzielczości na 1°C.

Miernik mieści się w trwałej obudowie z ABS-u uszczelnionej gumowymi uszczelkami, które zabezpieczają przed wodą i zniszczeniem w środowisku trudnym. W celu zaoszczędzenia baterii, termometr wyłącza się automatycznie po 10-ciu minutach.Funkcje/cechy:

 • pomiar temperatury (°C), T1, T2, (T1-T2)
 • funkcja hold, open circuit
 • opcjonalnie podświetlenie wyświetlacza
 • wskazanie niskiego poziomu baterii
 • duży zakres pomiaru temperatury -100°C do 1372°C
 • możliwość podłączenia sondy termoparowej typ K
 • żywotność baterii min 5 lat
Dane techniczne:

Parametry mierzone: temperatura (°C; °F)
Zakres pomiarowy: -100 ... 1372°C (w zależności od sondy)
Rozdzielczość: 0,1°C lub 1°C
Dokładność: ±0,4°C ±1% odczytu
Typ czujnika: termopara typ K
Wyświetlacz: wyświetlacz LCD 15 mm
Zasilanie: bateryjne, 3 x 1.5 V AAA
Żywotność baterii: 7500 godzin
Wymiary: 31.5 x 71 x 140 mm
Waga: 220 g
Materiał obudowy: ABS
Producent: ETI
Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
Gwarancja: 12 miesięcyCena zawiera:

 • termometr Therma Differential
 • komplet baterii
 • fabryczny certyfikat kalibracji
 • instrukcję obsługi
Rozdzielczość
0,1°C
Dokładność
±0,4°C
Zakres pomiarowy
(-99,9°C ... +1372°C)
Typ termometru
przemysłowy

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.