Lista produktów według marki Davis Instruments

USA, 1981

Zobacz produkty

Światowy lider w rozwoju i produkcji systemów, czujników i urządzeń do monitoringu pogody.

Siedziba główna firmy mieści się w Stanach Zjednoczonych.

Dostępny
Akcesoria

Abonament 3-letni na przechowywanie danych w chmurze WeatherLink 6561A

Davis Instruments
6561A
615,06 zł
3-letni abonament na dostęp do chmury poprzez WeatherLink Pro, wyświetlanie danych pomiarowych na dowolnym komputerze czy urządzeniu mobilnym w czasie rzeczywistym, dostęp do danych historycznych, tworzenie wykresów danych oraz aktualizacja danych.
3-letni abonament na dostęp do chmury WeatherLink Pro+
Dostępny
Akcesoria

Abonament 3-letni na przechowywanie danych w chmurze WeatherLink 6562A

Davis Instruments
6562A
1 404,54 zł
3-letni abonament, na przechowywanie danych pomiarowych w chmurze poprzez WeatherLink Pro+, w tym IPM, aktualizacja danych pomiarowych co minutę, wyświetlanie w czasie rzeczywistym, dostęp do danych historycznych, wykresów danych oraz aktualizacji.
Abonament na przechowywanie danych pomiarowych w chmurze WeatherLink.
Dostępny
Akcesoria

Abonament roczny na przechowywanie danych w chmurze WeatherLink 6561

Davis Instruments
6561
241,74 zł
Abonament na dostęp do chmury poprzez WeatherLink Pro przez 1 rok, wyświetlanie danych pomiarowych w czasie rzeczywistym na dowolnym komputerze czy urządzeniu mobilnym, dostęp do danych historycznych, wykresów danych i aktualizacji.
Abonament na 1 rok na dostęp do chmury poprzez WeatherLink Pro+
Dostępny
Akcesoria

Abonament roczny na przechowywanie danych w chmurze WeatherLink 6562

Davis Instruments
6562
547,74 zł
Abonament na 1 rok na dostęp do chmury poprzez WeatherLink Pro+, aktualizacja co 1 minutę, wyświetlanie danych w czasie rzeczywistym na urządzeniu mobilnym lub dowolnym komputerze, dostęp do danych historycznych i wykresów danych.
Adapter ze złączem RJ
Dostępny
Akcesoria

Adapter ze złączem RJ

Davis Instruments
6860
45,00 zł
Adapter ze złączem RJ wymagany podczas korzystania z węzła EnviroMonitor Node lub z czujnikiem temperatury 6477.
Anemometr ultradźwiękowy Davis 6415 do pomiaru prędkości i kierunku wiatru
Dostępny
Wiatromierze

Anemometr ultradźwiękowy Davis 6415

Davis Instruments
6415
2 925,00 zł
Anemometr ultradźwiękowy do pomiaru prędkości i kierunku wiatru, sygnały ultradźwiękowe kalibrowane z temperaturą. Brak ruchomych części zapewnia większą wytrzymałość i niezawodność przy minimalnej konserwacji. Zasilany energią słoneczną z podtrzymaniem bateryjnym. Kompatybilny ze wszystkimi czujnikami Vantage Pro2, EnviroMonitor i przetwornikami...
Bramka sieciowa Davis EnviroMonitor Gateway (2G/3G) Bramka sieciowa Davis EnviroMonitor Gateway (2G/3G) 2
Dostępny
System EnviroMonitor

Bramka sieciowa Davis EnviroMonitor Gateway (3G/4G)

Davis Instruments
6803
4 477,50 zł
Bramka sieciowa EnviroMonitor Gateway zbiera dane z zewnętrznych czujników, podłączonych do węzłów i bezpiecznie przekazuje je przy użyciu łączności komórkowej do serwera w chmurze. UWAGA! Maszt nie wchodzi w skład zamówienia. Należy go dokupić osobno TUTAJ.
Czujnik promieniowania UV
Dostępny
Nasłonecznienia i promieniowania

Czujnik promieniowania UV

Davis Instruments
6490
1 912,50 zł
Czujnik promieniowania UV.
Czujnik temperatury ze stali nierdzewnej z dwużyłowym przewodem Davis 6470 Czujnik temperatury ze stali nierdzewnej z dwużyłowym przewodem Davis 6470 2
Dostępny
Temperatury i wilgotności

Czujnik temperatury Davis 6470 ze stali nierdzewnej

Davis Instruments
6470
382,50 zł
Termistorowa sonda temperatury w obudowie ze stali nierdzewnej z dwużyłowym przewodem, przeznaczona do współdziałania z bezprzewodową stacją pomiaru temperatury / wilgotności liści i gleby lub z węzłem EnviroMonitor. Sonda jest wyposażona w dwużyłowy kabel o długości 4,6 m, odporny na uszkodzenia spowodowane przez szkodniki, wilgoć lub promieniowanie UV.
Termistorowa, zewnętrzna sonda do pomiaru temperatury powietrza, gleby lub wody
Dostępny
Temperatury i wilgotności

Czujnik temperatury Davis 6477 termistorowy

Davis Instruments
6477
202,50 zł
Zewnętrzna, termistorowa sonda platynowa do pomiaru temperatury powietrza, gleby lub wody, współpracująca z bezprzewodowym nadajnikiem czujnika lub węzłem EnviroMonitor Node (węzeł ze złączem RJ 6860). Może być również używana z Weather Envoy lub Vantage Connect, zastępując „wewnętrzny” czujnik temperatury. Długość kabla 7,6 m.
Czujnik Temperatury/Wilgotności z osłoną przeciwsłoneczną Davis 6832
Dostępny
Temperatury i wilgotności

Czujnik temperatury/wilgotności z osłoną przeciwsłoneczną

Davis Instruments
6832
2 092,50 zł
Czujnik temperatury i wilgotności z osłoną przeciw promieniowaniu słonecznemu. Czujnik wyposażony jest w osłonę przeciwradiacyjną z wentylatorem, który przez 24-godzinny zasysa powietrze, zapewniając bardzo dokładne odczyty nawet podczas gwałtownych zmian temperatury i podczas słabego wiatru. Wentylator, jest zasilany energią słoneczną i baterią.
Czujnik wilgotności gleby do stacji pomiaru temperatury i wilgotności gleby
Dostępny
Glebowe (RH, T, VWC)

Czujnik wilgotności gleby Davis 6440

Davis Instruments
6440
382,50 zł
Czujnik wilgotności gleby do stacji temperatury i wilgotności gleby i liści. Nie wymaga okresowej konserwacji w sezonie wegetacyjnym. Wystarczy zakopać czujnik na żądanej głębokości, a następnie monitorować poziom wilgoci przez cały sezon. Czujnik wilgoci w glebie musi być podłączony do stacji wilgotności i temperatury liści i gleby lub węzeł...
Czujnik do monitorowania poziomu wilgoci na powierzchni liści Czujnik do monitorowania poziomu wilgoci na powierzchni liści 2
Dostępny
Do uprawy roślin

Czujnik wilgotności liści Davis 6420

Davis Instruments
6420
742,50 zł
Czujnik do monitorowania poziomu wilgoci na powierzchni liści, w zakresie od 0 (całkowicie suche) do 15 (nasycone) na kablu o długości 12 m. Czujnik wilgotności liści współpracuje z bezprzewodową stacją kontroli wilgotności/ temperatury gleby i liści (6345 lub 6345CS) lub do węzłem EnviroMonitor (6810).
Samodzielny deszcomierz AeroCone Davis 6466M współpracujący z System EnviroMonitor. Samodzielny deszcomierz AeroCone Davis 6466M współpracujący z System EnviroMonitor. 2
Dostępny
Akcesoria

Deszczomierz AeroCone Davis 6466M

Davis Instruments
6466M
675,00 zł
Samodzielny deszczomierz z podstawą montażową Vantage Pro2, zastępuje kolektor deszczu w zestawie czujników Vantage Pro2, dzięki czemu można go zainstalować osobno lub w systemie EnviroMonitor.
Dodatkowy panel słoneczny Davis 6616
Dostępny
Akcesoria

Dodatkowy panel słoneczny Davis 6616

Davis Instruments
6616
1 327,50 zł
Dodatkowy paneli słoneczny który można zainstalować w miejscach o słabym świetle i niskim poziomie naładowania baterii w urządzeniach stacji pogodowej. Panel jest zainstalowany na odpornej na warunki atmosferyczne obudowie, która może być również używana do przechowywania baterii lub innego sprzętu polowego.
Bramka Davis EnviroMonitor IP Gateway zbiera dane z zestawów czujników i węzłów w terenie Bramka Davis EnviroMonitor IP Gateway zbiera dane z zestawów czujników i węzłów w terenie 2
Dostępny
System EnviroMonitor

EnviroMonitor IP Gateway (Wi-Fi/Ethernet) Davis 6805

Davis Instruments
6805
2 925,00 zł
Bramka sieciowa EnviroMonitor IP Gateway zbiera wszystkie niezbędne dane pobierane przez Węzły (Davis EnviroMonitor Node) z czujników w terenie i bezpiecznie przekazuje je do serwera w chmurze przy użyciu Wi-Fi lub opcjonalnego Ethernetu. W skład zestawu wchodzi bramka IP, zasilacz sieciowy, opcjonalny kabel Ethernet. Zestaw nie zawiera baterii 4 x...
Interfejs Envoy8X dla użytkowników potrzebujących danych pogodowych z wielu stacji
Dostępny
Akcesoria

Interfejs Envoy8X

Davis Instruments
6318EU
945,00 zł
Interfejs Envoy8X dla użytkowników potrzebujących danych pogodowych z wielu stacji.
Produkt dodany do porównania

  Strona używa plików cookies.