System Aranet

System monitorowania parametrów środowiskowych ARANET, w którym bezprzewodowe czujniki mogą zostać umieszczone nawet 3 km w zasięgu linii widzenia.

Opis systemu Aranet

System monitorowania parametrów środowiskowych Aranet • MERA Sp. z o.o

Aktywne filtry

Stacja bazowa Aranet PRO 12 Stacja bazowa Aranet PRO 12 2
Dostępny
System Aranet

Stacja bazowa Aranet PRO 12

TDSBWB01
2 399,00 zł
Stacja bazowa Aranet PRO do monitorowania środowiska wewnętrznego, które działa jako bramka, magazyn danych i serwer sieciowy. Porty: 12 VDC, Ethernet, USB A. Przesyłanie danych do 3km.
Stacja bazowa Aranet PRO+ z 12 czujnikami
Dostępny
System Aranet

Stacja bazowa Aranet PRO Plus 12

TDSBOA03
2 327,50 zł
Stacja bazowa współpracująca z 12 czujnikami Aranet, przeznaczona do monitorowania środowiska zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Obudowa o IP67. Zasięg do 3 km. Stacja wyprodukowana w EU!
Stacja bazowa Aranet PRO+ LTE 12
Dostępny
System Aranet

Stacja bazowa Aranet PRO Plus LTE 12

TDSBOB03
2 707,50 zł
Stacja bazowa Aranet LTE zbiera dane z 12 czujników Aranet. Dane można przechowywać lokalnie lub w chmurze Aranet Cloud.Stacja ma stopień ochrony IP67 i posiada wbudowany modem 4G LTE oraz interfejsy sieciowe Wi-Fi i Ethernet. Przyjazny interfejs ułatwia przeglądanie, analizowanie i porównywanie zbieranych danych w czasie rzeczywistym. Zasięg przesyłania...
Czujnik temperatury i wilgotności ARANET t/rh
Dostępny
System Aranet

Czujnik temperatury i wilgotności Aranet T/RH

TDSPT001
380,00 zł
Bezprzewodowy czujnik temperatury i wilgotności względnej, charakteryzujący się wyjątkowo niskim zużyciem energii, co pozwala mu działać do 10 lat bez wymiany baterii.  Czujnik wyprodukowany w EU!
Czujnik z sondą Aranet T
Dostępny
System Aranet

Czujnik temperatury z sondą Aranet T

TDSPT002.003
712,50 zł
Czujnik z sondą do pomiaru i monitorowania temperatury powietrza, cieczy i ciał stałych. Czujnik wyprodukowany w EU!
Czujnik Aranet4 PRO Czujnik Aranet4 PRO 2
Dostępny
System Aranet

Czujnik Aranet4 PRO

TDSPC003
965,15 zł
Samodzielny, bezprzewodowy czujnik zasilany bateryjnie, do monitorowania CO2, temperatury, wilgotności względnej oraz ciśnienia atmosferycznego w szkole, biurze lub w innym pomieszczeniu. Urządzenie jest przenośne, proste w instalacji, łatwe w obsłudze i informuje, kiedy monitorowane poziomy przekroczą wartości graniczne. Czujnik wyprodukowany w EU!
Miernik jakości powietrza Aranet4 HOME Miernik jakości powietrza Aranet4 HOME 2
Dostępny
System Aranet

Miernik jakości powietrza Aranet4 HOME

TDSPC0H3
819,65 zł
Innowacyjny, bezprzewodowy miernik jakości powietrza w pomieszczeniach. Pomiar CO2, temperatury, wilgotności powietrza i ciśnienia atmosferycznego. Przenośny, zasilany bateryjnie, ekran E-Ink, aplikacja do konfiguracji i historii danych.
Czujnik temperatury i wilgotności Aranet Czujnik temperatury i wilgotności Aranet 2
Dostępny
System Aranet

Czujnik temperatury i wilgotności Aranet T/RH, IP67

TDSPT802
498,75 zł
Bezprzewodowy czujnik temperatury i wilgotności względnej Aranet do trudnych warunków środowiskowych (IP67). Zakres pomiaru -40oC do 60oC, zasięg do 3 km, zasilany bateryjnie, współpraca z chmurą Aranet. Czujnik wyprodukowany w EU!
Bezprzewodowy czujnik temperatury roślin Aranet IR Bezprzewodowy czujnik temperatury roślin Aranet IR 2
Dostępny
System Aranet

Czujnik temperatury roślin Aranet IR

TDSIR001
2 375,00 zł
Bezprzewodowy czujnik Aranet IR do pomiaru temperatury roślin w szczególności w branży ogrodniczej. Prosty w obsłudze o wysokiej dokładności pomiaru i trwałości (obudowa IP65). Wyposażony w baterie o żywotności do 12 lat. Czujnik jest kompatybilny z Aranet Cloud. Czujnik wyprodukowany w EU!
Bezprzewodowy przetwornik Aranet z wejściem prądowym 4-20 mA Bezprzewodowy przetwornik Aranet z wejściem prądowym 4-20 mA 2
Dostępny
System Aranet

Przetwornik Aranet z wejściem prądowym 4-20 mA

TDSPCL02.010
712,50 zł
Bezprzewodowy przetwornik z wejściem prądowym 4-20 mA współpracujący z dowolnym czujnikiem innej firmy, który wykorzystuje mA jako wyjście. Zasilany bateryjnie, trwała obudowa do trudnych warunków IP68. Może być stosowany do monitorowania pH, poziomu cieczy, ciśnienia, przepływu magnetycznego, prędkości, przyspieszenia, wibracji przemysłowych....
Bezprzewodowy czujnik Aranet T/RH z osłoną przeciwsłoneczną
Dostępny
System Aranet

Czujnik temperatury i wilgotności Aranet z osłoną przeciwsłoneczną

TDSPT509
1 591,25 zł
Bezprzewodowy czujnik T/RH z osłoną przed promieniowaniem. Wykorzystuje ciepło słoneczne do zapewnienia pionowego przepływu powietrza, zapewniając dokładne odczyty pomiarów. Obudowa o IP65 przeznaczony do środowiska szklarniowego. Transmisja danych do 3 km. Czujnik wyprodukowany w EU!
Bezprzewodowy czujnik temperatury Aranet T Compact Bezprzewodowy czujnik temperatury Aranet T Compact 2
Dostępny
System Aranet

Czujnik temperatury Aranet T Compact

TDSPT204
340,67 zł
Bezprzewodowy czujnik temperatury do pomiarów temperatury w czasie rzeczywistym. Dopuszczony do kontaktu z żywnością. Zakres pomiarowy: od -40°C do +60°C. Wytrzymała obudowa o IP68. Zasięg przesyłania danych do 3 km. Kompatybilny z Aranet Cloud. Czujnik wyprodukowany w EU!
Bezprzewodowy czujnik temperatury Aranet T Compact Bezprzewodowy czujnik temperatury Aranet T Compact 2
Dostępny
System Aranet

Czujnik temperatury Aranet T Compact

TDSPT104
332,50 zł
Bezprzewodowy, kompaktowy czujnik temperatury o znaczeniu krytycznym dla firm takich jak supermarkety i chłodnie o niewielkich rozmiarach i obudowie dopuszczonej do kontaktu z żywności. Odczyty temperatury w czasie rzeczywisty. Czujnik wyprodukowany w EU!
Czujnik Aranet EC, T i wilgotności gleby Czujnik Aranet EC, T i wilgotności gleby 2
Dostępny
System Aranet

Czujnik Aranet EC, T i wilgotności gleby

TDSPHE01
3 803,63 zł
Dzięki regularnemu pomiarowi zawartości wody w glebie czujnik wilgotności pozwala na ustalenie optymalnego nawadniania sprzyjającemu wzrostowi roślin. Urządzenie posiada również możliwość badania temperatury i przewodnictwa elektrycznego, co umożliwia monitorowanie ilości składników odżywczych w glebie. Czujnik wyprodukowany w EU!
Czujnik mikro-zmienności łodygi Aranet Czujnik mikro-zmienności łodygi Aranet 2
Dostępny
System Aranet

Czujnik mikro-zmienności łodygi Aranet

TDSPSD01
4 410,00 zł
Czujnik umożliwiający badanie wpływu nawadniania i innych czynników środowiskowych na bilans wodny i wzrost rośliny. Czujnik wyprodukowany w EU!
Czujnik masy Aranet
Dostępny
System Aranet

Czujnik masy Aranet

TDSPSV01.050
1 488,38 zł
Czujnik umożliwiający monitorowanie wzrostu i rozwoju rośliny. Stosowanych w magazynach, przemyśle spożywczym i transporcie. Czujnik wyprodukowany w EU!
Ultradźwiękowy czujnik odległości Aranet Ultradźwiękowy czujnik odległości Aranet 2
Dostępny
System Aranet

Ultradźwiękowy czujnik odległości Aranet

TDSPDM02
3 778,00 zł
Czujnik wykorzystujący ultradźwięki do pomiaru odległości od obiektu. Działa ze wszelkiego rodzaju powierzchniami płynnymi lub stałymi, i nadaje się do szerokiego zakresu praktycznych zastosowań. Czujnik wyprodukowany w EU!
Czujnik CO2, temperatury i ciśnienia atmosferycznego Aranet Czujnik CO2, temperatury i ciśnienia atmosferycznego Aranet 2
Dostępny
System Aranet

Czujnik CO2, temperatury i ciśnienia atmosferycznego Aranet

TDSPC005
1 591,25 zł
Bezprzewodowy czujnik Aranet do monitorowania CO2, temperatury i ciśnienia atmosferycznego, kompatybilny ze stacjami bazowymi Aranet PRO i współpracujący z chmurą Aranet. Możliwość pracy w trudnych warunkach środowiskowych dzięki IP67. Czujnik wyprodukowany w EU!
Czujnik czasu pracy urządzenia AC Aranet
Dostępny
System Aranet

Czujnik czasu pracy urządzenia AC Aranet

TDSPAC02
1 425,00 zł
Bezprzewodowy czujnik wskazujący dokładny czas pracy maszyn, urządzeń lub innego sprzętu zasilanego prądem zmiennym. Przeznaczony dla przemysłu spożywczego, drobiarskiego, hodowlanego i innych zastosowań. Urządzenie jest kompatybilne z Aranet Cloud. Czujnik wyprodukowany w EU!
Czujnik Aranet PAR z miernikiem kwantowym Czujnik Aranet PAR z miernikiem kwantowym 2
Dostępny
System Aranet

Czujnik Aranet PAR z miernikiem kwantowym

TDSKAR02
2 731,25 zł
Czujnik do pomiaru czynnego promieniowania fotosyntetycznego. Pomaga określić ilość światła, na którą są wystawione rośliny. Czujnik wyprodukowany w EU!
Bezprzewodowa sonda T/RH Aranet, odporna na amoniak Bezprzewodowa sonda T/RH Aranet, odporna na amoniak 2
Dostępny
System Aranet

Sonda bezprzewodowa Aranet T/RH odporna na amoniak

TDSPT409.001
522,50 zł
Bezprzewodowa, wymienna sonda Aranet, zasilana bateryjnie z czujnikiem temperatury Pt100 do monitorowania temperatury i wilgotności względnej w trudnych warunkach środowiskowych takich jak fermy zwierząt i drobiu. Sonda jest kompatybilna z Aranet Cloud. IP67, zakres pomiaru T: -40oC do 85oC; RH: 0 do 100% RH. Sonda wyprodukowana w EU!
Bezprzewodowa sonda Aranet T/RH z nadajnikiem Bezprzewodowa sonda Aranet T/RH z nadajnikiem 2
Dostępny
System Aranet

Czujnik temperatury i wilgotności Aranet z nadajnikiem

TDSPT309
855,00 zł
Sonda Aranet do monitorowania temperatury i wilgotności względnej. Może być stosowana w rolnictwie, produkcji, przemyśle farmaceutycznym, w systemach HVAC, do sterowania, monitorowanie temperatury wewnątrz budynków, sprzętu lub maszyn i w trudnych warunkach środowiskowych dzięki IP67. Czujnik wyprodukowany w EU!
Bezprzewodowy czujnik natężenia oświetlenia Aranet Lux Bezprzewodowy czujnik natężenia oświetlenia Aranet Lux 2
Dostępny
System Aranet

Czujnik natężenia oświetlenia Aranet Lux

TDSKLM01
2 731,25 zł
Bezprzewodowy czujnik do wykrywania oświetlenia w różnego rodzaju środowiskach w budynkach – biurach, powierzchniach handlowych, salach konferencyjnych i innych miejscach, które wymagają skoordynowanych rozwiązań oświetleniowych. Klasa ochrony IP68, zasięg do 3 km. Czujnik wyprodukowany w EU!

Filtruj według

Cena

Cena

  • 408,00 zł - 5 425,00 zł

Rodzaj elementu

Rodzaj elementu

Produkt dodany do porównania

  Strona używa plików cookies.