EnviroMonitor baner
ENVIRO MONITOR

Mierz. Monitoruj. Zarządzaj.

Łatwy w użyciu, system zdalnego monitorowania pola do podejmowania krytycznych decyzji o uprawach.

Przejdź do:

Opis systemu

Mierz, monitoruj i zarządzaj danymi w terenie

EnviroMonitor wprowadza Twoje gospodarstwo w nowoczesną erę technologii, służąc jako niezawodne „oczy i uszy” w terenie działające przez całą dobę. Teraz możesz mieć niedrogie, elastyczne, wytrzymałe rozwiązanie, które dostarcza danych potrzebnych do zarządzania kluczowymi elementami, które utrzymują rośliny w zdrowiu, dają wysokie plony i pozwalają zaoszczędzić pieniądze.
Zobacz nasz film wprowadzający, aby zobaczyć, co EnviroMonitor może dla Ciebie zrobić.

Mocny zestaw: dokładny sprzęt, intuicyjne oprogramowanie, łatwa konfiguracja

Twoje gospodarstwo jest wyjątkowe. Musisz podejmować decyzje na podstawie swoich upraw, rosnących na Twojej ziemi, w wyjątkowych warunkach, które występują tylko na Twojej nieruchomości. EnviroMonitor pozwoli Ci stworzyć system dokładnie dopasowany do dostarczania potrzebnych informacji. Dzięki danym klimatycznym w chmurze będziesz mieć dostęp do nich z komputera i urządzeń mobilnych. Strona WeatherLink.com pozwala dostosować pulpit, przeprowadzić dogłębną analizę za pomocą raportów, wykresów i wykresów, eksportować dane i wiele więcej. Łatwy dostęp do danych dzięki Mobilize, naszej bezpłatnej, intuicyjnej aplikacji do podejmowania decyzji, która przekazuje dane terenowe w Twoje ręce. Dostosuj widoki ekranu, szybko przeglądaj dane z czujników, przeglądaj prognozy, informacje o mrozie, ustawienia alarmów i wiele innych.

Podejmuj decyzje oparte na danych

Korzystaj z danych twojego mikroklimatu w czasie rzeczywistym, aby podejmować decyzje w najważniejszych sprawach.

Zarządzanie nawadnianiem

Określ wymagania dotyczące nawadniania na podstawie:
- Danych wilgotności gleby
- Ewapotranspiracji (ET)
- Niestandardowych alarmów
- Audytów nawadniania

Ustawialne alarmy

Twórz niestandardowe alerty dostosowane do klimatu i warunków i wysyłaj je do osób, które wyznaczysz.

Czujniki innych firm

EnviroMonitor jest kompatybilny z czujnikami Davis, a także dziesiątkami popularnych czujników innych firm.

Śledź rozwój upraw:

- Monitoruj wzrost roślin za pomocą sumy temperatur efektywnych
- Wykorzystaj prognozy 7-dniowe
- Śledź wernalizację

Mocny zestaw: dokładny sprzęt, intuicyjne oprogramowanie, łatwa konfiguracja

EnviroMonitor to rewolucja rolnictwa precyzyjnego: gromadzi informację poprzez pomiar, monitorowanie i zarządzanie kluczowymi danymi polowymi dotyczącymi klimatu, nawadniania i produkcji roślinnej. Dodaj czujnik, który wybierzesz w zależności od potrzeb i mikroklimatu. Dane z czujników są gromadzone za pośrednictwem bezpiecznej, samooptymalizującej się i samonaprawiającej się sieci.

1. Czujniki Davisa i innych firm łączą się z węzłami.

2. Na każdym węźle w systemie można zainstalować do 4 czujników.

3. Węzły zbierają dane czujników. Każdy węzeł jest niezależnym, odpornym na warunki pogodowe i zasilanym energią słoneczną urządzeniem.

4. Każdy węzeł komunikuje się z innymi, działając jako repeatery, aby zapewnić pełną elastyczność sieci wokół barier i na duże odległości.

5. Węzły łączą się przez samooptymalizującą się sieć i przesyłają krytyczne dane do bramki EnviroMonitor.

6. EnviroMonitor Gateway zbiera wszystkie dane z węzłów i bezpiecznie przekazuje je do chmury za pomocą łączności komórkowej lub Wi-Fi / Ethernet.

7. Połącz bramę komórkową z przewodowym zestawem czujników; dodaj bezprzewodowy lub kablowy pakiet czujników do bramy IP. Te sprawdzone systemy są wytrzymałe, niezawodne i dokładne.

8. EnviroMonitor zapewnia kluczowe dane w łatwym w użyciu formacie, który działa na wszystkich urządzeniach.

9. Łatwy dostęp do danych na WeatherLink.com, bezpiecznej stronie wyświetlającej aktualne warunki i stan czujników za pośrednictwem deski rozdzielczej z wykresami, wykresami i innymi.

10. Nasza bezpłatna aplikacja, Mobilize, przekazuje dane terenowe w Twoje ręce: szybko przeglądaj dane z czujników, przeglądaj prognozy, informacje o mrozie i nie tylko.

EnviroMonitor diagram systemu

Co to jest EnviroMonitor?

Czy kiedykolwiek marzyłeś o asystencie, który wędrowałby po twoich polach w dzień iw nocy i informował cię o zmianach, które mogą wpłynąć na twoje rośliny? A może wehikuł czasu, który pozwoliłby ci cofnąć się dzień lub dwa, zanim niespodziewany mróz uszkodzi twoje zbiory? EnviroMonitor pozwala dodać prawie każdy potrzebny czujnik (dziesiątki najpopularniejszych czujników standardowych w branży) w dowolnym miejscu w twoim mikroklimacie. Gdy Twoje potrzeby rosną i zmieniają się, możesz dodawać lub przenosić czujniki, aby stworzyć niedrogi system terenowy z danymi w chmurze i przyjaznym oprogramowaniem.

Dlaczego Davis?

Davis od lat dostarcza rozwiązania rolnictwa precyzyjnego dla społeczności rolników i hodowców. Platforma łączy dane pogodowe z inteligentnym oprogramowaniem, aby pomóc Ci określić najlepszy czas na sadzenie, opryskiwanie, nawożenie i zbiory.

Jak to działa?

1. Wybierz potrzebne czujniki, np z produktów Davis lub czujników innych firm.

2. Zainstaluj czujniki i podłącz je do Węzłów (do 4 czujników na Węzeł).

3. Sparuj węzły z bramą (ponad 25 węzłów na bramę), korzystając z prostych wskazówek krok po kroku w naszej aplikacji konfiguracyjnej EnviroMonitor.

4. Węzły tworzą bezpieczną, samo optymalizującą się, samo naprawiającą się sieć, przesyłającą dane z czujników do bramki lub innego węzła. Dane przepływają automatycznie z twoich pól do twojego smartfona, dając ci informacje potrzebne do podjęcia ważnych decyzji.

5. Zarządzaj uprawami za pomocą spersonalizowanego oprogramowania, które oferuje niestandardowe alerty, konfigurację i wiele więcej, aby pomóc Ci usprawnić procesy zarządzania gospodarstwem. Uzyskaj dostęp do swoich danych na WeatherLink.com, a także za pośrednictwem Mobilize, aplikacji do zarządzania.

Bramka EnviroMonitor

Bramka EnviroMonitor: Twoje centrum przesyłania danych

EnviroMonitor Gateway zbiera wszystkie dane z węzłów i bezpiecznie przekazuje je do chmury za pomocą łączności komórkowej lub Wi-Fi/Ethernect. Stamtąd można uzyskać dostęp do danych na urządzeniach podłączonych do Internetu, takich jak smartfony, tablety i komputery. Bramka komórkowa jest zamknięta w odpornej na warunki atmosferyczne obudowie i jest zasilana energią słoneczną z podtrzymaniem bateryjnym, aby utrzymać przepływ danych. Brama IP jest zasilana prądem przemiennym z podtrzymaniem bateryjnym. Można go zamontować na zewnątrz w uniwersalnej obudowie.

Możesz zebrać dane z ponad 25 węzłów na bramkę. To maksymalnie 80 czujników Davisa lub innych producentów na bramkę! A ponieważ węzły mogą komunikować się na odległościach do 3000 metrów, między sobą oraz między węzłami a bramą za pomocą anten Longe-Range 8 dBi (7678), można pokryć duże obszary za pomocą jednej sieci. (Uwaga: zasięg może różnić się w zależności od terenu i środowiska)

Węzeł EnviroMonitor: moduł gromadzący dane z czujnika

Podłącz do EnviroMonitor dokładne i niezawodne czujniki Davisa, a także czujniki innych firm, takie jak przepływomierze, przełączniki ciśnienia i inne. Możesz podłączyć do czterech czujników na węzeł.

Węzły zbierają dane z czujników i komunikują się ze sobą (do 3000 m, węzeł-węzeł lub węzeł-bramka za pomocą antenami Longe-Range 8 dBi). Łączą się za pośrednictwem samooptymalizującej się sieci, która bezprzewodowo przesyła dane do bramy EnviroMonitor. Każdy węzeł jest niezależnym, odpornym na warunki pogodowe zasilanym energią słoneczną urządzeniem, które jest dostarczane z elementami montażowymi. Możesz mieć ponad 25 węzłów w jednej sieci.

Węzeł EnviroMonitor
Aplikacja EnviroMonitor

Aplikacja konfiguracyjna EnviroMonitor: Twój klucz do łatwej konfiguracji

Aplikacja do konfiguracji systemu, spowoduje ze ustawienie systemu będzie szybkie i bezbolesne.

Dowiedz się więcej o aplikacji EnviroMonitor

Aplikacja EnviroMonitor Mobilize: Twoje dane pogodowe, gdziekolwiek jesteś

Łatwy dostęp do danych dzięki Mobilize, naszej bezpłatnej, intuicyjnej aplikacji do podejmowania decyzji (dostępnej na urządzenia iPhone i Android), która przekazuje dane terenowe w Twoje ręce. Zaprojektowany z myślą o Twoich potrzebach: dostosuj widoki ekranu, szybko przeglądaj dane czujnika, wyświetl prognozę, informacje o mrozie i nie tylko.

Dowiedz się więcej o aplikacji Mobilize

Aplikacja Mobilize
Strona Weatherlink.com

Strona internetowa EnviroMonitor: Twoje dane, tak jak Ty chcesz

Dostęp do twoich danych można łatwo uzyskać za pośrednictwem WeatherLink.com, bezpiecznej strony poświęconej przeglądaniu pogody. Wyświetla bieżące warunki, status czujnika i sprawia, że raporty z danych są bardzo proste.

Strona WeatherLink.com pozwala dostosować pulpit, przeprowadzić dogłębną analizę za pomocą raportów, wykresów, eksportować dane i wiele więcej. Dostosuj pulpit do swoich preferencji, a nawet udostępnij swoje prywatne dane pogodowe innym osobom.

Korzyści

Oszczędzaj pieniądze i zwiększaj plony

EnviroMonitor zapewnia praktyczną inteligencję poprzez pomiar, monitorowanie i zarządzanie krytycznymi danymi z odległych lokalizacji za pośrednictwem sieci czujników.

Kluczowe zalety EnviroMonitor:

- Łatwy dostęp do danych z czujników polowych
- Używaj czujników Davisa i innych firm
- Skonsoliduj wiele systemów (i planów komórek) w jeden
- Szybko konfiguruj alarmy i alarmy
- Wysoka jakość i przystępna cena
- Łatwy w konfiguracji i intuicyjny interfejs użytkownika

Węzęł EnviroMonitor w polu

Podejmuj inteligentne decyzje na podstawie danych w czasie rzeczywistym

Dane terenowe w czasie rzeczywistym pomagają podejmować świadome decyzje w najważniejszych sprawach, w tym:
- Zarządzanie nawadnianiem
- Warunki mrozu
- Zarządzanie uprawami
- Warunki glebowe
- Wydarzenia pogodowe
- Zintegrowane zarządzanie szkodnikami

Twój partner w podejmowaniu decyzji

Dzień i noc, ciepło lub zimno, deszcz lub słońce, EnviroMonitor jest Twoim partnerem decyzyjnym. Monitoruje to, co się liczy, gdzie się liczy, kiedy ma to znaczenie.

Zobacz zwiększenie wydajności

„Korzystając ze stacji Davis i czujników wilgotności gleby, mogliśmy wykorzystać stopniodni, aby lepiej przewidzieć zbiory, a także znacznie zwiększyć plony dzięki lepszemu zarządzaniu nawadnianiem”.
- John Williamson, konsultant rolny, USA

Oszczędne nawadnianie

„Woda jest cenna, a zbyt wiele lub zbyt mało spowoduje straty w zbiorach. Oszczędzam pieniądze na wodzie i kosztach pompowania, jednocześnie będąc pewnym, że użyta woda dociera do korzeni drzew.”
- Jay Watson, sadownik, Kalifornia

Elastyczne rozwiązanie dla każdej aplikacji

Łatwo skonfiguruj system do monitorowania tego, co jest dla Ciebie ważne.

Winnice

Łatwo skonfiguruj system dla swojej winnicy, aby monitorował to, co jest dla Ciebie ważne: Ustaw czujniki, aby uruchamiały alarmy, gdy mróz stanowi zagrożenie; Bądź na bieżąco z potrzebami nawadniania dzięki czujnikom wilgotności gleby i miernikom przepływu.

EnviroMonitor w Winnicy
EnviroMonitor w nawadnianiu

Nawadnianie

Łatwo skonfiguruj system do monitorowania tego, co jest dla Ciebie ważne: najważniejsze jest nawadnianie. Czujniki wilgotności gleby w całym gospodarstwie pomogą określić, kiedy nawadniać i ile.

Szklarnie

Skonfiguruj system dla swojej szklarni, aby monitorował to, co jest dla Ciebie ważne: Monitoruj warunki pogodowe na swojej stronie. Zmierz temperaturę i wilgotność w każdej szklarni, aby przyjąć całościowe podejście do procesu decyzyjnego.

EnviroMonitor w szklarni
EnviroMonitor zastosowanie na polu

Uprawy rzędowe

Skonfiguruj system dla upraw rzędowych, aby monitorować to, co jest dla Ciebie ważne: Wilgotność gleby i temperatura gleby to kilka kluczowych czynników, które należy zmierzyć, aby skutecznie regulować nawadnianie, jednocześnie monitorując warunki pogodowe, które mogą mieć wpływ na potrzeby roślin.

Czujnik na każdą potrzebę

Stale rosnąca lista obsługiwanych typów czujników obejmuje takie parametry jak:

- Temperatura
- Temperatura/wilgotność
- Opad deszczu
- Wilgotność liści
- Wilgotność gleby
- Temperatura gleby
- Zasolenie gleby
- Przełączniki ciśnienia
- Przetworniki ciśnienia
- Przepływomierze
- Poziom wód
- Prędkość / kierunek wiatru
- Promieniowania słonecznego

Diagram dostępnych czujników
Inteligentne nawadnianie z EnviroMonitor

Inteligentne nawadnianie

Określ wymagania dotyczące nawadniania na podstawie:

- Danych dotyczących wilgotności gleby
- Ewapotranspiracji (ET)
- Własnych alarmów
- Audytów nawadniania

Prognozowanie mrozu

Przewiduj mróz za pomocą:

- Prognozy mrozu
- Alertów w czasie rzeczywistym
- Czujników w obszarach krytycznych

Zarządzanie uprawami

Śledź rozwój upraw poprzez:

- Monitorowanie etapów wzrostu roślin poprzez sumę temperatur efektywnych
- Wykorzystanie prognoz 7-dniowych
- Śledzenie wernalizacjię

Integrowana ochrona roślin

Monitoruj modele chorobowe specyficzne dla długiej listy upraw.
- Śledź wskaźnik ryzyka szkodników
- Zaktualizuj modele chorobowe o działania naprawcze
- Śledź przeszłe, obecne i przyszłe stadia szkodników

Wymagane czujniki temperatury, wilgotności i wilgotności liści oraz plan Pro+  portalu WeatherLink.

Proste kroki, aby uzyskać dane

EnviroMonitor jest skuteczny w swojej prostocie: czujniki mierzą i raportują dane do węzłów, które następnie raportują do bramki. Bramka przesyła dane do chmury, która automatycznie dostarcza dane do twojego telefonu, zapewniając aktualne informacje potrzebne do utrzymania upraw w dobrym zdrowiu, oszczędzania pieniędzy i poprawy wydajności.

Funkcje

Weatherlink.com

Twoje dane dotyczące mikroklimatu dostępne wszędzie dzięki WeatherLink i Mobilize

EnviroMonitor zapewnia kluczowe dane w łatwym w obsłudze oprogramowaniu, które działa na wszystkich urządzeniach. Dane są dostępne za pośrednictwem naszej bezpłatnej aplikacji Mobilize (dostępnej na urządzenia iPhone i urządzenia z systemem Android) oraz za pośrednictwem WeatherLink.com, bezpiecznej strony poświęconej wyświetlaniu aktualnych warunków i stanu czujników. Możesz dostosować pulpit do swoich potrzeb i przeprowadzić dogłębną analizę na komputerze, telefonie lub tablecie.

Aplikacja EnviroMonitor

Konfiguracja EnviroMonitor: Proste kroki do zarządzania siecią

Aplikacja konfiguracyjna EnviroMonitor służy do łatwej instalacji, monitorowania i interakcji ze sprzętem i systemami czujników EnviroMonitor. Masz możliwość skonfigurowania nieograniczonej liczby systemów, łącznie z aktywacją połączenia bramek do chmury, ustawieniem sieci i instalacją dowolnego czujnika obsługiwanego przez EnviroMonitor. Po skonfigurowaniu systemów możesz udostępniać je wszystkim członkom twojego zespołu, zapewniając im dostęp do wszystkich urządzeń. Aplikacja konfiguracyjna EnviroMonitor zapewnia również powiadomienia systemowe, aby łatwo zidentyfikować i rozwiązać wszelkie problemy, dzięki czemu nigdy nie przegapisz ważnych danych środowiskowych. Poniżej znajdziesz trochę informacji:

 • Skonfiguruj nieograniczoną liczbę systemów, łatwo aktywując połączenie chmurowe z bramami i ustanawiając sieć kratową węzłów i czujników.
 • Zaproś cały swój zespół do monitorowania i obsługi systemu EnviroMonitor.
 • Z łatwością podłącz czujniki innych firm do swojego systemu EnviroMonitor.

Mobilizacja: najważniejsze dane z terenu w Twoich rękach

Aplikacja EnviroMonitor Mobilize: Twoje dane pogodowe, gdziekolwiek jesteś. Łatwy dostęp do danych dzięki Mobilize, bezpłatnej, intuicyjnej aplikacji do podejmowania decyzji (dostępnej na urządzenia iPhone i Android), która przekazuje dane z twojego pola bezpośrednio w Twoje ręce. Zaprojektowany z myślą o Twoich potrzebach: dostosuj widoki ekranu, szybko przeglądaj dane czujnika, wyświetl prognozę, informacje o mrozach i nie tylko. Poniżej więcej informacji:

 • Uzyskaj wygodny dostęp do wszystkich danych EnviroMonitor w twoim smartfonie
 • Zmień EnviroMonitor Mobilize w urządzenie do podejmowania decyzji! Oceniaj dane i szybko podejmuj decyzje dzięki oznaczeniom stanów wyraźnymi kolorami, łatwym do zidentyfikowania ikonom i zbiorczym danym na wyciągnięcie ręki.
 • Przeglądaj dane w czasie rzeczywistym i prognozy dotyczące Twojego pola.
 • Za pomocą dołączonych zaawansowanych narzędzi wizualizacji można generować wykresy na podstawie dziennych, tygodniowych i rocznych ram czasowych.
 • Udostępniaj dane swojemu zespołowi, aby współpracować na danych z twojego terenu.
Aplikacja Mobilize
Bramka EnviroMonitor

Twórz alerty specyficzne dla twojego klimatu i warunków

Twórz niestandardowe alarmy i powiadomienia tylko dla siebie, korzystając z danych opartych na twoich czujnikach i wysyłaj je do osób przez ciebie wyznaczonych. Typowe alarmy obejmują ryzyko mrozu lub przymrozków, poziomy wilgotności gleby, wystąpienia upałów, ilość opadów i prędkość wiatru.

WeatherLink.com to dane czujnika EnviroMonitor zgodnie z Twoimi wymogami

Dostęp do Twoich danych można łatwo uzyskać za pośrednictwem WeatherLink.com, bezpiecznej strony poświęconej przeglądaniu pogody. Wyświetla bieżące warunki, status czujników oraz sprawia, że raporty z działania systemu są bardzo proste.

WeatherLink.com pozwala dostosować pulpit, przeprowadzić dogłębną analizę za pomocą raportów, wykresów, eksportować dane, a nawet udostępniać dane prywatnie innym oraz wiele więcej.

Dostosuj pulpit do własnych preferencji. Wyświetlaj najważniejsze informacje i ukryj to, co nie jest dla Ciebie istotne. Wybierz dane czujnika, które mają być wyświetlane poprzez przeciąganie i upuszczanie płytek o zmiennym rozmiarze.

Portal Weatherlink.com
Dane historyczne w Weatherlink.com

Dane historyczne do Twojej dyspozycji na WeatherLink.com

Przeglądaj i eksportuj dane historyczne według swoich potrzeb. WeatherLink przechowuje wszystkie twoje dane historyczne, dzięki czemu możesz łatwo dokonać ich oceny.

Łatwy eksport danych

Chcesz wyeksportować dane do wykorzystania w innym miejscu? Nie ma problemu! Eksportowanie i udostępnianie innym jest proste. Ty wybierasz, które dane czujnika i zakres dat chcesz wyeksportować.

Ekxport danych z Weatherlink.com
Wykresy na Weatherlink.com

WeatherLink.com pomaga przeprowadzić szczegółową analizę

Z łatwością wykonuj dogłębną analizę za pomocą potężnych narzędzi do wizualizacji danych. Generuj wykresy na podstawie dziennych, tygodniowych i rocznych ram czasowych.

Zarządzaj swoimi danymi: w dowolnym miejscu, w dowolnym momencie

Użyj swojego konta, aby zalogować się we wszystkich produktach Davis. Zgadza się, jeden login, aby rządzić nimi wszystkimi! Będziesz mógł zalogować się do aplikacji Mobilize przy użyciu tej samej nazwy użytkownika i hasła, których używasz do logowania na WeatherLink.com.

Wspierane czujniki

Jakie czujniki są wspierane?

Do każdego węzła w systemie EnviroMonitor można podłączyć wiele czujników. Po zainstalowaniu i skonfigurowaniu możesz rozpocząć monitorowanie dowolnego ważnego obszaru. Co więcej, dodawanie nowych czujników w razie potrzeby to pestka.

Podczas gdy Davis oferuje wiele opcji czujników, EnviroMonitor pozwala również na podłączenie wielu czujników, także innych firm; ponad 70 czujników (ta liczba ciągle rośnie) temperatury, wilgotności, opadów, wilgotności liści, ciśnienia, przepływu, wilgotności gleby, temperatury gleby, zasolenia gleby i poziomu wody.

Lista czujników

Rozszerz możliwości swojego gospodarstwa dzięki precyzyjnym czujnikom

Zestaw czujników GroWeather bezproblemowo współpracuje z EnviroMonitor w celu gromadzenia krytycznych danych dotyczących deszczu, temperatury, wilgotności, wiatru i promieniowania słonecznego. Dodaj więcej czujników w dowolnej kombinacji, aby jak najlepiej spełnić Twoje potrzeby.

Podczas, gdy Davis oferuje wiele opcji czujników, EnviroMonitor umożliwia podłączanie czujników innych producentów, takich jak Decagon, Omega, ProSense, Sentek i wielu innych.

     1. Zestaw precyzyjnych czujników pogodowych
     2. Czujnik temperatury/wilgotności z osłoną z wymuszonym obiegiem powietrza
     3. Czujnik temperatury/wilgotności z osłoną radiacyjną
     4. Czujnik wilgotności gleby
     5. Sonda temperatury ze stali nierdzewnej
     6. Sonda temperatury
     7. Czujnik wilgotności liści
     8. Deszczomierz z podstawą
     9. Anemometr
     10. Czujnik promieniowania słonecznego

Zdjęcia czujników

Opcja wielu czujników

Połącz komórkową bramę z naszym przewodowym zestawem czujników GroWeather, aby uzyskać wszystkie korzyści z kompletnej stacji pogodowej; dodaj bezprzewodowy lub kablowy zestaw czujników do bramy IP. Te wytrzymałe zestawy czujników są dostępne z czujnikami słonecznymi i / lub UV oraz standardową osłoną przed promieniowaniem z opcją modernizacji do osłony z wymuszonym obiegiem powietrza w ciągu dnia.

Zestawy czujników GroWeather gromadzą dane:

- temperatury
- wilgotności
- Punktu rosy
- Prędkości wiatru
- Kieruneku wiatru
- Opadów deszczu
- Natęrzenia opadów
- Promieniowania słonecznego
- Ewapotranspiracji

Dodaj czujniki wilgotności liści, wilgotności gleby i temperatury gleby do węzłów, aby uzyskać bardziej niezawodny system.

Stacja GroWeather

EnviroMonitor obsługuje czujniki wielu firm

EnviroMonitor to otwarta platforma czujników, która jest kompatybilna z setkami czujników innych znanych i zaufanych producentów. EnviroMonitor jest zgodny z SDI-12, napięciem analogowym (tj. 0–3 V; 0–5 V; 0–12 V), stycznikami, wyjściami impulsowymi i I2C. Konsekwentnie integrujemy nowe czujniki, aby rozszerzyć możliwości platformy EnviroMonitor i jego oprogramowania.

Aby wyświetlić szczegółową listę obsługiwanych czujników, kliknij poniższy link.

 

Przepływomierze

McCrometer: wiodący globalny specjalista w dziedzinie oprzyrządowania przepływu, specjalizujący się w projektowaniu, produkcji, instalacji i testowaniu rozwiązań pomiaru przepływu.

Seametrics: Projektant i producent szerokiej gamy produktów do pomiaru przepływu. Przepływomierze mają reputację trwałości i dokładności w konkurencyjnej cenie.

Sierra: InnovaSonic 2013

 

Czujniki wilgotności gleby

Aquacheck: produkuje wysokiej jakości i niedrogie sondy wilgotności gleby oparte na pomiarze pojemności, które są kompatybilne z wieloma opcjami telemetrii.

Decagon: Projektuje, produkuje i sprzedaje czujniki wilgotności gleby. Przyrządy te używane są na całym świecie na uniwersytetach, w laboratoriach badawczych i testowych, agencjach rządowych, winnicach, gospodarstwach rolnych i w zastosowaniach przemysłowych.

Irrometr: Zapewnia przyjazne dla użytkownika i wytrzymałe tensometry. Specjalnie opracowane dla rolników jako narzędzie do planowania nawadniania.

HSTI: HydraScout

Czujniki poziomu cieczy

Dwyer: Ma długą historię innowacji w projektowaniu i produkcji czujników pomiarowych, które zapewniają doskonałą wydajność produktu.

Przetworniki ciśnienia

Omega: Zapewnia niezawodne czujniki ciśnienia w atrakcyjnej cenie przy zachowaniu jakości.

SSI Technologies: buduje solidne i opłacalne czujniki i mierniki dla rynku globalnego, zapewniając wysoką jakość i niezawodność.

Czujniki wilgotności gleby

Sentek Technologies: Dostarcza szereg rozwiązań w zakresie wykrywania wilgotności gleby, nawozów i pomiaru zasolenia. Produkty te są stosowane w rolnictwie, ogrodnictwie, uprawie winorośli, gospodarowaniu ściekami, badaniach, górnictwie i ochronie środowiska na całym świecie.

Przełączniki ciśnieniowe

Gems: Projektuje i produkuje czujniki poziomu cieczy, przełączniki przepływu i przełączniki ciśnienia, czujniki i przetworniki, miniaturowe zawory elektromagnetyczne i wstępnie zmontowane układy hydrauliczne.

Nason: Sprawdzony lider w dziedzinie energooszczędnych komponentów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych. Jego przełączniki ustanowiły nowy standard branżowy w zakresie jakości, wydajności i elastyczności.

ProSense: presostaty i czujniki są zaprojektowane do monitorowania względnego ciśnienia w układzie w wielu zastosowaniach, takich jak hydraulika i pneumatyka. Wykorzystuje różnorodne technologie wykrywania, aby sprostać większości zastosowań związanych z wykrywaniem ciśnienia.

Transducers Direct: Projektuje, rozwija i produkuje innowacyjne czujniki ciśnienia do wielu zastosowań, w tym do rolnictwa.

Biblioteka wideo

EnviroMonitor: od czujników do aplikacji

System EnviroMonitor:

 1. Czujniki i urządzenia zbierają i przesyłają dane przez sieć.

 2. Aplikacja do konfiguracji ustawia czujniki i urządzenia.

 3. Aplikacja Mobilize i WeatherLink.com są centrami danych: bieżący stan, alerty, raporty i wiele innych.

Te filmy pokazują, jak korzystać z tego systemu. Filmy wideo dotyczą aplikacji EnviroMonitor oraz aplikacji Mobilize pracującymi na urządzeniach mobilnych.

Aplikacja EnviroMonitor

Aplikacja konfiguracyjna EnviroMonitor służy do łatwej instalacji, monitorowania i interakcji ze sprzętem i systemami czujników EnviroMonitor.

Masz możliwość skonfigurowania nieograniczonej liczby systemów, łącznie z aktywacją połączenia chmury z bramami, ustanowieniem sieci i instalacją dowolnego czujnika obsługiwanego przez EnviroMonitor.

Aplikacja Mobilize

Zarządzaj uprawami z dowolnego miejsca za pomocą Mobilize: aplikacji, która przekazuje moc Twoich danych pogodowych w Twoje ręce. Łatwo dostosuj widoki ekranu, szybko przeglądaj dane czujników, twórz własne alerty, przeglądaj prognozy i udostępniaj dane innym osobom.

 • Zobacz wszystkie utworzone widoki lub widoki udostępnione Ci na stronie głównej. „Widok” to zbiór danych z czujników podzielonych na cztery raporty z wizualną mapą i prognozami: mrozów, pogody, upraw i nawadniania.
 • Uzyskaj szybki podgląd potencjalnych problemów dzięki kolorowym powiadomieniom.
 • Twórz własne alerty na podstawie czujników; wyślij je do osób, które wyznaczysz. Typowe alarmy obejmują: prawdopodobieństwo przymrozków, wilgotność gleby, upały, opady deszczu i prędkość wiatru.

Przegląd portalu WeatherLink.com pod kątem EnviroMonitor

Witryna WeatherLink.com oferuje niestandardowe wyświetlanie danych, wykresy, surowe dane i wiele innych:

- Monitoruj dane pogodowe w czasie rzeczywistym z biuletynu WeatherLink. Możesz przeciągać i upuszczać kafelki, aby stworzyć swój idealny biuletyn danych dostosowany do Twoich potrzeb.

- Zobacz lata danych lub powiększ jeden dzień dzięki dostosowywanemu wykresowi. Dodaj i zmieiaj czujniki i dane zgłoszone na wykresie w zależności od potrzeb.

- Zanurz się w każdym przecinku nieprzetworzonych danych. Wybierasz dane czujnika, które chcesz zobaczyć, a następnie możesz wysyłać pliki danych do siebie i innych osób.

Tworzenie konta w aplikacji Mobilize

Jak założyć konto w aplikacji EnviroMonitor lub Mobilize.

Jak dodać bramę w aplikacji konfiguracyjnej EviroMonitor

Jak zainstalować bramę za pomocą aplikacji EnviroMonitor. Instalacja bramy wymaga użycia naszej aplikacji EnviroMonitor na urządzeniu mobilnym.

Jak dodać węzeł w aplikacji konfiguracyjnej EviroMonitor

Jak zainstalować węzeł za pomocą aplikacji EnviroMonitor. Instalacja węzła wymaga użycia naszej aplikacji EnviroMonitor na urządzeniu mobilnym.

Jak dodać czujnik w aplikacji konfiguracyjnej EviroMonitor

Jak dodać czujnik do węzła za pomocą aplikacji EnviroMonitor. Dodanie czujnika wymaga użycia naszej aplikacji EnviroMonitor na urządzeniu mobilnym.

Stwórz swój zespół z aplikacją do EnviroMonitor

EnviroMonitor to możliwość pracy zespołowej! Zaproś zespół i współpracuj z innymi osobami. Wymaga użycia bezpłatnej aplikacji EnviroMonitor na urządzeniu mobilnym.

Monitoruj stan swojej sieci za pomocą aplikacji konfiguracyjnej

Monitoruj kondycję sieci i utrzymuj przepływ danych: dowiedz się, jak działają flagi systemowe, aby wystarczył rzut oka aby wiedzieć o możliwych możliwych problemach z czujnikami albo urządzeniami. Wymaga użycia bezpłatnej aplikacji EnviroMonitor na urządzeniu mobilnym.

Aplikacja EnviroMonitor Mobilize - przeglądanie i dodawanie widoków

Zarządzaj uprawami z dowolnego miejsca za pomocą Mobilize: aplikacji, która przekazuje moc twoich danych pogodowych w twoje ręce. Ten film pokazuje, jak przeglądać oraz dodawać Widoki w aplikacji EnviroMonitor Mobilize na urządzeniu mobilnym.

Niestandardowe alarmy i powiadomienia z EnviroMonitor Mobilize

Twórz alarmy i ustawienia powiadomień specyficzne dla twojego klimatu i twoich warunków. Z łatwością twórz i dostosowuj ustawienia odpowiednio do swoich potrzeb i upraw. Wymaga użycia bezpłatnej aplikacji Mobilize na urządzeniu mobilnym.

Prognozy oparte na Twoich danych dzięki EnviroMonitor Mobilize

Odkryj moc danych pracujących dla Ciebie, specyficznych dla Twojego mikroklimatu. Będziesz mógł zobaczyć bieżące informacje z czujników systemowych wraz z prognozą opartą na tych danych.

Elementy systemu

  Strona używa plików cookies.