Fotometry

Fotometry to przyrządy służące do szybkiej i efektywnej analizy wody i ścieków poprzez pomiar ich wszystkich najważniejszych parametrów takich jak chlor wolny i całkowity, zawartość żelaza, chromu czy azotanów oraz pomiar zasadowości czy twardości wapniowej. W ofercie dostępne są proste urządzenia przenośne w kompaktowej obudowie oraz laboratoryjne mierniki wieloparametrowe.

Fotometry • Mierniki jakości wody | MERA Sp. z o.o.

Aktywne filtry

Mini fotometr do badania niskiego zakresu (LR) żelaza w wodach Mini fotometr do badania niskiego zakresu (LR) żelaza w wodach 2
Dostępny
Fotometry

Mini fotometr niskiej zawartości żelaza Hanna HI 746

HI746
304,00 zł
Mini fotometr do pomiaru niskiego zakresu zawartości żelaza w wodach przemysłowych, oczyszczonych i wodzie do nawadniania w rolnictwie. Uwaga! Reagenty do wykonywania pomiarów należy zamawiać osobno.
Mini fotometr do oznaczania niskiego poziomu azotanów w słonej wodzie HI 781 Mini fotometr do oznaczania niskiego poziomu azotanów w słonej wodzie HI 781 2
Dostępny
Fotometry

Mini fotometr niskiego poziomu azotanów w słonej wodzie Hanna HI 781

HI781
304,00 zł
Kompaktowy mini fotometr do badania niskiego zakresu azotanów w słonej wodzie.Obsługa fotometru przy pomocy jednego przycisku. Doskonały do akwariów i testów środowiska morskiego. Zakres 0.00 do 5.00 ppm (mg/l). UWAGA! Reagenty do wykonywania pomiarów należy zamawiać osobno.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

  Strona używa plików cookies.