Aranet

Radiowy system pomiarowy

Jeśli monitorowanie parametrów środowiskowych ma duży wpływ na sprawne funkcjonowanie Twojej firmy, na pewno wiesz jak ważna jest możliwość zbierania danych i śledzenia wszelkich zmian, które mogą wystąpić. Dobry systemu pozwana zmniejszyć ilość pracy fizycznej oraz w znaczący sposób zredukować koszty. Dlatego kluczowe jest wybranie sprawdzonego rozwiązania.

Opis systemu

System Aranet składa się ze stacji bazowej i szerokiej gamy bezprzewodowych czujników, wytrzymałych na trudne warunki środowiskowe. Mogą one być bez obawy umieszczone na zewnątrz i wystawione na wahania temperatury oraz działanie dużej wilgotności. Czujniki mierzą m.in. temperaturę, wilgotność i CO2 a następnie przesyłają te dane do stacji bazowej, która umożliwia ich późniejszą analizę za pomocą oprogramowania komputerowego.

Czujniki te charakteryzują się wyjątkowo niskim zużyciem energii, co pozwala na ich funkcjonowanie do 10 lat bez konieczności wymiany baterii. Użytkownik może dodać do 100 czujników w odległości do 3 kilometrów od stacji bazowej.

Stacja Aranet PRO dostarczana jest z darmowym oprogramowaniem. Łatwy w użyciu interfejs pozwala na przeglądanie, analizowanie i porównywanie odczytów w czasie rzeczywistym z komputera, tabletu, a nawet smartfona.

Aranet jest zupełnie nowym rozwiązaniem dla szerokiego przekroju branż: zakładów produkcji żywności, sklepów spożywczych, firm zarządzających magazynami, muzeów i hal wystawowych, hoteli i restauracji, obiektów rolniczych, centrów danych i wielu innych.

Potrzebujesz większych funkcjonalności od darmowego oprogramowania? - Aranet Cloud twoja prywatna chmura z danymi

Branże

Uprawy pod szkłem lub w tunelu

Zapewnij najlepsze warunki wzrostu swoich plonów, monitorując temperaturę i wilgotności, zarówno powietrza jak i gleby.

Aranet pomaga obniżyć koszty, zapewniając najlepsze warunki do uprawy i przechowywania produktów. Unikaj strat, które występują, gdy poziomy temperatury i wilgotności nie są odbiegają od pożądanych standardów.Zwiększ swoje zbiory poprzez poprawę kontroli warunków w których rosną twoje uprawy.

Magazyny

Zapewnij najlepsze warunki przechowywania dla różnorodnych typów towarów!

System Aranet do monitorowania temperatury i wilgotności umożliwia zdalne przeglądanie, analizowanie i porównywanie danych, zapewniając najlepszą kontrolę jakości oraz ustawienia konfigurowalne według potrzeb. Ustaw odpowiednie progi alarmowe dla każdego z czujników Aranet i otrzymuj ostrzeżenia przez SMS lub e-mail o każdej porze dnia.

Przetwórstwo żywności

Maksymalizuj zyski, oszczędzając pieniądze na zmniejszeniu strat żywności poprzez poprawę kontroli jakości w magazynach i halach produkcyjnych.

Scentralizowane zbieranie danych oszczędza czas i pieniądze, eliminując potencjalny błąd ludzki oraz eliminuje potrzebę ręcznego zbierania danych. Zoptymalizuj koszty za pomocą Aranet!

HVAC i zarządzanie budynkami

Przenieś systemy HVAC na wyższy poziom dzięki rozwiązaniom monitorującym Aranet! Aranet można zintegrować z istniejącym sprzętem, a czujniki bezprzewodowe można wdrożyć bez dodatkowych kosztów instalacji. Oszczędź na ogrzewaniu i klimatyzacji w miejscach takich jak szpitale, szkoły i muzea, centra danych, apteki, hotele, restauracje, budynki biurowe.

Aranet zapewnia bezprzewodowe rozwiązania monitorujące do precyzyjnych pomiarów temperatury, wilgotności i CO2. Otrzymasz powiadomienia e-mailem lub SMS-em, jeżeli coś będzie wymagało twojej uwagi.

Funkcje systemu

Monitoring i analiza parametrów środowiskowych jednym z najpotężniejszych narzędzi przy podejmowaniu decyzji dotyczących optymalizacji procesów. Z systemem Aranet zautomatyzowane gromadzenie danych pomaga usprawnić kontrolę jakości, monitorować trwające procesy i umożliwia natychmiastowe rozwiązywanie pilnych problemów. Oprogramowanie Aranet SensorHUB pozwala na wysyłanie alarmów za pomocą powiadomień e-mail lub wiadomości tekstowych, zapewniając dostarczenie najbardziej pilnych informacji o każdej porze dnia.

Jakie czujniki można bezpośrednio podłączyć do systemu:

 • Temperatura
 • Temperatura czujniki PT100
 • Temperatura czujniki PT1000
 • Wilgotność powietrza
 • CO2
 • Sygnał analogowy 0-10V
 • Sygnał analogowy (0 lub 4)-20mA
 • Impulsy
 • Natężenie oświetlenia
 • Odległość / Pomiar napełnienia lub poziomu
 • Promieniowanie PAR
 • Waga
 • Wilgotność gleby/podłoża
 • Konduktancja / zasolenie gleby
 • Zmiany grubości łodygi

Wykresy

Wykresy są podstawowym sposobem na sprawdzenie, porównywanie i analizowanie informacji. Strona z wykresami umożliwia użytkownikowi przeglądanie danych historycznych, wzorców i zmiany, jak również porównanie wielu odczytów czujników w czasie, aby zobaczyć potencjalne korelacje.

Alarmy

Aranet PRO posiada funkcję wysyłania alarmów jako wiadomości e-mail lub SMS. Progi alarmowe mogą być nadanie niezależnie dla każdego czujnika lub grupy urządzeń. Dzięki temu nie przegapisz żadnej istotnej zmiany monitorowanych parametrów.

Raporty

Aby wprowadzać zmiany w procesie oraz polepszać parametry środowiskowe konieczna jest analiza zapisanych pomiarów. Aranet pozwala na tworzenie raportów z wybranego przedziału czasu w formie arkuszów danych i wykresów.

Multi konta

W przypadku gdy z oprogramowania ma kilka osób, możliwe jest założenie osobnych kont użytkownika dla każdej z nich. Zapewnia to dodatkowy poziom bezpieczeństwa. Dostęp do ustawień systemowych mają jedynie wyznaczeni do tego użytkownicy.

Oprogramowanie na wszystkie urządzenia

System Aranet PRO jest dostarczany z bezpłatnym, łatwym w użyciu oprogramowaniem - Aranet SensorHUB - które pozwala przeglądać, analizować i porównywać dane w czasie rzeczywistym, ustawiać progi alarmów, zmieniać nazwy czujników, eksportować dane, tak aby na bieżąco umozliwiać kontrolę i optymalizację procesu. Z oprogramowania można korzystać na smartfonie, tablecie lub komputerze.

Revolution Slider Error: Slider with ID: 6 Not Found

Aranet Cloud - twoje dane w twojej prywatnej chmurze

Cloud jest usługą rozszerzającą standardową funkcjonalność systemu Aranet. Narzędzie to przygotowano z myślą o dużych przedsiębiorstwach, tak aby umożliwić dostęp do danych z wielu stacji bazowych jednocześnie niezależnie od ich lokalizacji. Oprogramowanie wzbogacono o nowe metody wizualizacji pomiarów oraz zarządzanie większą ilością użytkowników.

Idealne rozwiązanie aby bezprzewodowy monitorowanie podnieść do następnego poziomu

Aranet Cloud to rozwiązanie klasy przemysłowej do zdalnego zarządzania jednym lub wieloma ekosystemami Aranet IoT. Spersonalizuj swoje dane za pomocą niestandardowych pulpitów nawigacyjnych, wykresów i zarządzania użytkownikami.

Rejestracja parametrów z wielu oddzielnych stacji bazowych

Łatwa instalacja oszczędzająca czas i pieniądze

Dostęp z każdego miejsca i każdego rodzaju urządzenia

Integracja z innymi systemami dla lepszej optymalizacji procesu

Automatyczna zbieranie danych oraz tworzenie kopii zapasowych

Prosta obsługa nie wymagająca specjalistycznego szkolenia

Elementy systemu

Stacja bazowa Aranet PRO.12
Dostępny
System Aranet

Stacja bazowa Aranet PRO.12

SAF Tehnika JSC
TDSBWPA1.012
2 399,00 zł
Przemysłowy system monitorowania warunków środowiskowych. W zależności od ilości czujników, użytkownik może wybrać spośród trzech wersji: Aranet PRO 12, Aranet PRO 50 i Aranet PRO 100. Aranet PRO jest dostarczany z bezpłatnym oprogramowaniem do analizy danych.
Czujnik Aranet4 PRO
Dostępny
System Aranet

Czujnik Aranet4 PRO

SAF Tehnika JSC
TDSPC003
1 258,40 zł
Samodzielny, bezprzewodowy czujnik zasilany bateryjnie, do monitorowania CO2, temperatury, wilgotności względnej oraz ciśnienia atmosferycznego w szkole, biurze lub w innym pomieszczeniu. Urządzenie jest przenośne, proste w instalacji, łatwe w obsłudze i informuje, kiedy monitorowane poziomy przekroczą wartości graniczne.
Czujnik Aranet4 HOME
Dostępny
System Aranet

Czujnik Aranet4 HOME

SAF Tehnika JSC
TDSPC003.001
859,00 zł
Samodzielny, bezprzewodowy czujnik zasilany bateryjnie, do monitorowania CO2, temperatury, wilgotności względnej oraz ciśnienia atmosferycznego w domu. Urządzenie jest przenośne, proste w instalacji, łatwe w obsłudze i informuje, kiedy monitorowane poziomy przekroczą wartości graniczne.
Czujnik temperatury Aranet T Czujnik temperatury Aranet T 2
Dostępny
System Aranet

Czujnik temperatury Aranet T

SAF Tehnika JSC
TDSPT004
359,00 zł
Kompaktowy czujnik temperatury oferujący odczyty pomiarów w czasie rzeczywistym dla supermarketów i chłodni.
Czujnik temperatury i wilgotności ARANET t/rh
Dostępny
System Aranet

Czujnik temperatury i wilgotności Aranet T/RH

SAF Tehnika JSC
TDSPT001
416,00 zł
Bezprzewodowy czujnik temperatury i wilgotności względnej Aranet, charakteryzujący się wyjątkowo niskim zużyciem energii, co pozwala mu działać do 10 lat bez wymiany baterii. 
Czujnik Aranet CO2
Dostępny
System Aranet

Czujnik CO2 Aranet

SAF Tehnika JSC
TDSPC004
1 598,63 zł
Bezprzewodowy czujnik zasilany bateryjnie z wbudowanym czujnik CO2 na podczerwień, który mierzy dwutlenek węgla z wyjątkowo wysoką precyzją, wykluczając inne związki gazu organicznego.
Czujnik Aranet PAR z miernikiem kwantowym Czujnik Aranet PAR z miernikiem kwantowym 2
Dostępny
System Aranet

Czujnik Aranet PAR z miernikiem kwantowym

SAF Tehnika JSC
TDSPPA02
4 409,25 zł
Czujnik do pomiaru czynnego promieniowania fotosyntetycznego. Pomaga określić ilość światła, na którą są wystawione rośliny.
Czujnik Aranet EC, T i wilgotności gleby Czujnik Aranet EC, T i wilgotności gleby 2
Dostępny
System Aranet

Czujnik Aranet EC, T i wilgotności gleby

SAF Tehnika JSC
TDSPHE01
3 803,63 zł
Dzięki regularnemu pomiarowi zawartości wody w glebie czujnik wilgotności pozwala na ustalenie optymalnego nawadniania sprzyjającemu wzrostowi roślin. Urządzenie posiada również możliwość badania temperatury i przewodnictwa elektrycznego, co umożliwia monitorowanie ilości składników odżywczych w glebie.
Czujnik mikro-zmienności łodygi Aranet Czujnik mikro-zmienności łodygi Aranet 2
Dostępny
System Aranet

Czujnik mikro-zmienności łodygi Aranet

SAF Tehnika JSC
TDSPSD01
4 410,00 zł
Czujnik umożliwiający badanie wpływu nawadniania i innych czynników środowiskowych na bilans wodny i wzrost rośliny.
Czujnik masy Aranet
Dostępny
System Aranet

Czujnik masy Aranet

SAF Tehnika JSC
TDSPSV01.050
1 488,38 zł
Czujnik umożliwiający monitorowanie wzrostu i rozwoju rośliny. Stosowanych w magazynach, przemyśle spożywczym i transporcie.
Nadajnik / czujnik Aranet PT100 Nadajnik / czujnik Aranet PT100 2
Dostępny
System Aranet

Nadajnik / czujnik PT100 Aranet

SAF Tehnika JSC
TDSPT106.010
882,00 zł
Czujnik służący do pomiaru i monitorowania temperatury powietrza, płynów i ciał stałych.
Ultradźwiękowy czujnik odległości Aranet Ultradźwiękowy czujnik odległości Aranet 2
Dostępny
System Aranet

Ultradźwiękowy czujnik odległości Aranet

SAF Tehnika JSC
TDSPDM01
3 031,88 zł
Czujnik wykorzystujący ultradźwięki do pomiaru odległości od obiektu. Działa ze wszelkiego rodzaju powierzchniami płynnymi lub stałymi, i nadaje się do szerokiego zakresu praktycznych zastosowań.
Nadajnik temperatury PT1000 bez czujnika Nadajnik temperatury PT1000 bez czujnika 2
Dostępny
System Aranet

Nadajnik temperatury PT1000 bez czujnika

SAF Tehnika JSC
TDSPT206.010
826,88 zł
Łatwy w obsłudze konwerter zmian rezystancji na sygnał cyfrowy, przystosowany do sond rezystancyjnych PT1000 (RTD).
Czujnik z sondą Aranet T
Dostępny
System Aranet

Czujnik temperatury z sondą Aranet T

SAF Tehnika JSC
TDSPT002.003
780,00 zł
Czujnik z sondą do pomiaru i monitorowania temperatury powietrza, cieczy i ciał stałych.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

  Strona używa plików cookies.