Portal Weatherlink.com

Dostęp do aktualnych danych w dowolnym miejscu

Portal Weatherlink.com

Dostęp do aktualnych danych w dowolnym miejscu

Zbuduj i dostosuj pulpit nawigacyjny biuletynu, aby przeglądać aktualne dane ze wszystkich zainstalowanych czujników. Możesz przenosić i zmieniać rozmiar kafelków, aby wyświetlać je tak, jak lubisz.
Wizualizuj dowolne dane za pomocą modyfikowalnych wykresów liniowych i słupkowych z maksymalnie 4 różnymi osiami Y. Zobacz szczegółowo dane z jednej godziny lub przejdź do pełnego roku, aby wyświetlić trendy.
Uzyskaj dostęp do wszystkich danych za pomocą jednego przycisku. Możesz sortować według daty/godziny lub typu danych i eksportować dowolny zestaw danych bezpośrednio do pliku .csv przyjaznego dla programu Excel.
Użyj mapy WeatherLink, aby przeglądać i komunikować się ze społecznością stacji publicznych w globalnej sieci WeatherLink. Kliknij stację, aby wyświetlić jej aktualne dane, a następnie biuletyn, aby wyświetlić jej pulpit z danymi pogody tej stacji.
Użyj aplikacji Mobilize na iOS lub Androida, aby tworzyć niestandardowe widoki dla podlglądu zagrożeń mrozu, aktualnej pogody, twoich upraw i poziomu nawadniania zarówno przez stronę internetową jak i telefon komórkowy. Mobilize jest to wystarczająco mocna aplikacja, aby chronić twoje uprawy i pomóc uniknąć strat w twoim gospodarstwie, ale także umożliwi zabawę dla doświadczonego przydomowego ogrodnika, który chce udoskonalić swoje plony pomidorów.

Który plan Weatherlink.com jest dla Ciebie?

Basic

Darmowy plan dla wszystkich użytkowników.

Pro - 3 lata

Pro+ - 1 rok

Pro+ - 3 lata

Kafelki z danymi na biuletynie

Zbuduj i dostosuj swój pulpit w formie biuletynu, tak aby wyświetlał aktualne dane ze wszystkich zainstalowanych czujników. Możesz przenosić i zmieniać rozmiar kafelków, aby wyświetlać dane tak, jak lubisz.

Dane historyczne i ich eksport

Przeglądanie i eksport danych: Uzyskaj dostęp do wszystkich danych za pomocą jednego przycisku. Możesz sortować według daty/godziny lub typu danych i eksportować dowolny zestaw danych bezpośrednio do pliku .csv przyjaznego dla programu Excel.

Mapa urządzeń w WeatherLink

Mapa sieci WeatherLink: Użyj mapy WeatherLink, aby przeglądać i komunikować się ze społecznością stacji publicznych w globalnej sieci WeatherLink. Kliknij stację, aby zobaczyć podsumowanie bieżących danych, a następnie kliknij „biuletyn”, aby wyświetlić pulpit pogody danej stacji.

Wykresy

Wykresy: wizualizuj dowolne dane czujnika za pomocą modyfikowalnych wykresów liniowych i słupkowych na maksymalnie czterech różnych osiach Y. Powiększ wykres do 1 godziny danych lub przejdź do całego roku, aby wyświetlić szczegóły i trendy.

Modele chorobowe

Modele chorobowe: Uzyskaj dostęp do zintegrowanej ochrony roślin w Mobilize, aby powiązać twoje dane pogodowe z faktycznym ryzykiem wystąpienia szkodników, zapewniając potężne nowe narzędzie do ochrony upraw przed szkodnikami.

Aplikacja WeatherLink

Przeglądaj swoje bieżące i prognozowane warunki ze swojej stacji oraz z sieci stacji publicznych WeatherLink na całym świecie, wszystko z telefonu komórkowego lub tabletu.

Aplikacja Mobilize

Użyj aplikacji Mobilize na iOS lub Androida, aby tworzyć niestandardowe raporty dotyczące mrozu, pogody, twoich upraw, ochrony roślin i nawadniania, a następnie wyświetlać je na WeatherLink.com i urządzeniach mobilnych. Jest wystarczająco mocna, aby chronić plony gospodarstwa przed mrozem - a także dla ogrodników przydomowych, którzy chcą udoskonalić swoje plony pomidorów.

Ilość udostępnień Pro

Udostępnij możliwości Pro swojego urządzenia, aby dać innemu użytkownikowi dostęp do danych historycznych i wykresów.

0

6

6

6

6

Najszybszy czas dostarczania danych

Jest to szybkość, z jaką możesz przesyłać dane swojego urządzenia do witryn stron trzecich, takich jak Weather Underground lub CWOP, oraz uzyskiwać dostęp do danych z interfejsu API WeatherLink.

15 minut

5 minut

5 minut

do 1 minuty

do 1 minuty

Potrzebujesz więcej udostępnień? Skontaktuj się z nami 22 863 76 50 lub mera@mera-sp.pl

Który plan Weatherlin.com jest dla Ciebie?

 

Basic

Pro

Pro+

Kafelki z danymi na biuletynie
Dane historyczne i ich eksport
Mapa urządzeń w WeatherLink
Wykresy
Modele chorobowe
Aplikacja WeatherLink
Aplikacja Mobilize
Ilość udostępnień Pro 0 6 6
Najszybszy czas dostarczania danych 15 minut 5 minut 1 minuta

Potrzebujesz więcej udostępnień? Skontaktuj się z nami 22 863 76 50 lub mera@mera-sp.pl

Aplikacja Weatherlink

Aplikacja WeatherLink przenosi dane z chmury WeatherLink do twojego telefonu. Dołącz do międzynarodowej sieci firm, szkół i hobbystów udostępniających swoje dane pogodowe światu. WeatherLink pozwala zobaczyć dane własnej stacji meteorologicznej Davis i lokalne prognozy, a także odkrywać inne stacje z całego świata. Przeglądaj prognozy, oraz interaktywne wykresy: opadów deszczu, danych barometrycznych, promieniowania słonecznego i UV.

Naciśnij przycisk poniżej, aby pobrać darmową aplikację!

Jak przesłać moje dane do WeatherLink?

To proste, połącz się w kilku prostych krokach.

KROK 1
Czy masz stację meteo Davis?
Stacja Davis
KROK 2
Czy jest dostęp do internetu?
Internet
KROK 3
Czy masz Weatherlink Live albo konsolę/ Envoy z rejestratorem?
Internet

Wybierz metodę rejestracji poniżej

Metody rejestracji danych

Wybierz najlepsze dla siebie urządzenie do zbierania danych. Niezależnie od tego, czy jest to Wi-Fi czy sieć komórkowa, mamy dla Ciebie rozwiązanie.

WiFi lub

Ethernet

Do WeatherLink Live może podłączyć ponad 80 czujników i przesyłać dane przez Wi-Fi lub Ethernet bezpośrednio do chmury WeatherLink. Umożliwia darmowy dostęp do twoich aktualnych danych na WeatherLink lub aplikacjach mobilnych.

Wymaga komputera

włączonego 24/7

Rejestrator danych ze złączem USB łączy konsolę lub moduł Envoy z komputerem z oprogramowaniem WeatherLink. Możesz także przesyłać dane do chmury WeatherLink za pomocą komputera podłączonego do Internetu, który jest włączony i działa z uruchomionym  oprogramowaniem 24/7.

Wymaga komputera

włączonego 24/7

Rejestrator danych komunikujący się poprzez RS232 łączy konsolę lub moduł Envoy z komputerem z oprogramowaniem WeatherLink lub innymi urządzeniamy komunikującymi się za pomocą złącza szeregowego. Możesz także przesyłać dane do chmury WeatherLink tak samo jak w wersji USB.

Komunikacja

GSM/GPRS

Łączy w sobie zintegrowany rejestrator danych oraz technologię komórkową w celu przesyłania danych w czasie rzeczywistym do chmury WeatherLink ze zdalnych lokalizacji. To urządzenie działa niezależnie, jest odporne na warunki atmosferyczne i zasilane 5-watowym panelem słonecznym oraz akumulatorem rezerwowym.

  Strona używa plików cookies.