Sonda penetracyjna 133-177

Sonda -50 ... +350°C, penetracyjna / do piekarnika

133-177
Produkt na zamówienie
174,05 zł
Netto
214,08 zł Brutto

Sonda penetracyjna/do piekarnika, zakres: -50 ... +350°C; ⌀4 mm; L=225 mm; T99: mniej niż 10 sek.; Typ K

 

Sonda penetracyjna, ze stali nierdzewnej, termopara typ K idealna do ciągłego monitorowania temperatury w piecach i podobnych zastosowaniach.

Sonda dostarczana jest z dwumetrowym przewodem ze stali nierdzewnej w oplocie lub ze stali nierdzewnej.

Zakres pomiarowy:

-50 ÷ +250°C (przewód w oplocie),
-50 ÷ +350°C (przewód w opancerzeniu).

Czas reakcji T99: < 4 sek.

Wymiary: ⌀4 mm; L=225 mm

Długość przewodu: 2 m

Typ: termopara typ K

Zakres pomiarowy
(-50°C ... +350°C)
Rodzaj
do piekarnika
Typ produktu
sondy

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.