Sonda penetracyjna 123-168

Sonda -60 ... +250°C, zanurzeniowa / penetracyjna

123-168
Produkt na zamówienie
200,81 zł
Netto
247,00 zł Brutto

Sonda zanurzeniowa / penetracyjna, zakres: -60 ... +250°C; 3,3 mm; L=300 mm; T99: mniej niż 3 sek.; typ K.

 

Zakres pomiarowy: -60 ... +250°C

Czas reakcji T99: < 3 sek.

Wymiary: 3,3 mm; L=300 mm

Długość przewodu: b.d.

Typ: termopara typ K

Zakres pomiarowy
(-60°C ... +250°C)
Rodzaj
penetracyjna
Typ produktu
sondy

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Strona używa plików cookies.