Uniwersalny termometr elektroniczny Therma 20

Termometr cateringowy Therma 20

226-040
Ostatnie sztuki w magazynie
401,50 zł
Netto
493,85 zł Brutto

Termometr elektroniczny z gniazdem sondy termistorowej, kompatybilny z HACCP. czytelny wyświetlacz LCD ze wskaźnikiem niskiego poziomu naładowania baterii. Obudowa z ABS, zawierająca dodatek „Biomaster". Wysoka dokładność systemu ±0,4°C (-24,9 do 109,9°C).



UWAGA! Sondy należy zamawiać osobno.

 

Termometr elektroniczny ETI Therma 20 (226-040) z gniazdem sondy termistorowej, kompatybilny z HACCP.

Termometr Therma 20 został specjalnie zaprojektowany do pracy w branży gastronomicznej z uwzględnieniem HACCP oraz procedur BHP.

Therma 20 posiada czytelny wyświetlacz LCD ze wskaźnikiem niskiego poziomu naładowania baterii. Termometr może być używany w niskich temperaturach otoczenia do -20°C, co spełnia wymagania normy europejskiej EN13485 dotyczącej monitorowania temperatury żywności w całym łańcuchu dostaw, od transportu, poprzez magazynowanie, aż do punktu sprzedaży.

Termometr posiada ergonomiczną, wytrzymałą obudowę z ABS, zawierającą dodatek „Biomaster”, który ogranicza rozwój bakterii. Miernik jest zasilany trzema bateriami AAA, a ponieważ jego zużycie energii jest niskie, żywotność baterii wynosi co najmniej pięć lat. Funkcja automatycznego wyłączania termometru automatycznie wyłącza miernik po dziesięciu minutach.

Termometr Therma 20 ma łatwe w użyciu złącze typu Lumberg z blokadą śrubową, co pozwala na użycie szerokiej gamy wymiennych sond termistorowych.

Dodatki Biomaster to silne nieorganiczne środki biobójcze na bazie srebra o szerokim spektrum działania do stosowania w tworzywach sztucznych, pomagające zmniejszyć ryzyko związane z higieną. Stężenie srebra w opatentowanym antybakteryjnym składniku aktywnym w Biomaster zapewnia uwalnianie jonów srebra na żądanie, co z kolei bezpiecznie hamuje wzrost drobnoustrojów.



Funkcje/cechy:

  • Wysoka dokładność systemu ±0,4°C (-24,9 do 109,9°C), która jest gwarantowana do końca życia dzięki zaawansowanej elektronice przyrządu
  • Czytelny wyświetlacz LCD ze wskazaniem niskiego poziomu naładowania baterii
  • Możliwość użytkowania w niskich temperaturach otoczenia do -20°C, co spełnia wymagania europejskiej normy EN13485 w zakresie monitorowania temperatury żywności w łańcuchu dostaw, od transportu do przechowywania do punktu sprzedaży.
  • Ergonomiczne, solidne etui z ABS, zawierający dodatek „Biomaster”, który ogranicza rozwój bakterii
  • Elektronika o niskim zużyciu energii jest zasilana trzema bateriami AAA, co zapewnia wyjątkową żywotność baterii przez co najmniej pięć lat.
  • Funkcja automatycznego wyłączania po dziesięciu minutach. nie użytkowania
  • Wyposażony w łatwe w użyciu złącze śrubowe Lumberg, umożliwiające stosowanie szerokiej gamy wymiennych sond




Dane techniczne:

Parametry mierzone: temperatura (°C; °F)
Zakres pomiarowy: -39,9°C ... +149,9°C
Rozdzielczość: 0,1
Dokładność: tylko przyrząd: ±0,1°C  (-39,9 ... 149,9°C)
dokładność systemu: ±0,4°C (-24,9° ... +109,9°C)
Typ sondy: termistor
Wyświetlacz: wyświetlacz LCD, 12 mm
Zasilanie: bateryjne, 3 x 1.5 V AAA
Żywotność baterii: 20000 godzin (min. 5 lat)
Wymiary: 25 x 56 x 128 mm
Waga: 130 g
Materiał obudowy: ABS z dodatkiem Biomaster
Stopień ochrony: IP64 przy korzystaniu z osłony (wyposażenie opcjonalne)
Producent: ETI
Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
Gwarancja: 24 miesiące




Cena zawiera:

  • termometr ETI Therma 20
  • instrukcję obsługi



Rozdzielczość
0,1°C
Dokładność
±0.2°C
Zakres pomiarowy
(-39,9°C ... +149,9°C)
2 Przedmioty

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini

Film:

  Strona używa plików cookies.