Termometr ThermaCheck ze zintegrowaną sonda
Termometr ThermaCheck ze zintegrowaną sonda
Termometr ThermaCheck ze zintegrowaną sonda
Osłona ochronna
Termometr ThermaCheck ze zintegrowaną sonda
Termometr ThermaCheck ze zintegrowaną sonda
Termometr ThermaCheck ze zintegrowaną sonda
Osłona ochronna

Termometr spożywczy ThermaCheck

226-042
Produkt na zamówienie
423,58 zł
Netto
521,00 zł Brutto

Profesjonalny miernik temperatury dla przemysłu spożywczego ze zintegrowaną termistorową sondą temperatury.

 

Termometr spożywczy ETI ThermaCheck (226-042) to poręczny przyrząd do pomiaru temperatury ze zintegrowaną, termistorową sondą penetracyjną, zaprojektowany specjalnie do stosowania w branży spożywczej oraz cateringu, do użytku na co dzień.

Miernik temperatury ThermaCheck zapewnia pomiar temperatury w zakresie od -39,9°C do 149,9°C z rozdzielczością 0,1°C i dokładnością do ±0,4°C (w zakresie od -20 do 70°C). Penetracyjna sonda termistorowa o długości 130 mm, została połączona z termometrem za pomocą giętkiego, spiralnego przewodu. Przyrząd charakteryzuje się niskim poborem mocy oraz funkcją automatycznego wyłączenia po upływie 10-ciu minut, przez co żywotność baterii została wydłużona nawet do 20000 godzin.

Urządzenie zostało umieszczone w ergonomicznej, solidnej obudowie z ABS-u, która zawiera dodatek Biomaster, zmniejszający rozwój bakterii. Przyrząd jest idealny do monitorowania temperatury żywności w systemie HACCP.

Co to jest Biomaster? Biomaster jest to silny biocyd na bazie srebra do stosowania w tworzywach sztucznych, przyczyniający się do obniżenia zagrożeń higieny. Stężenie środka przeciwbakteryjnego w Biomaster w razie potrzeby, zapewnia uwolnienie jonów srebra, co bezpiecznie hamuje rozwój drobnoustrojów.Zobacz także:

» Monitorowanie i kontrola temperatury w cateringu - poradnikFunkcje/cechy:

  • pomiar temperatury (°C)
  • zintegrowana, termistorowa sonda temperatury
  • duży, czytelny wyświetlacz LCD
Dane techniczne:

Parametry mierzone: temperatura (°C; °F)
Zakres pomiarowy: -39,9°C ... +149,9°C
Rozdzielczość: 0,1
Dokładność: ±0,4°C (-20°C ... +70°C)
Wyświetlacz: wyświetlacz LCD, 1 linia
Zasilanie: bateryjne, 3 x 1.5 V AAA
Żywotność baterii: 20000 godzin
Wymiary: 128 x 56 x 25 mm
Waga: 220 g
Materiał obudowy: ABS
Producent: ETI
Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
Gwarancja: 24 miesiąceCena zawiera:

  • termometr ETI ThermaCheck 
  • komplet baterii
  • fabryczny certyfikat kalibracji
  • instrukcję obsługi
Rozdzielczość
0,1°C
Dokładność
±0,4°C
Typ termometru
spożywczy

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.