Lista produktów według marki Onset Computer Corporation

USA, 1981

Zobacz produkty

Produkty: elektroniczne rejestratory różnych parametrów fizycznych atmosfery, wody i gleby. Rejestratory mocy, energii elektrycznej i parametrów mikroklimatu w budynkach. Systemy rejestracji z radiową transmisją danych. Stacje pogodowe z transmisją danych przez sieć Ethernet, GSM i prezentacją na stronie internetowej.
Odbiorcy: instytuty badawczo-rozwojowe, wyższe uczelnie, projektanci systemów HVAC, użytkownicy stacji meteorologicznych, gospodarstwa rolne i sadownictwo.

Bramka CX5000 do bezprzewodowego przesyłania danych z rejestratorów InTemp Bramka CX5000 do bezprzewodowego przesyłania danych z rejestratorów InTemp 2
Dostępny
Akcesoria

Bramka Onset InTemp CX5000

Onset Computer Corporation
CX5000
1 311,00 zł
Bramka do bezprzewodowego przesyłania danych pomiarowych i alarmów z rejestratorów do chmury InTempConnect. Może być umieszczona w odległości do 30,5 m od jednego lub wielu rejestratorów InTemp.
Bramka sieciowa MX Gateway Bramka sieciowa MX Gateway 2
Na zamówienie
Akcesoria

Bramka sieciowa Onset MX Gateway

Onset Computer Corporation
MXGTW1
Bramka sieciowa MX automatycznie przesyłająca dane z rejestratorów HOBO MX za pośrednictwem Bluetooth Low Energy (BLE) do chmury. Współpracuje z oprogramowaniem HOBOlink Onset zapewniając dostęp do danych przez Internet.
Cyfrowy czujnik prędkości wiatru
Dostępny
Wiatromierze

Cyfrowy czujnik prędkości wiatru Onset S-WSB-M003

Onset Computer Corporation
S-WSB-M003
1 305,00 zł
Cyfrowy czujnik prędkości wiatru, zakres: 0 ... 76 m/s, przewód 3 m. Uwaga! Do montażu wymagane jest ramię M-CAA lub M-CAB.
Produkt dodany do porównania

  Strona używa plików cookies.