Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Handlowiec (HA-2406)

MERA Sp. z o.o. od wielu lat zajmuje się sprzedażą przyrządów pomiarowych oraz systemów pomiarowych i monitorujących w segmencie B2B. Specjalizujemy się w pomiarach wielkości nieelektrycznych. Posiadamy własne laboratorium wzorcujące w zakresie temperatury i wilgotności.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku handlowca, łatwo nawiązującej kontakty, posiadającej zmysł techniczny, samodzielnej, dobrze zorganizowanej i zdeterminowanej w osiąganiu założonych celów sprzedażowych.

Do Twoich codziennych obowiązków należeć będzie:

• obsługa klientów (doradztwo techniczne, przygotowywanie ofert i proform, wprowadzanie zamówień do systemu ERP, prowadzenie szkoleń obsługowych) w obszarze b2b, w zakresie przyrządów i systemów pomiarowych;

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów, w tym redystrybutorów;

• budowanie pozytywnych relacji z klientem w celu utrzymania długoterminowej współpracy.

Oczekujemy od Ciebie:

• minimum rocznego doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą klienta;

• ogólnej biegłości technicznej, np. umiejętności korzystania z multimetru (mile widziana umiejętność lutowania);

• b. dobrej znajomości obsługi komputera, w tym umiejętności rozwiązywania problemów związanych z instalacją oprogramowania;

• j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z partnerami zagranicznymi i czytanie/tłumaczenie dokumentacji;

• prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy:

• umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym);

• pracę głównie stacjonarną, w siedzibie firmy, w godzinach 8-16; po okresie próbnym możliwa częściowa praca zdalna i większa elastyczność w kwestii godzin pracy;

• niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon, oraz sprzęt demo;

• szkolenia zależne od doświadczenia i indywidualnych potrzeb, okazjonalnie wyjazdy za granicę;

• wsparcie ze strony bardziej doświadczonych pracowników;

• swobodną atmosferę, w tym brak dress-code’u, i bezpośredniość w kontaktach zarówno ze współpracownikami, jak i przełożonymi;

• oraz życzliwych i sympatycznych kolegów i koleżanki w pracy.

Wynagrodzenie:
  • wynagrodzenie podstawowe: 5000 – 6500 złotych brutto, zależnie od wiedzy i doświadczenia,

• premię zależną od osiąganej marży, bez górnej granicy,

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV (bez listu motywacyjnego) na adres praca@mera-sp.pl.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 22 5351 662

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MERA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 202, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest MERA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 202. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.