Poszukujemy metrologa do pracy w Laboratorium Wzorcującym. Do codziennych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie wykonywanie wzorcowań aparatury pomiarowej, przygotowywanie urządzeń do badań, opracowywanie dokumentacji i instrukcji wzorcowania, obsługa klientów w zakresie wzorcowania (doradztwo, przygotowywanie ofert i wprowadzanie zamówień do systemu ERP), współpraca z laboratoriami zewnętrznymi. Praca stacjonarna, w siedzibie firmy, w godzinach 8-16.Wymagania:

 * wykształcenie w kierunku technicznym – mechatronika, elektronika lub pokrewnym,
 * dobra znajomość obsługi komputera,
 * ogólna biegłość techniczna,
 * j. angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z partnerami zagranicznymi,
 * samodzielność.

Mile widziane:

 * wiedza i doświadczenie z zakresu wzorcowania aparatury pomiarowej,
 * znajomość procesów związanych z pracą laboratorium wzorcującego,
 * znajomość systemu ERP SAP Business One lub pokrewnych,
 * łatwość nawiązywania kontaktów,
 * inicjatywa.

Oferujemy:

 * umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),
 * wynagrodzenie podstawowe po okresie próbnym: 4500– 7000 złotych brutto, zależnie od wiedzy i doświadczenia,
 * premię zależną od osiąganych wyników,
 * szkolenia (zarówno w kraju jak i za granicą),
 * swobodną atmosferę,
 * oraz fajnych kolegów i koleżanki w pracy.Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV (bez listu motywacyjnego) na adres: praca@mera-sp.pl. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 22 5351 666. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MERA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 202, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest MERA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 202. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

  Strona używa plików cookies.