Przetwornik ciśnienia atmosferycznego Comet T2114
Przetwornik ciśnienia atmosferycznego Comet T2114
Przetwornik ciśnienia atmosferycznego Comet T2114
Przetwornik ciśnienia atmosferycznego Comet T2114

Przetwornik ciśnienia atmosferycznego Comet T2114

T2114
Produkt na zamówienie
1 033,05 zł
Netto
1 270,65 zł Brutto

Przetwornik ciśnienia do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Wyświetlany odczyt i ciśnienie wyjściowe wybierane są przez użytkownika w następujących jednostkach: hPa, kPa, mbar, mmHg, inHg, inH2O, PSI, oz / in2.

 

Przetwornik ciśnienia atmosferycznego Comet T2114 to urządzenie przeznaczone jest do pomiaru ciśnienia atmosferycznego w hPa, PSI, inHg, mBar, oz/in2, mmHg, inH2O i kPa. Możliwe jest ustawienie korekty ciśnienia dla wysokości (przesunięcia). Ustawienie urządzenia umożliwia oprogramowanie. Czujnik ciśnienia umieszczony jest wewnątrz obudowy z elektroniką. Wartość mierzona jest opcjonalnie wyświetlana na wyświetlaczu LCD. Wyświetlacz można wyłączyć.

Urządzenie jest połączone z obwodem za pomocą pętli prądowej. Pętla prądowa ma połączenie dwuprzewodowe i wymaga zasilania z urządzenia analizującego.

Wszystkie ustawienia przetwornika wykonywane są na komputerze PC podłączonym za pomocą opcjonalnego kabla komunikacyjnego SP003 (brak w zestawie).

Program Tsensor do ustawiania przetwornika można pobrać bezpłatnie z naszej strony. Program umożliwia ustawienie zakresu pomiarowego ciśnienia wyjścia prądowego. Obsługuje również regulację urządzenia. Procedura ta jest opisana w pliku „Calibration manual.pdf”, który jest instalowany razem z oprogramowaniem.Bezpłatne oprogramowanie TSensor do konfiguracji przetwornika - POBIERZZastosowanie:

  • wydziały produkcyjne i magazyny
  • meteorologia
  • służba zdrowia i laboratoria
  • przemysł i produkcja
  • przemysł spożywczy
  • zarządzanie budynkami
  • środowiska zagrożone wybuchem.Dane techniczne:

Zakres pomiaru: 600 do 1100 hPa
Dokładność: ±1.3 hPa dla 23°C w zakresie 800 do 1100 hPa
Rozdzielczość: 1.0 hPa
Temperatura działania: -30°C to +80°C
Kanały: wewnętrzny czujnik ciśnienia atmosferycznego
Wyjście: 4-20 mA
Dostępne jednostki ciśnienia: hPa, PSI, inHg, mBar, oz/in2, mmHg, inH2O, kPa
Konfiguracja wyjścia: ustawiana przez użytkownika z komputera; zakres pomiaru + wartość
Zasilanie: 9 - 30 VDC
Stopień ochrony: IP54
Wymiary: 88,5 x 98 x 39,5 mm
Waga: ok. 150 g
Producent: Comet System
Kraj pochodzenia: Czechy
Gwarancja: 36 miesięcy

Wiodący producent mierników temperatury, wilgotności, ciśnienia atmosferycznego, przetworników dwutlenku węgla CO2, rejestratorów danych, systemów monitoringu, systemów akwizycji danych, termometrów, higrometrów, barometrów. Oferta firmy obejmuje systemy akwizycji danych, przetworniki wilgotności, temperatury, CO2 oraz przenośne termometry, higrometry, barometry, mierniki CO2. Przyrządy są przeznaczone do dokładnych pomiarów i monitorowania warunków środowiskowych.

COMET SYSTEM to firma specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie monitoringu i automatyki przemysłowej. Ich produkty i usługi pomagają klientom w różnych sektorach prowadzić efektywniejsze i bezpieczniejsze operacje, optymalizować wydajność i oszczędzać koszty. Siedziba główna firmy mieści się w Czechach. Wszystkie przyrządy są dostarczane z dołączonym identyfikowalnym certyfikatem kalibracji z deklarowaną identyfikowalnością metrologiczną etalonów w oparciu o wymagania normy EN ISO/IEC 17025.Firma oferuje szeroki zakres produktów, które obejmują:Systemy monitoringu: COMET dostarcza zaawansowane systemy monitoringu, które umożliwiają ścisłą kontrolę i zdalne monitorowanie różnych parametrów i procesów w czasie rzeczywistym. Mogą obejmować monitoring temperatury, wilgotności, ciśnienia, jakości powietrza, poziomu wody, jakości wody i innych czynników związanych z bezpieczeństwem i efektywnością. Dostępne są rozwiązania:
Przewodowe (kliknij w obrazek po więcej info)

Somet system - systemy przewodowe

Bezprzewodowe z wykorzystaniem GSM (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet system - systemy bezprzewodoweBezprzewodowe z wykorzystaniem WiFi (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet systems - systemy bezprzewodoweBezprzewodowe z wykorzystaniem SigFox (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet system - system wykorzytstujacy SigfoxUrządzenia pomiarowe: COMET oferuje różnego rodzaju urządzenia pomiarowe, takie jak czujniki temperatury, czujniki wilgotności, czujniki ciśnienia, czujniki przepływu, czujniki poziomu i wiele innych. Są one projektowane i produkowane z myślą o wysokiej precyzji, niezawodności i łatwości integracji z innymi systemami.Przetworniki i rejestratory: COMET dostarcza również przetworniki i rejestratory danych, które umożliwiają zbieranie, zapisywanie i analizowanie danych z różnych źródeł. Pozwalają one na kompleksowe zarządzanie danymi i automatyzację procesów.Oprogramowanie: Firma COMET opracowuje oprogramowanie, które wspiera zarządzanie danymi i procesami monitoringu. Oferuje intuicyjne interfejsy, zaawansowane narzędzia analizy danych i funkcje raportowania, które pomagają użytkownikom w wykorzystaniu zgromadzonych informacji w celu podejmowania lepszych decyzji.Firma COMET ma bogate doświadczenie w branży i cieszy się reputacją niezawodnego dostawcy innowacyjnych rozwiązań. Ich produkty są stosowane w różnych sektorach, takich jak przemysł spożywczy, farmaceutyczny, chemiczny, energetyczny, budownictwo, transport i wiele innych. Współpracują z klientami na całym świecie, dostarczając im rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.