Przetwornik ciśnienia atmosferycznego Comet T2214

Przetwornik ciśnienia atmosferycznego Comet T2214

T2214
Produkt na zamówienie
1 033,05 zł
Netto
1 270,65 zł Brutto

Programowalny przetwornik ciśnienia barometrycznego. Do stosowania wewnątrz i zewnątrz budynków.

 

Programowalny przetwornik ciśnienia barometrycznego Comet T2214, z wyjściem 0-10V do montażu na ścianie. Przetwornik jest wyposażony w układ mikroprocesorowy w trwałej obudowie plastikowej zawierającej zaciski podłączeniowe i sensor ciśnienia absolutnego o wysokiej dokładności. Konfiguracja wyjść ustawiana jest przez użytkownika z komputera. Istnieje możliwość wyłączenia wyświetlacza. Użytkownik ma możliwość wyboru jednostki ciśnienia: hPa, kPa, mbar, mmHg, inHg, inH2O, PSI, oz/in2. Do stosowania wewnątrz i zewnątrz budynków.Zastosowanie:

  • magazyny
  • zakłady przemysłowe
  • klimatyzowane pomieszczeniaBezpłatne oprogramowanie TSensor do konfiguracji przetwornika - POBIERZ
Dane techniczne:

Maks. zakres pomiaru: 600 ... 1100 hPa
Zakres pomiaru ustawiany fabrycznie: 800 ... 1100 hPa
Dokładność: ±(1.3 hPa+0.06% ustawianego zakresu wyjścia) w 23°C od 800 do 1100 hPA
Zakres temp. pracy: -30°C ... +80°C
Zakres temp. pracy LCD: odczytywalny do +70°
powyżej tej temp. należy wyświetlacz wyłączyć
Konfiguracja wyjść i zakres: ustawiane przez użytkownika z komputera
Zasilanie: 9-30 VDC
Wymiary: 89 x 98 x 39.5 mm
Stopień ochrony: IP 54
Producent: Comet
Kraj pochodzenia: Czechy
Gwarancja: 36 miesięcy

Wiodący producent mierników temperatury, wilgotności, ciśnienia atmosferycznego, przetworników dwutlenku węgla CO2, rejestratorów danych, systemów monitoringu, systemów akwizycji danych, termometrów, higrometrów, barometrów. Oferta firmy obejmuje systemy akwizycji danych, przetworniki wilgotności, temperatury, CO2 oraz przenośne termometry, higrometry, barometry, mierniki CO2. Przyrządy są przeznaczone do dokładnych pomiarów i monitorowania warunków środowiskowych.

COMET SYSTEM to firma specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie monitoringu i automatyki przemysłowej. Ich produkty i usługi pomagają klientom w różnych sektorach prowadzić efektywniejsze i bezpieczniejsze operacje, optymalizować wydajność i oszczędzać koszty. Siedziba główna firmy mieści się w Czechach. Wszystkie przyrządy są dostarczane z dołączonym identyfikowalnym certyfikatem kalibracji z deklarowaną identyfikowalnością metrologiczną etalonów w oparciu o wymagania normy EN ISO/IEC 17025.Firma oferuje szeroki zakres produktów, które obejmują:Systemy monitoringu: COMET dostarcza zaawansowane systemy monitoringu, które umożliwiają ścisłą kontrolę i zdalne monitorowanie różnych parametrów i procesów w czasie rzeczywistym. Mogą obejmować monitoring temperatury, wilgotności, ciśnienia, jakości powietrza, poziomu wody, jakości wody i innych czynników związanych z bezpieczeństwem i efektywnością. Dostępne są rozwiązania:
Przewodowe (kliknij w obrazek po więcej info)

Somet system - systemy przewodowe

Bezprzewodowe z wykorzystaniem GSM (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet system - systemy bezprzewodoweBezprzewodowe z wykorzystaniem WiFi (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet systems - systemy bezprzewodoweBezprzewodowe z wykorzystaniem SigFox (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet system - system wykorzytstujacy SigfoxUrządzenia pomiarowe: COMET oferuje różnego rodzaju urządzenia pomiarowe, takie jak czujniki temperatury, czujniki wilgotności, czujniki ciśnienia, czujniki przepływu, czujniki poziomu i wiele innych. Są one projektowane i produkowane z myślą o wysokiej precyzji, niezawodności i łatwości integracji z innymi systemami.Przetworniki i rejestratory: COMET dostarcza również przetworniki i rejestratory danych, które umożliwiają zbieranie, zapisywanie i analizowanie danych z różnych źródeł. Pozwalają one na kompleksowe zarządzanie danymi i automatyzację procesów.Oprogramowanie: Firma COMET opracowuje oprogramowanie, które wspiera zarządzanie danymi i procesami monitoringu. Oferuje intuicyjne interfejsy, zaawansowane narzędzia analizy danych i funkcje raportowania, które pomagają użytkownikom w wykorzystaniu zgromadzonych informacji w celu podejmowania lepszych decyzji.Firma COMET ma bogate doświadczenie w branży i cieszy się reputacją niezawodnego dostawcy innowacyjnych rozwiązań. Ich produkty są stosowane w różnych sektorach, takich jak przemysł spożywczy, farmaceutyczny, chemiczny, energetyczny, budownictwo, transport i wiele innych. Współpracują z klientami na całym świecie, dostarczając im rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.