Termometr do żywnosci ETI EcoTemp z mera-sp.pl
Uniwersalny termometr elektroniczny ETI EcoTemp z mera-sp.pl
Termometr do żywnosci ETI EcoTemp z mera-sp.pl
Uniwersalny termometr elektroniczny ETI EcoTemp z mera-sp.pl

Termometr spożywczy ETI EcoTemp

810-950
Produkt na zamówienie
162,60 zł
Netto
200,00 zł Brutto

Termometr z wymienną sondą termistorową, zgodny z wymogami HACCP.

 

Termometr spożywczy ETI EcoTemp (810-950) do monitorowania temperatury w jakiej przygotowuje się żywność, pomiaru temperatury produktów mrożonych oraz cieczy, w ramach systemu HACCP, z zachowaniem należytej staranności, zdrowia i procedur bezpieczeństwa. Z powodzeniem zastępuje np. drogie termometry do mięsa czy termometry do mleka. Każdy termometr cyfrowy EcoTemp dostarczany jest z wymienną, stalową, penetracyjną sondą temperatury (?3.5 x 125 mm), połączoną z miernikiem za pomocą elastycznego, silikonowego przewodu.

Termometr EcoTemp posiada duży, czytelny wyświetlacz LCD, funkcję zapamiętywania wartości max/min oraz funkcję zamrożenia wyniku pomiaru Hold. Miernik temperatury EcoTemp działa w zakresie od -49,9°C do 199,9°C z rozdzielczością 0,1°C/°F i dokładnością ±1°C (w zakresie -49.9°C do 149.9°C).Zobacz także:

» Monitorowanie i kontrola temperatury w cateringu - poradnik

» Jak prawidłowo używać termometr do żywnościRozdzielczość
0,1°C
Dokładność
±1°C
Zakres pomiarowy
(-49,9°C ... +199,9°C)
Typ termometru
spożywczy

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini

Funkcje/cechy:

  • pomiar temperatury (°C; °F)
  • wymienna, termistorowa sonda temperatury
  • duży, czytelny wyświetlacz LCD
  • funkcja zamrożenia pomiaru Hold
  • wskazanie wartości max/min

Cena zawiera:

  • termometr EcoTemp 810-950
  • wymienna sonda temperatury
  • komplet baterii
  • instrukcja obsługi

Dane techniczne:

Parametry mierzone:temperatura (°C; °F)
Zakres pomiarowy:-49,9°C ... +199,9°C
Rozdzielczość:0,1
Dokładność:±1°C
Wyświetlacz:wyświetlacz LCD, 1 linia
Zasilanie:bateryjne, 2 x 1.5 V AAA
Żywotność baterii:10000 godzin
Wymiary:165 x 58 x 20 mm
Waga:115 g (z sondą)
Materiał obudowy:ABS
Producent:ETI
Kraj pochodzenia:Wielka Brytania
Gwarancja:12 miesięcy

  Strona używa plików cookies.