Termometr cyfrowy TempTest 2
Termometr cyfrowy TempTest 2
Termometr cyfrowy TempTest 2
Termometr cyfrowy TempTest 2
Termometr cyfrowy TempTest 2
Termometr cyfrowy TempTest 2

Termometr cyfrowy ETI TempTest 2

222-910
Produkt na zamówienie
434,96 zł
Netto
535,00 zł Brutto

Inteligentny termometr cyfrowy z sondą penetracyjną na kablu 500 mm, z obrotowym wyświetlaczem, do pomiaru temperatury żywności.

 

Termometr do żywności ETI TempTest 2 (222-910) to nowy rodzaj termometru z dużym, łatwym do odczytania, obrotowym 360° wyświetlaczem. Może być używany zarówno przez prawo i leworęcznych użytkowników. Dzięki funkcji automatycznego wyświetlania 360° wyświetlacz obraca się o 90° umożliwiając użytkownikowi odczyt temperatury w dowolnej pozycji tj. prawo, lewo, pion lub poziom. W razie potrzeby funkcja ta może być zablokowana przez użytkownika (UK Patent GB 2504936 US Patent Pending US 2014/0044147 niemiecki wzór użytkowy DE przyznano 20 2013 103 605 U1).

Niezależnie od pozycji, termometr będzie zawsze prawidłowo wyświetlał wynik pomiaru.

Wersje:

 • TempTest 1 - ze zintegrowaną sondą penetracyjną,
 • TempTest 2 - zewnętrzną sondę penetracyjną ze stali nierdzewnej na kablu o długości 500 mm.

Termometr TempTest posiada wodoszczelną (IP67) obudowę z ABS zawierającą dodatek "Biomaster", który ogranicza rozwój bakterii. Obudowa jest wyposażona w gumową uszczelkę zmniejszającą ryzyko przedostawania się wody, kurzu i żywności do wnętrza przyrządu. Można ją myć pod bieżącą wodą.

TempTest 1 i 2 są wyposażone penetracyjną sondę ze stali nierdzewnej z szybko reagującą końcówką (?3.3 x 80 mm). Rzeczywista temperatura produktu może być zmierzona w ciągu 3 sekund. Termometr jest przeznaczony do pomiaru temperatury żywności.Funkcje/cechy:

 • pomiar temperatury (°C)
 • wyświetlacz LCD obrotowy z podświetleniem
 • kompatybilny z HACCP
 • funkcja zatrzymania wyniku HOLD
 • funkcja MIN/MAX
 • obudowa ABS z dodatkiem antybakteryjnego środka Biomaster
 • monitorowanie stanu baterii
 • zintegrowana sonda
 • funkcja automatycznego wyłączenia
 • wodoodporny, IP67
 • gwarancja 2 lataDane techniczne:

Model TempTest 1 TempTest 2
Zakres pomiarowy: -49,9 ... +299,9°C
Typ czujnika: termopara typ K zintegrowana z obudową termopara typ K na kablu 500 mm
Dokładność: ±0.4°C (-49.9 ... 200°C)
w pozostałym zakresie ±1°C
Rozdzielczość: 0.1°C
Wyświetlacz: 11 mm, LCD
Materiał obudowy: ABS + Biomaster
Stopień ochrony: IP67
Funkcje: Auto-Off, MIN/MAX, HOLD
Zasilanie: baterie 2 x 1.5 V AAA
Żywotność baterii: 5000 godzin
Wymiary: 17 x 47 x 120 mm
Masa: 105 g
Producent: ETI
Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
Gwarancja: 24 miesiąceCena zawiera:

 • termometr ETI 222-910
 • uchwyt ścienny
 • instrukcja obsługi
Rozdzielczość
0,1°C
Dokładność
±0,4°C
Zakres pomiarowy
(-49,9°C ... +299,9°C)
Typ termometru
spożywczy

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.