Termometr Pro-Surface Thermapen
Termometr Pro-Surface Thermapen
Termometr Pro-Surface Thermapen
Termometr Pro-Surface Thermapen

Termometr elektroniczny Pro-Surface Thermapen

231-279
Produkt na zamówienie
418,70 zł
Netto
515,00 zł Brutto

Termometr cyfrowy do pomiaru temperatury grilla, kuchni, powierzchni płyt grzejnych i innych powierzchni.

 

Termometr elektroniczny ETI Pro-surface Thermapen (213-279) to nowy termometr do pomiaru temperatury grilla, kuchni, powierzchni płyt grzejnych i innych powierzchni o temperaturze w zakresie -49.9 ÷ 299.9°C z rozdzielczością 0.1°C w całym zakresie pomiarowym (przyrząd w razie potrzeby może być przestawiony przez użytkownika na rozdzielczość 1°C za pomocą przełącznika w komorze baterii).

Pro-surface Thermapen z sondą do powierzchni działa dokładniej niż termometr na podczerwień. Przy korzystaniu z pomiaru przez podczerwień, trzeba dokonać korekty emisyjności i odległości. Z Pro-Surface Thermapen wystarczy po prostu otworzyć sondę i dokonać odczytu. Ruchoma końcówka sondy zapewnia doskonały kontakt z powierzchnią i wysoką dokładność pomiaru.

Obudowę termometru można myć pod bieżącą wodą. Zawiera dodatek "Biomaster", który ogranicza rozwój bakterii oraz ergonomiczną gumową uszczelkę zmniejszającą ryzyko przedostawania się wody, kurzu i żywności do wnętrza przyrządu. Przyrząd jest odporny na działanie wody.

Do pomiarów wysokich temperaturach można zastosować osłonę silikonową jako dodatkową ochronę.Zobacz także:

» Monitorowanie i kontrola temperatury w cateringu - poradnikFunkcje/cechy:

  • pomiar temperatury (°C i °F)
  • wyświetlacz LCD
  • obudowa ABS
  • monitorowanie stanu baterii
  • zintegrowana sonda do powierzchni
  • funkcja automatycznego wyłączenia
  • wodoodporny
  • gwarancja 2 lataDane techniczne:

Zakres pomiarowy: -49,9 ... +299,9°C
Typ czujnika: termopara typ K
Dokładność: ±0.4°C (-49.9 ... 199.9°C)
w pozostałym zakresie ±1°C
Rozdzielczość: 0.1°C lub 1°C (przełączalna)
Wyświetlacz: 14.3 mm, LCD
Materiał obudowy: ABS
Funkcja: Auto-Off
Zasilanie: baterie 2 x 3 V CR2032 litowe, guzikowe
Żywotność baterii: 1500 godzin
Wymiary: 19 x 47 x 153 mm
Masa: 100 g
Producent: ETI
Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
Gwarancja: 24 miesiąceCena zawiera:

  • termometr ETI Thermapen 231-279
  • instrukcja obsługi
Rozdzielczość
0,1°C
Dokładność
±0,4°C
Zakres pomiarowy
(-49,9°C ... +299,9°C)
Typ termometru
spożywczy

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.