Termometr wodoodporny Gourmet z mera-sp.pl
Termometr wodoodporny Gourmet z mera-sp.pl
Termometr elektroniczny Gourmet z mera-sp.pl
Termometr wodoodporny Gourmet z mera-sp.pl
Termometr wodoodporny Gourmet z mera-sp.pl
Termometr elektroniczny Gourmet z mera-sp.pl

Termometr do żywności Gourmet

810-730
Produkt na zamówienie
121,00 zł
Netto
148,83 zł Brutto

Składany, kieszonkowy termometr do żywności z sondą penetracyjną do monitorowania temperatury żywności w systemie HACCP. Przyrząd posiada składaną, zintegrowaną, stalową sondą penetracyjną o średnicy 3,5 mm i długości 110 mm.

 

Termometr do żywności ETI Gourmet (810-730) to kompaktowy, wodoodporny, cyfrowy miernik temperatury, idealny do monitorowania temperatury żywności w systemie HACCP. Przyrząd posiada składaną, zintegrowaną, stalową sondą penetracyjną o średnicy 3,5 mm i długości 110 mm.

Termometr elektroniczny Gourmet posiada funkcje wyświetlania wyświetlania temperatury w °C i °F oraz funkcję HOLD pozwalający na zatrzymanie wyniku pomiaru na wyświetlaczu. Przyrząd nadaje się do kontaktu z żywnością. Bateria wystarcza na 8000 godzin ciągłej pracy, co zapewnia działanie przyrządu nieprzerwanie, przez niespełna rok. Składana sonda, obracająca się w zakresie 180°, zapewnia wygodny i szybki pomiar temperatury.Funkcje/cechy:

  • pomiar temperatury (°C, °F)
  • zintegrowana, składana, stalowa sonda penetracyjna
  • wodoodporny
  • lekki i poręcznyZobacz także:

» Jak prawidłowo używać termometr do żywności
Dane techniczne:

Parametry mierzone: temperatura (°C; °F)
Zakres pomiarowy: -49,9°C ... +149,9°C
Rozdzielczość: 0,1
Dokładność: ±0,5°C
Wyświetlacz: wyświetlacz LCD, podświetlany, 1 linia
Zasilanie: bateryjne, 1 x 1.5 V AAA
Żywotność baterii: 8000 godzin
Wymiary: 155 x 52 x 19 mm
Waga: 76 g
Materiał obudowy: ABS
Producent: ETI
Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
Gwarancja: 12 miesięcyCena zawiera:

  • termometr elektroniczny Gourmet
  • bateria
  • instrukcja obsługi
Rozdzielczość
0,1°C
Dokładność
±0,5°C
Zakres pomiarowy
(-49,9°C ... +149,9°C)
Typ termometru
spożywczy

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.