Termometr wodoodporny Gourmet z mera-sp.pl
Termometr wodoodporny Gourmet z mera-sp.pl
Termometr elektroniczny Gourmet z mera-sp.pl
Termometr wodoodporny Gourmet z mera-sp.pl
Termometr wodoodporny Gourmet z mera-sp.pl
Termometr elektroniczny Gourmet z mera-sp.pl

Termometr do żywności Gourmet

810-730
Produkt w magazynie
121,14 zł
Netto
149,00 zł Brutto

Składany, kieszonkowy termometr z sondą penetracyjną do monitorowania temperatury żywności w systemie HACCP. Przyrząd posiada składaną, zintegrowaną, stalową sondą penetracyjną o średnicy 3,5 mm i długości 110 mm.

Dodaj powiązane akcesoria:

Świadectwo wzorcowania

Wzorcowanie temperatury w punktach standardowych, bez akredytacji PCA

Wzorcowanie temperatury w punktach standardowych, bez akredytacji PCA

120,00 zł
Wzorcowanie temperatury w 3 punktach, z akredytacją PCA

Wzorcowanie temperatury w 3 punktach, z akredytacją PCA

250,00 zł

Futerały, pokrowce, uchwyty

 

Termometr spożywczy ETI Gourmet (810-730) to kompaktowy, wodoodporny, cyfrowy miernik temperatury, idealny do monitorowania temperatury żywności w systemie HACCP. Przyrząd posiada składaną, zintegrowaną, stalową sondą penetracyjną o średnicy 3,5 mm i długości 110 mm.

Termometr elektroniczny Gourmet posiada funkcje wyświetlania wyświetlania temperatury w °C i °F oraz funkcję HOLD pozwalający na zatrzymanie wyniku pomiaru na wyświetlaczu. Przyrząd nadaje się do kontaktu z żywnością. Bateria wystarcza na 8000 godzin ciągłej pracy, co zapewnia działanie przyrządu nieprzerwanie, przez niespełna rok. Składana sonda, obracająca się w zakresie 180°, zapewnia wygodny i szybki pomiar temperatury.Funkcje/cechy:

  • pomiar temperatury (°C, °F)
  • zintegrowana, składana, stalowa sonda penetracyjna
  • wodoodporny
  • lekki i poręcznyZobacz także:

» Jak prawidłowo używać termometr do żywności
Dane techniczne:

Parametry mierzone: temperatura (°C; °F)
Zakres pomiarowy: -49,9°C ... +149,9°C
Rozdzielczość: 0,1
Dokładność: ±0,5°C
Wyświetlacz: wyświetlacz LCD, podświetlany, 1 linia
Zasilanie: bateryjne, 1 x 1.5 V AAA
Żywotność baterii: 8000 godzin
Wymiary: 155 x 52 x 19 mm
Waga: 76 g
Materiał obudowy: ABS
Producent: ETI
Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
Gwarancja: 12 miesięcyCena zawiera:

  • termometr elektroniczny Gourmet
  • bateria
  • instrukcja obsługi
Rozdzielczość
0,1°C
Dokładność
±0,5°C
Zakres pomiarowy
(-49,9°C ... +149,9°C)
Typ termometru
spożywczy

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń

  Strona używa plików cookies.