Termometr wodoszczelny ETI 810-287 z sondą 300mm

Termometr do żywności ETI 810-287 z sondą 300 mm

810-287
Produkt na zamówienie
134,96 zł
Netto
166,00 zł Brutto

Termometr wodoszczelny z sondą 300 mm. Nadaje się do kontaktu z żywnością. Stalowa sonda penetracyjna oraz specjalna, wzmocniona konstrukcja, pozwala na pomiar temperatury produktów o stosunkowo dużej gęstości (np. surowe mięso).

 

Termometr do żywności ETI 810-287 to mały, wodoszczelny miernik temperatury wykonany w kształcie litery "T", ze zintegrowaną, stalową sondą penetracyjną o średnicy 5 mm i długości 300 mm lub 125 mm w modelu 810-285. Termometr posiada funkcję wyświetlania wartości maksymalnej i minimalnej, funkcję zamrożenia wyniku pomiaru HOLD oraz wyświetlania temperatury w °C i °F.

Obudowa termometru spełnia wymagania normy IP66/67. Przyrząd nadaje się do kontaktu z żywnością. Stalowa sonda penetracyjna oraz specjalna, wzmocniona konstrukcja, pozwala na pomiar temperatury produktów o stosunkowo dużej gęstości (np. surowe mięso).

Rozdzielczość
0,1°C
Dokładność
±1°C
Zakres pomiarowy
(-49,9°C ... +149,9°C)
Typ termometru
spożywczy

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini

Funkcje/cechy:

  • pomiar temperatury (°C, °F)
  • wskazanie wartości max/min
  • funkcję zamrożenia wyniku pomiaru HOLD
  • zintegrowana, stalowa sonda penetracyjna
  • wodoodporny
  • lekki i poręczny

Cena zawiera:

  • termometr ETI 810-287 z sondą 300 mm
  • bateria
  • instrukcja obsługi

Dane techniczne:

Parametry mierzone:temperatura (°C; °F)
Zakres pomiarowy:-49,9 ... +149,9°C
Rozdzielczość:0,1
Dokładność:±1°C
Wyświetlacz:wyświetlacz LCD, 1 linia
Zasilanie:bateryjne, 1.5 V LR44
Żywotność baterii:5000 godzin
Wymiary:170 x 88 x 30 mm
Waga:50 g
Materiał obudowy:ABS
Stopień ochrony:IP66/67
Producent:ETI
Kraj pochodzenia:Wielka Brytania
Gwarancja:12 miesięcy

  Strona używa plików cookies.