Termometr elektroniczny ETI 810-090 z mera-sp.pl

Termometr cyfrowy ETI 810-090

810-090
Produkt w magazynie
104,50 zł
Netto
128,54 zł Brutto

Ekonomiczny termometr z sondą wewnętrzną i zewnętrzną oraz z funkcją Min/Max i alarmem po przekroczeniu granicznej wartości temperatury.

 

Ekonomiczny termometr ETI 810-090 z funkcją Min/Max i alarmem wyświetlający temperaturę aktualną oraz nastawione wartości minimalną i maksymalną temperatury sondy. Po przekroczeniu tych wartości uruchamiany jest alarm akustyczny. Ponadto termometr wyświetla także (po przełączeniu przyciskiem) temperaturę w miejscu, gdzie został umieszczony. Do wykorzystania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Rozdzielczość
0,1°C
Dokładność
±1°C
Zakres pomiarowy
(-49,9°C ... +149,9°C)
Typ termometru
do domu i ogrodu
8 Przedmioty

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini

Funkcje/cechy:

  • pomiar temperatury (°C; °F)
  • wymienna, termistorowa sonda temperatury
  • duży, czytelny wyświetlacz LCD
  • alarm przy przekroczeniu granicznej wartości temperatury

Cena zawiera:

  • termometr ETI 810-090
  • wymienną sondę temperatury
  • komplet baterii
  • instrukcję obsługi

Dane techniczne:

Parametry mierzone:temperatura (°C; °F)
Zakres pomiarowy:czujnik zewnętrzny: -49.9 ... +69.9°C
czujnik wewnętrzny: 0 ... +49.9°C
Rozdzielczość:0,1
Dokładność:±1°C
Wyświetlacz:wyświetlacz LCD
Zasilanie:bateryjne, 1 x 1.5 V AAA
Żywotność baterii:5000 godzin
Wymiary:97 x 65 x 20 mm
Waga:73 g
Materiał obudowy:ABS
Producent:ETI
Kraj pochodzenia:Wielka Brytania
Gwarancja:12 miesięcy

  Strona używa plików cookies.