Termometr do pomieszczeń ETI 810-120 biały z mera-sp.pl
Termometr do pomieszczeń ETI 810-120 biały
Termometr do pomieszczeń ETI 810-120 biały z mera-sp.pl
Termometr do pomieszczeń ETI 810-120 biały

Termometr do pomieszczeń ETI 810-120 biały

810-120
Produkt na zamówienie
80,49 zł
Netto
99,00 zł Brutto

Termometr umożliwiający pomiar temperatury w pomieszczeniach w kolorze białym. Pomiar w zakresie -20°C ÷ +69,9°C z rozdzielczością 0,1°C i dokładnością 1°C. Posiada obudowę z ABS z uchwytem do zawieszenia.

 

Pokojowy termometr elektroniczny ETI 810-120 do pomiarów wewnątrz pomieszczeń, wyświetlający jednocześnie temperaturę aktualną oraz maksymalną i minimalną ustawioną przez użytkownika.

Termometr jest prosty w obsłudze. W celu przełączenia aktualnego odczytu z °C na °F lub zresetować zapisane temperatury max/min, wystarczy nacisnąć przycisk z boku urządzenia.

Termometr mierzy temperaturę w zakresie -20 ÷ +69,9°C z rozdzielczością 0,1°C. Jest przeznaczony do pomiarów temperatury w biurach, fabrykach, laboratoriach oraz mieszkaniach i szklarniach. Miernik posiada obudowę z ABS z uchwytem do zawieszenia.Rozdzielczość
0,1°C
Dokładność
±1°C
Zakres pomiarowy
(-20°C ... +69,9°C)
Typ termometru
do domu i ogrodu

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini

Zamów usługę wzorcowania termometru!

Funkcje/cechy:

  • pomiar temperatury (°C i °F)
  • wyświetlacz cyfrowy LCD
  • obudowa ABS
  • czujnik wewnętrzny
  • zasilanie bateryjne
  • funkcja Min, Max
  • gwarancja 1 rok

Cena zawiera:

  • termometr ETI 810-120
  • komplet baterii
  • instrukcję obsługi

Dane techniczne:

Zakres pomiarowy:-20 ... +69,9°C
Typ czujnika:termistor
Dokładność:±1°C
Rozdzielczość:0.1°C/°F
Wyświetlacz:LCD
Materiał obudowy:ABS
Funkcje:Min, Max
Zasilanie:bateria 1.5 V AA
Żywotność baterii:4000 godzin
Wymiary:29 x 79 x 182 mm
Masa:180 g
Producent:ETI
Kraj pochodzenia:Wielka Brytania
Gwarancja:12 miesięcy

  Strona używa plików cookies.