Regulator temperatury Comet H0530
Regulator temperatury Comet H0530
Regulator temperatury Comet H0530
Regulator temperatury Comet H0530

Regulator temperatury Comet H0530

H0530
Produkt na zamówienie
1 624,75 zł
Netto
1 998,44 zł Brutto

Regulator do pomiaru temperatury powietrza z wyjściem Ethernet i 2 wyjścia przekaźnikowe.

 

Przetwornik i regulator temperatury Comet H0530 z wbudowanym czujnikiem do pomiaru temperatury otoczenia w zakresie -30 ÷ +80°C. Przetwornik posiada dwa wyjścia przekaźnikowe, wyjście Ethernet, 3 wejścia binarne do wykrywania np. obecności zasilania, wody, dymu, przepływu powietrza, otwarcia/zamknięcia drzwi, stłuczenia szyby.

Komunikacja
ModBus TCP:
Protokół Modbus umożliwia odczyt mierzonych wartości, ustalanie limitów alarmowych, kalibrację sondy, odczyt wersji oprogramowania
Telnet:
Port 9999 umożliwia ustawienie limitów alarmowych (limity dolne i górne dla T, RH, Tdp, histerezy mierzonej wartości i opóźnienia), adresy e-mail, adresy SNMP, opis przetwornika, czas odświeżania strony www (10 sek do 65535 sek), wybór strony www, ustawienie przedziału rejestracji (10 sek do 65535 sek), uaktywnienie każdego kanału komunikacyjnego, Pojemność pamięci - 100 zestawów pomiarów temperatury, wilgotności, ciśnienia + wyliczone wartości. Istnieje możliwość zabezpieczenia portu hasłem.
Strony www:
Użytkownik może zaprojektować stronę www w celu wyświetlania graficznej wizualizacji pomiarów temperatury, wilgotności i ciśnienia.
SNMP:
Możliwość odczytu aktualnie mierzonych wartości i limitów alarmowych. W przypadku wystąpienia alarmu, komunikat alarmowy (trap) jest przesyłany na adresy zdefiniowane przez użytkownika (maksymalnie 3 adresy).
SOAP:
Przetwornik umożliwia wysyłanie aktualnie mierzonych wartości w formacie komunikatów SOAP do wybranego serwera w zaprogramowanym przedziale 10 do 65535 s. W przypadku braku możliwości wysłania danych do serwera przetwornik wysyła komunikat ostrzegawczy.Transmisja online umożliwia monitorowanie mierzonych wartości. W przypadku przekroczenia wartości granicznych może być wysłany komunikat na wybrany przez użytkownika adres.

Opcje wysyłania alarmów
E-mail: W przypadku wystąpienia alarmu wysyłanie komunikatów na adresy zdefiniowane przez użytkownika (maks. 3 adresy)
Strony www: Przy przekroczeniu wartości granicznych, komunikat o alarmie wyświetlany jest na stronie www
SNMP: W przypadku wystąpienia przekroczenia wartości granicznych temperatury, wilgotności czy ciśnienia + wyliczone wartości wysyłany jest komunikat na adres IP zdefiniowany przez użytkownika (maks. 3 adresy)
Syslog: Przetwornik umożliwia wysłanie komunikatu tekstowego do wybranego serwera w przypadku wystąpienia różnych, nietypowych sytuacji.Funkcje/cechy:

  • Pomiar temperatury otoczenia w °C lub °F
  • 3 wejścia binarne
  • Parametry ustawialne z klawiatury urządzenia lub z komputera
  • 2 wyjścia przekaźnikowe dla sygnałów alarmowych lub sterowania urządzeniami zewnętrznymi
  • Na przekaźnikach możliwość ustawienia opóźnienia, histerezy oraz alarmu akustycznegoBezpłatne oprogramowanie TSensor do konfiguracji regulatora - POBIERZDane techniczne:

Pomiar: temperatura powietrza: °C lub °F
Zakres temperatury: -30 ... +80°C
Dokładność wyjścia temp.: ±0.4°C
Rozdzielczość: 0.1°C
Temperatura pracy: -30 ... +80°C
Zakres temperatury pracy wyświetlacza LCD: odczytywalny do +70°C, rekomendowane wyłączenia OFF wyświetlacza powyżej +70°C
Przedział między pomiarami: 2 sek.
Maksymalne napięcie, natężenie i moc wyjścia przekaźnikowego: 50 V, 2 A, 60 VA
Ilość wejść binarnych: 3, wejścia nie są galwanicznie izolowane
Stopień ochrony: IP40
Sygnały dla wejść binarnych: suchy kontakt, otwarty kolektor lub dwa sygnały napięciowe
Wyjście: Ethernet, 2 wyjścia przekaźnikowe
Zasilanie: 9-30 VDC, zużycie prądu w przybliżeniu 1W
Protokół komunikacyjny: ModBus RTU lub protokół kompatybilny Advantech ADAM Protokół komunikacyjny
Minimalna długość impulsu na wejściu binarnym: 500 ms
Złącze zasilania: co-axial, 5.5 x 2.1 mm
Niskie napięcie wejścia binarnego: 0 do +0.5 V
Alarm dźwiękowy: wbudowany, przełączalny
Konfiguracja: T-Sensor, Telnet, klawiatura
Połączenie LAN: RJ-45 connector, 10Base-T or 100Base-TX
Protokół alarmu: E-mail (SMTP sprawdzana autentyczność), SNMP Trap, Syslog
Długość czujnika: 53 mm
Waga: 340 g
Wymiary: 136 x 191 x 45 mm
Stopień ochrony: IP 40
Producent: Comet
Kraj pochodzenia: Czechy
Gwarancja: 36 miesięcyCena zawiera:

  • Regulator temperatury Comet H0530
  • Certyfikat kalibracji producenta

Wiodący producent mierników temperatury, wilgotności, ciśnienia atmosferycznego, przetworników dwutlenku węgla CO2, rejestratorów danych, systemów monitoringu, systemów akwizycji danych, termometrów, higrometrów, barometrów. Oferta firmy obejmuje systemy akwizycji danych, przetworniki wilgotności, temperatury, CO2 oraz przenośne termometry, higrometry, barometry, mierniki CO2. Przyrządy są przeznaczone do dokładnych pomiarów i monitorowania warunków środowiskowych.

COMET SYSTEM to firma specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie monitoringu i automatyki przemysłowej. Ich produkty i usługi pomagają klientom w różnych sektorach prowadzić efektywniejsze i bezpieczniejsze operacje, optymalizować wydajność i oszczędzać koszty. Siedziba główna firmy mieści się w Czechach. Wszystkie przyrządy są dostarczane z dołączonym identyfikowalnym certyfikatem kalibracji z deklarowaną identyfikowalnością metrologiczną etalonów w oparciu o wymagania normy EN ISO/IEC 17025.Firma oferuje szeroki zakres produktów, które obejmują:Systemy monitoringu: COMET dostarcza zaawansowane systemy monitoringu, które umożliwiają ścisłą kontrolę i zdalne monitorowanie różnych parametrów i procesów w czasie rzeczywistym. Mogą obejmować monitoring temperatury, wilgotności, ciśnienia, jakości powietrza, poziomu wody, jakości wody i innych czynników związanych z bezpieczeństwem i efektywnością. Dostępne są rozwiązania:
Przewodowe (kliknij w obrazek po więcej info)

Somet system - systemy przewodowe

Bezprzewodowe z wykorzystaniem GSM (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet system - systemy bezprzewodoweBezprzewodowe z wykorzystaniem WiFi (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet systems - systemy bezprzewodoweBezprzewodowe z wykorzystaniem SigFox (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet system - system wykorzytstujacy SigfoxUrządzenia pomiarowe: COMET oferuje różnego rodzaju urządzenia pomiarowe, takie jak czujniki temperatury, czujniki wilgotności, czujniki ciśnienia, czujniki przepływu, czujniki poziomu i wiele innych. Są one projektowane i produkowane z myślą o wysokiej precyzji, niezawodności i łatwości integracji z innymi systemami.Przetworniki i rejestratory: COMET dostarcza również przetworniki i rejestratory danych, które umożliwiają zbieranie, zapisywanie i analizowanie danych z różnych źródeł. Pozwalają one na kompleksowe zarządzanie danymi i automatyzację procesów.Oprogramowanie: Firma COMET opracowuje oprogramowanie, które wspiera zarządzanie danymi i procesami monitoringu. Oferuje intuicyjne interfejsy, zaawansowane narzędzia analizy danych i funkcje raportowania, które pomagają użytkownikom w wykorzystaniu zgromadzonych informacji w celu podejmowania lepszych decyzji.Firma COMET ma bogate doświadczenie w branży i cieszy się reputacją niezawodnego dostawcy innowacyjnych rozwiązań. Ich produkty są stosowane w różnych sektorach, takich jak przemysł spożywczy, farmaceutyczny, chemiczny, energetyczny, budownictwo, transport i wiele innych. Współpracują z klientami na całym świecie, dostarczając im rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.