Regulator temperatury Comet H0430
Regulator temperatury Comet H0430
Regulator temperatury Comet H0430
Regulator temperatury Comet H0430

Regulator temperatury Comet H0430

H0430
Produkt na zamówienie
1 377,40 zł
Netto
1 694,20 zł Brutto

Regulator z wbudowanym czujnikiem do pomiaru temperatury otoczenia (temp.: -30 ... +80°C), wyjście RS485, 2 wyjścia przekaźnikowe.

 

Regulator temperatury Comet H0430 z wbudowanym czujnikiem do pomiaru temperatury otoczenia w zakresie -30 ÷ +80°C.

Przetwornik posiada dwa wyjścia przekaźnikowe, wyjście RS485, 3 wejścia binarne oraz sygnalizacje alarmową. Długość sondy 53 mm. Przetwornik posiada trwałą wodoszczelną obudowę i duży dwuliniowy wyświetlacz LCD, który można wyłączyć. Wyjście RS485 jest galwanicznie izolowane, wejścia nie są galwanicznie izolowane.

Regulator z wyjściem szeregowym RS485 współpracuje z protokołem komunikacyjnym ModBus RTU lub z kompatybilnym protokołem Advantech ADAM.

Protokół jest wybierany przez użytkownika w specjalnym trybie konfiguracji poprzez komputer. Szeregowe wyjście umożliwia odczyt aktualnych danych i modyfikacje konfiguracji regulatora. Regulator pracuje zawsze w trybie slave i posiada przestrzeń adresowa od 1 do 255. Szybkość komunikacji 110 do 115200Bd.Bezpłatne oprogramowanie TSensor do konfiguracji regulatora - POBIERZFunkcje/cechy:

  • Pomiar temperatury otoczenia w °C lub °F do wyboru
  • 3 wejścia binarne do wykrywania np. obecności zasilania, wody, dymu, przepływu powietrza, otwarcia/zamknięcia drzwi, stłuczenia szyby
  • 2 wyjścia przekaźnikowe dla sygnałów alarmowych lub sterowania urządzeniami zewnętrznymi
  • Na przekaźnikach możliwość ustawienia opóźnienia, histerezy oraz alarmu akustycznego
  • Parametry ustawiane przez klawiaturę urządzenia lub oprogramowanie komputera
  • Pomiary są przetwarzane na sygnał w standardzie RS485.Dane techniczne:

Pomiar: temperatura powietrza - °C lub °F
Zakres temperatury: -30 ... +80°C
Dokładność wyjścia temp.: ±0.4°C
Temperatura pracy obudowy: -30 ... +80°C
Zakres temperatury pracy wyświetlacza LCD:

odczytywalny do +70°C

rekomendowane wyłączenia OFF wyświetlacza powyżej +70°C

Maksymalne napięcie, natężenie i moc wyjścia przekaźnikowego: 50 V, 2 A, 60 VA
Sygnały dla wejść binarnych: suchy kontakt, otwarty kolektor lub dwa sygnały napięciowe
Wyjście: RS485 galwanicznie izolowane, 2 wyjścia przekaźnikowe
Zasilanie: 9-30 VDC, zużycie prądu w przybliżeniu 1W
Protokół komunikacyjny: ModBus RTU lub protokół kompatybilny Advantech ADAM
Szybkość komunikacji: 110 do 115200 Bd
Długość czujnika: 53 mm
Waga: 350 g
Wymiary: 136 x 191 x 45 mm
Stopień ochrony: IP 65
Producent: Comet
Kraj pochodzenia: Czechy
Gwarancja: 36 miesięcyCena zawiera:

  • Regulator temperatury H0430
  • Certyfikat kalibracji producenta

Wiodący producent mierników temperatury, wilgotności, ciśnienia atmosferycznego, przetworników dwutlenku węgla CO2, rejestratorów danych, systemów monitoringu, systemów akwizycji danych, termometrów, higrometrów, barometrów. Oferta firmy obejmuje systemy akwizycji danych, przetworniki wilgotności, temperatury, CO2 oraz przenośne termometry, higrometry, barometry, mierniki CO2. Przyrządy są przeznaczone do dokładnych pomiarów i monitorowania warunków środowiskowych.

COMET SYSTEM to firma specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie monitoringu i automatyki przemysłowej. Ich produkty i usługi pomagają klientom w różnych sektorach prowadzić efektywniejsze i bezpieczniejsze operacje, optymalizować wydajność i oszczędzać koszty. Siedziba główna firmy mieści się w Czechach. Wszystkie przyrządy są dostarczane z dołączonym identyfikowalnym certyfikatem kalibracji z deklarowaną identyfikowalnością metrologiczną etalonów w oparciu o wymagania normy EN ISO/IEC 17025.Firma oferuje szeroki zakres produktów, które obejmują:Systemy monitoringu: COMET dostarcza zaawansowane systemy monitoringu, które umożliwiają ścisłą kontrolę i zdalne monitorowanie różnych parametrów i procesów w czasie rzeczywistym. Mogą obejmować monitoring temperatury, wilgotności, ciśnienia, jakości powietrza, poziomu wody, jakości wody i innych czynników związanych z bezpieczeństwem i efektywnością. Dostępne są rozwiązania:
Przewodowe (kliknij w obrazek po więcej info)

Somet system - systemy przewodowe

Bezprzewodowe z wykorzystaniem GSM (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet system - systemy bezprzewodoweBezprzewodowe z wykorzystaniem WiFi (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet systems - systemy bezprzewodoweBezprzewodowe z wykorzystaniem SigFox (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet system - system wykorzytstujacy SigfoxUrządzenia pomiarowe: COMET oferuje różnego rodzaju urządzenia pomiarowe, takie jak czujniki temperatury, czujniki wilgotności, czujniki ciśnienia, czujniki przepływu, czujniki poziomu i wiele innych. Są one projektowane i produkowane z myślą o wysokiej precyzji, niezawodności i łatwości integracji z innymi systemami.Przetworniki i rejestratory: COMET dostarcza również przetworniki i rejestratory danych, które umożliwiają zbieranie, zapisywanie i analizowanie danych z różnych źródeł. Pozwalają one na kompleksowe zarządzanie danymi i automatyzację procesów.Oprogramowanie: Firma COMET opracowuje oprogramowanie, które wspiera zarządzanie danymi i procesami monitoringu. Oferuje intuicyjne interfejsy, zaawansowane narzędzia analizy danych i funkcje raportowania, które pomagają użytkownikom w wykorzystaniu zgromadzonych informacji w celu podejmowania lepszych decyzji.Firma COMET ma bogate doświadczenie w branży i cieszy się reputacją niezawodnego dostawcy innowacyjnych rozwiązań. Ich produkty są stosowane w różnych sektorach, takich jak przemysł spożywczy, farmaceutyczny, chemiczny, energetyczny, budownictwo, transport i wiele innych. Współpracują z klientami na całym świecie, dostarczając im rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.