Higrometr elektroniczny ETI 810-155
Higrometr elektroniczny ETI 810-155
Higrometr elektroniczny ETI 810-155
Higrometr elektroniczny ETI 810-155
Higrometr elektroniczny ETI 810-155
Higrometr elektroniczny ETI 810-155

Higrometr elektroniczny ETI 810-155

810-155
Produkt na zamówienie
102,44 zł
Netto
126,00 zł Brutto

Przyrząd posiada wbudowany czujnik temperatury i wilgotności powietrza oraz zewnętrzną sondę temperatury. Idealny do magazynów, pomieszczeń biurowych itp. Obudowa wyposażona w podpórkę, umożliwia ustawienie miernika np. na biurku oraz otwór do powieszenia bezpośrednio na ścianie.

 

Termohigrometr ETI to funkcjonalny miernik z wbudowanym czujnikiem temperatury i wilgotności powietrza oraz z zewnętrzną sondą temperatury. Oferowany miernik wilgoci powietrza działa w zakresie od -19,9 do 69,9°C i od 20 do 99% wilgotności względnej z wykorzystaniem czujników wewnętrznych oraz od -49,9 do 69,9°C dla sondy zewnętrznej. Higrometr elektroniczny ETI 810-155 posiada funkcję alarmu dźwiękowego po przekroczeniu granicznej wartości temperatury (<0°C) oraz funkcję wskazania wartości maksymalnej/minimalnej.

Higrometr mieści się w estetycznej obudowie z ABS-u o wymiarach 97 x 65 x 20 mm. Obudowa została wyposażona w podpórkę, umożliwiającą ustawienie miernika wilgotności np. na biurku oraz otwór do powieszenia bezpośrednio na ścianie.

Rozdzielczość
1% RH
Dokładność
±5% RH

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini

Zamów usługę wzorcowania higrometru!

Funkcje/cechy:

  • pomiar temperatury i wilgotności
  • zewnętrzna sonda temperatury
  • alarm po przekroczeniu wartości granicznych
  • wskazanie wartości max/min
  • możliwość powieszenia na ścianie

Cena zawiera:

  • higrometr ETI 810-155
  • uchwyty do zamocowania na ścianie
  • komplet baterii
  • instrukcję obsługi

Dane techniczne:

Parametry mierzone:temperatura (°C, °F), wilgotność powietrza (%RH)
Rozdzielczość:0,1°C / 1%RH
Temperatura powietrza:
Zakres pomiarowy:-20 ... 70°C - czujnik wewnętrzny, -50 ... 70°C – sonda
Dokładność:±1°C
Wilgotność powietrza:
Zakres pomiarowy:20 ... 99%RH
Dokładność:±5% wilg.wzgl.
Wyświetlacz:Wyświetlacz LCD
Zasilanie:bateryjne, 1 x 1,5 V AAA
Żywotność baterii:10 000 godzin
Wymiary:97 x 65 x 20 mm
Waga:100 g
Materiał obudowy:ABS
Producent:ETI
Kraj pochodzenia:Wielka Brytania
Gwarancja:12 miesięcy

  Strona używa plików cookies.