Termometr do pomieszczeń ETI 810-121 - kolor zielony z mera-sp.pl
Termometr do szklarni ETI 810-121
Termometr do pomieszczeń ETI 810-121 - kolor zielony z mera-sp.pl
Termometr do szklarni ETI 810-121

Termometr do szklarni ETI 810-121

810-121
Produkt na zamówienie
80,49 zł
Netto
99,00 zł Brutto

Termometr umożliwiający pomiar temperatury w pomieszczeniach, w tym w szklarniach oraz w ogrodach zimowych. Kolor zielony.

 

Cyfrowy termometr do szklarni ETI 810-121 wyświetlający wartości maksymalne i minimalne jest niezbędnym urządzeniem do monitorowania i rejestrowania temperatur w pomieszczeniach, aby zapewnić utrzymanie optymalnych warunków. Termometr nadaje się zarówno do użytku osobistego, jak i komercyjnego i jest idealny do domu, szklarni, ogrodu zimowego lub oranżerii.Rozdzielczość
0,1°C
Dokładność
±1°C
Zakres pomiarowy
(-20°C ... +69,9°C)
Typ termometru
do domu i ogrodu

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini

Zamów usługą wzorcowania termometru!

Przy 4000 godzin pracy ma komplecie baterii, baterie AA 1,5 V będą wymagały wymiany tylko co 5 miesięcy. Ten termometr jest wyposażony w duży wyświetlacz LCD, który jednocześnie wyświetla aktualną temperaturę i maksymalną/minimalną. Temperatura jest mierzona w zakresie od -20 do 69,9°C z rozdzielczością 0,1°C/°F i dokładnością ±1°C. Termometr jest umieszczony w wytrzymałej obudowie ABS o wymiarach 29 x 79 x 187 mm. Instrument posiada otwór służący do zawieszenia na ścianie. Termometr jest niezwykle łatwy w użyciu. Aby przełączyć bieżący odczyt między °C i °F lub zresetować zapisane maksymalne i minimalne temperatury, wystarczy nacisnąć przycisk z boku urządzenia.

Funkcje/cechy:

  • pomiar temperatury (°C i °F)
  • wyświetlacz cyfrowy LCD
  • obudowa ABS
  • czujnik wewnętrzny
  • zasilanie bateryjne
  • funkcja Min, Max
  • gwarancja 1 rok

Cena zawiera:

  • Termometr ETI 810-121
  • Komplet baterii
  • Instrukcję obsługi

Dane techniczne:

Zakres pomiarowy: -20 ... +69,9°C
Typ czujnika: termistor
Dokładność: ±1°C
Rozdzielczość: 0.1°C/°F
Wyświetlacz: LCD
Materiał obudowy: ABS
Funkcje: Min, Max
Zasilanie: bateria 1.5 V AA
Żywotność baterii: 4000 godzin
Wymiary: 29 x 79 x 182 mm
Masa: 180 g
Producent: ETI
Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
Gwarancja: 12 miesięcy

  Strona używa plików cookies.