Miernik wilgotności powietrza z sondą ETI 6100
Miernik wilgotności powietrza z sondą ETI 6100
Miernik wilgotności powietrza z sondą ETI 6100
Miernik wilgotności powietrza z sondą ETI 6100
Miernik wilgotności powietrza z sondą ETI 6100
Miernik wilgotności powietrza z sondą ETI 6100

Higrometr inspekcyjny ETI 6100

224-610
Produkt na zamówienie
660,16 zł
Netto
812,00 zł Brutto

Przenośny higrometr z zewnętrzną sondą temperatury i wilgotności powietrza.

 

Higrometr inspekcyjny ETI 6100 (224-610) to łatwy w użyciu, przenośny miernik przeznaczony do pomiaru wilgotności względnej i temperatury powietrza. Oferowany miernik wilgotności działa w zakresie od 0 do 100%RH i od -20 do 70°C z rozdzielczością 0,1. Mierniki wilgoci powietrza ETI posiadają jasne, czytelne wyświetlacze LCD pokazujące aktualne wartości temperatury i wilgotności powietrza, wskazują wartości maksymalne/minimalne, a także punkt rosy. Higrometry ETI zasilane są za pomocą trzech baterii AAA 1,5 V (w zestawie) które wystarczają nawet na 10000 godzin ciągłej pracy. Mierniki wilgotności serii ETI 6000 posiadają funkcję automatycznego wyłączenia przyrządu po 10 minutach nie używania, co znacznie wydłuża żywotność baterii.

Czujnik temperatury i wilgotności względnej powietrza znajduje się na kablu o długości 1 m. Sonda higrometru ETI 6100 jest w pełni wymienna; po jej wymianie przyrząd nie wymaga dodatkowej kalibracji.Funkcje/cechy:

 • Pomiar temperatury i wilgotności
 • Zewnętrzna sonda temperatury i wilgotności
 • Wskazanie wartości max/min
 • Duża dokładność
 • Sygnalizacja niskiego stanu baterii
 • Funkcja zamrożenia wskazania HOLD
 • Obliczanie temperatury punktu rosy
 • Automatyczne wyłączenie zasilania po 10 minutachDane techniczne:

Parametry mierzone: temperatura (°C, °F), wilgotność powietrza (%RH)
Rozdzielczość:

0,1°C / 0,1%RH

Temperatura powietrza:
Zakres pomiarowy: -20 ... 70°C
Dokładność: ±1°C
Wilgotność powietrza:
Zakres pomiarowy: 0 ... 100%RH
Dokładność: ±2% wilg.wzgl. (10 ... 90%RH)
Wyświetlacz: Wyświetlacz LCD
Zasilanie: bateryjne, 3 x 1,5 V AAA
Żywotność baterii: ok. 10000 godzin
Wymiary: 128 x 56 x 25 mm
Waga: 130 g
Materiał obudowy: ABS
Producent: ETI
Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
Gwarancja: 24 miesiąceCena zawiera:

 • Higrometr ETI 6100
 • Komplet baterii
 • Instrukcję obsługi
Rozdzielczość
0.1% RH
Dokładność
±1°C

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.