Wykrywacz gazu z peszlem CGM1S LPK-P

1 087,00 zł
Netto
1 337,01 zł Brutto

Przenośny wykrywacz nieszczelności instalacji gazowych, wypełnionych gazem miejskim, gazem ziemnym lub mieszanką propan-butan - wersja z peszlem, walizką, świadectwem kontroli, akumulatorami, ładowarką.

Wykrywacz (detektor) gazu Temat CG-M1S z peszlem to miernik, dostosowany do kontroli i wykrywania nieszczelnych miejsc w instalacjach gazowych wypełnionych gazem ziemnym, miejskim lub mieszanką propan-butan.

W czasie pracy czujnik cały czas dokonuje pomiaru stężenia gazu. Wynik pomiaru wykazywany jest na wyświetlaczu w postaci zakresu/stężenia gazu oraz bargrafu, który wskazuje poziom stężenia w określonym zakresie.

Urządzenie jest wyposażone we wskaźnik tendencji stężenia gazu.

CG-M1S jest zasilany przez 2 wymienne baterie lub 2 akumulatory typ AA (R6), ładowane w ładowarce zewnętrznej.

Do każdego urządzenia dołączone jest świadectwo sprawdzenia, klasyfikujące dokładność pomiaru.