Temperatury i wilgotności

Czujniki meteo temperatury i wilgotności

Aktywne filtry

Czujnik temperatury ze stali nierdzewnej z dwużyłowym przewodem Davis 6470 Czujnik temperatury ze stali nierdzewnej z dwużyłowym przewodem Davis 6470 2
Dostępny
Temperatury i wilgotności

Czujnik temperatury Davis 6470 ze stali nierdzewnej

6470
382,50 zł
Termistorowa sonda temperatury w obudowie ze stali nierdzewnej z dwużyłowym przewodem, przeznaczona do współdziałania z bezprzewodową stacją pomiaru temperatury / wilgotności liści i gleby lub z węzłem EnviroMonitor. Sonda jest wyposażona w dwużyłowy kabel o długości 4,6 m, odporny na uszkodzenia spowodowane przez szkodniki, wilgoć lub promieniowanie UV.
Sonda temperatury ze stali nierdzewnej ze złączem RJ
Dostępny
Temperatury i wilgotności

Sonda temperatury ze stali nierdzewnej ze złączem RJ

6475
337,50 zł
Wielofunkcyjna sonda temperatury ze stali nierdzewnej ze złączem RJ, do pomiaru temperatury powietrza, gleby lub wody. Współpracuje z nadajnikiem czujnika lub węzłem EnviroMonitor Node. Sonda jest wyposażona w czujnik elektroniczny w osłonie ze stali nierdzewnej i kabel o długości 7,6 metra.
Termistorowa, zewnętrzna sonda do pomiaru temperatury powietrza, gleby lub wody
Dostępny
Temperatury i wilgotności

Czujnik temperatury Davis 6477 termistorowy

6477
202,50 zł
Zewnętrzna, termistorowa sonda platynowa do pomiaru temperatury powietrza, gleby lub wody, współpracująca z bezprzewodowym nadajnikiem czujnika lub węzłem EnviroMonitor Node (węzeł ze złączem RJ 6860). Może być również używana z Weather Envoy lub Vantage Connect, zastępując „wewnętrzny” czujnik temperatury. Długość kabla 7,6 m.
Czujnik Temperatury/Wilgotności z osłoną przeciwsłoneczną Davis 6832
Dostępny
Temperatury i wilgotności

Czujnik temperatury/wilgotności z osłoną przeciwsłoneczną

6832
2 092,50 zł
Czujnik temperatury i wilgotności z osłoną przeciw promieniowaniu słonecznemu. Czujnik wyposażony jest w osłonę przeciwradiacyjną z wentylatorem, który przez 24-godzinny zasysa powietrze, zapewniając bardzo dokładne odczyty nawet podczas gwałtownych zmian temperatury i podczas słabego wiatru. Wentylator, jest zasilany energią słoneczną i baterią.
Czujnik temperatury RXW-TMB firmy Onset Czujnik temperatury RXW-TMB firmy Onset 2
Dostępny
System HOBOnet

Czujnik temperatury Onset HOBOnet RXW-TMB-868

RXW-TMB-868
810,00 zł
Czujnik temperatury współpracujący ze stacją RX3000 w bezprzewodowym systemie monitorowania w terenie HOBOnet firmy Onset.

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 219,00 zł - 2 478,00 zł

Typ produktu

Typ produktu

Produkt dodany do porównania

  Strona używa plików cookies.