Termometr do żywności ETI Thermamite
Termometr do żywności ETI Thermamite
Termometr do żywności ETI Thermamite
Termometr do żywności ETI Thermamite

Termometr spożywczy ETI Thermamite

261-050
Produkt na zamówienie
303,25 zł
Netto
373,00 zł Brutto

Ekonomiczny termometr spożywczy z wytrzymałą obudową i sondą na przewodzie do żywności, do pracy w przemyśle spożywczym i gastronomicznym.

 

Termometr elektroniczny ETI Thermamite (261-050) to dokładny, prosty w obsłudze, ekonomiczny miernik temperatury ze zintegrowaną sondą penetracyjną. W połączeniu z trwałością i niezawodnością, które są wymagane przez przemysł spożywczy i gastronomiczny, pomagają sprostać dzisiejszym wymaganiom higieny żywności.

Termometr Thermamite zapewnia łatwy odczyt temperatury w zakresie od -50 do 300°C o rozdzielczości 1°C.

Termometry Thermamite zasilane są za pomocą baterii 9 V PP3, która zapewnia minimum 500 godzin ciągłej pracy. Termometr Thermamite dostarczany jest ze zintegrowaną na stałe sondą penetracyjną do żywności, wykonaną ze stali nierdzewnej (3.3 x 108 mm) na 500 mm kablu, z baterią oraz z certyfikatem kalibracji producenta (w języku angielskim) i instrukcją obsługi w języku polskim.Zobacz także:

» Monitorowanie i kontrola temperatury w cateringu - poradnik

» Jak prawidłowo używać termometr do żywności

Funkcje/cechy:

  • pomiar temperatury (°C)
  • zintegrowana, stalowa sonda penetracyjna
  • prosty w użyciu
  • wyposażony w certyfikat kalibracji producenta (w języku angielskim)
Dane techniczne:

Parametry mierzone: temperatura (°C; °F)
Zakres pomiarowy: -50°C ... +300°C
Rozdzielczość: 1
Dokładność: ±1°C ±1 cyfra
Typ sondy: Termopara typ K
Wyświetlacz: wyświetlacz LCD, 12 mm
Zasilanie: bateryjne, 3 x 1,5 V AAA
Żywotność baterii: 500 godzin
Wymiary: 25 x 56 x 128 mm
Waga: 130 g
Materiał obudowy: ABS
Producent: ETI
Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
Gwarancja: 24 miesiąceCena zawiera:

  • termometr ETI Thermamite 261-050
  • komplet baterii
  • fabryczny certyfikat kalibracji
  • instrukcję obsługi.
Rozdzielczość
1°C
Dokładność
±1°C
Zakres pomiarowy
(-50°C ... +300°C)
Typ termometru
spożywczy

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.