Termometr spożywczy ETI CaterTemp z sondą penetracyjną
Termometr spożywczy ETI CaterTemp z sondą penetracyjną
Termometr spożywczy ETI CaterTemp z sondą penetracyjną
Termometr spożywczy ETI CaterTemp z sondą penetracyjną
Termometr spożywczy ETI CaterTemp z sondą penetracyjną
Termometr spożywczy ETI CaterTemp z sondą penetracyjną

Termometr do żywności ETI CaterTemp z sondą penetracyjną

221-046
Produkt na zamówienie
401,63 zł
Netto
494,00 zł Brutto

Termometr cyfrowy z sondą penetracyjną, dla profesjonalnych dostawców żywności.

 

Termometr do żywności ETI CaterTemp (221-046) ze zintegrowaną sondą penetracyjną (termopara typu K), został zaprojektowany z myślą o gastronomii i przemyśle spożywczym. Połączenie sprawdzonych układów i trwałości, zapewnia komfortowy i dokładny pomiar w każdych warunkach.

Termometr CaterTemp mieści się w poręcznej, solidnej obudowie z ABS-u, która zawiera dodatek "Biomaster", hamujący wzrost bakterii.

CaterTemp zapewnia pomiar temperatury w zakresie od -49,9°C do 299,9°C z rozdzielczością 0.1°C i dokładnością 0,4 (w zakresie od -50 do 199). Urządzenie posiada jasny, czytelny wyświetlacz LCD, z sygnalizacją niskiego poziomu baterii. Termometr jest zasilany przez trzy baterie 1,5 V AAA, które pozwalają na nieprzerwany pomiar nawet przez 20000 godzin. W celu zaoszczędzenia baterii, termometr wyłącza się automatycznie po 10-ciu minutach. Każdy miernik temperatury jest wyposażony w przymocowaną na stałe sondę do żywności, o długości 130 mm, połączoną z przyrządem za pomocą elastycznego, spiralnego przewodu.

Co to jest Biomaster?
Biomaster jest to silny biocyd na bazie srebra do stosowania w tworzywach sztucznych, przyczyniający się do obniżenia zagrożeń higieny. Stężenie środka przeciwbakteryjnego w Biomaster w razie potrzeby, zapewnia uwolnienie jonów srebra, co bezpiecznie hamuje rozwój drobnoustrojów.Zobacz także:

» Monitorowanie i kontrola temperatury w cateringu - poradnikFunkcje/cechy:

  • pomiar temperatury (°C)
  • zintegrowana, termoparowa sonda temperatury
  • duży, czytelny wyświetlacz LCD
  • funkcja zamrożenia pomiaru Hold
Dane techniczne:

Parametry mierzone: temperatura (°C; °F)
Zakres pomiarowy: -49,9°C ... +299,9°C
Rozdzielczość: 0,1
Dokładność: ±0,4°C (-49,9°C ... +199°C)
±1°C w pozostałym zakresie
Wyświetlacz: wyświetlacz LCD, 1 linia
Zasilanie: bateryjne, 3 x 1.5 V AAA
Żywotność baterii: 20000 godzin
Wymiary: 128 x 56 x 25 mm
Waga: 130 g
Materiał obudowy: ABS
Producent: ETI
Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
Gwarancja: 24 miesiąceCena zawiera:

  • termometr ETI CaterTemp
  • komplet baterii
  • fabryczny certyfikat kalibracji
  • instrukcję obsługi
Rozdzielczość
0,1°C
Dokładność
±0,4°C
Zakres pomiarowy
(-49,9°C ... +299,9°C)
Typ termometru
spożywczy

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.