Przekaźnik radiowy (repeater) - HD35REW
Połączenia pomiędzy repeaterami i rejestratorami
Przekaźnik radiowy (repeater) - HD35REW
Połączenia pomiędzy repeaterami i rejestratorami

Przekaźnik radiowy Senseca Delta OHM HD35REW

HD35REW
Produkt na zamówienie
1 367,70 zł
Netto
1 682,27 zł Brutto

Przekaźnik radiowy (repeater) pośredniczący w transmisji danych pomiędzy repeaterem HD35RE a oddalonymi rejestratorami HD35ED...Uwaga! Osłonę przed promieniowaniem słonecznym (HD9217TF1), zaciski do mocowania na maszcie (HD2003.77/40) oraz uchwyt do mocowania na ścianie (HD35.34W) należy zamawiać oddzielnie.

 

Przekaźnik radiowy (repeater) Senseca Delta OHM HD35REW w obudowie wodoodpornej jest elementem pośredniczącym w transmisji danych pomiędzy repeaterem HD35RE a oddalonymi rejestratorami HD35ED...

Pozwala to na zwiększenie odległości transmisji pomiędzy rejestratorami a modułem. Możliwe jest umieszczenie kilku repeaterów pomiędzy czujnikiem i modułem centralnym w celu dalszego powiększenia odległości transmisji. System może składać się maksymalnie z 255 urządzeń (włączając moduł centralny i repeatery). Każde urządzenie ma swój unikalny adres w systemie.

Repeater jest zasilany z przez wbudowanego akumulatora (BAT-2013DB).

HD35REW może być montowany na ścianie w plastikowym wsporniku na ścianie (HD35.24W) lub na maszcie o średnicy 40 mm, przy pomocy zacisków (HD2003.77/40)Zobacz także:

» Bezprzewodowy system pomiarowy HD35

» Monitorowanie temperatury w transporcie produktów spożywczych - poradnik

» Monitorowanie parametrów w hurtowniach farmaceutycznych - poradnikFunkcje/cechy:

  • Stosowane zewnątrz pomieszczeń
  • Zasilanie - bateria nieładowalna
  • Zwiększenie odległości transmisji pomiędzy rejestratorami a modułemDane techniczne:

Zasilanie:

Wbudowany akumulator litowo-jonowy, pojemność 8400 mA/h, złącze 2-pinowe typ Molex 5264, żywotność baterii ok. 2 lata (sygnał z 5 rejestratorów co 30 sek.)

Częstotliwość: 868 MHz
Antena: Prętowa, zewnętrzna
Zasięg transmisji: 300 m w otwartym terenie
Zasięg może być krótszy w przypadku przeszkód lub trudnych warunków pogodowych
Środowisko pracy: Temperatura -20 ... +70°C, wilgotność 0 ... 100% bez kondensacji
Obudowa: Poliwęglan
Wymiary: 80 x 120 x 55 mm (bez anteny)
Waga: ok. 250 g (z akumulatorem)
Stopień ochrony: IP67
Montaż: Kołnierz do montażu na ścianie z możliwością wyjmowania lub zaciski do do montażu na maszcie o średnicy 40 mm, osłona przeciw promieniowaniu słonecznemu zamawiane osobno
Producent: Senseca Delta OHM
Kraj pochodzenia: Włochy
Gwarancja: 12 miesięcyCena zawiera:

  • Przekaźnik radiowy (repeater) HD35REW
  • baterie nieładowalne BAT-2013DB
  • instrukcja działaniaObudowa
wodoodporna

Senseca opracowuje i produkuje pełną gamę urządzeń meteorologicznych do pomiaru prędkości i kierunku wiatru, opadów, ciśnienia atmosferycznego, wilgotności, promieniowania, światła i temperatury.

Oprócz tego w portfolio firmy znajduje się również pełna gama bezprzewodowych systemów rejestratorów danych, a także profesjonalny sprzęt pomiarowy i kontrolny / nadajniki, czujniki, rejestratory i przenośne przyrządy do akustyki i wibracji, mikroklimatu, jakości powietrza-CO-CO2, analiza wody, wilgotność względna, prędkość powietrza, fotoradiometria, pomiary temperatury i ciśnienia.

1 stycznia 2024 r. GRUPA GHM wraz z pięcioma markami (Honsberg, Greisinger, Martens, Val.Co i Delta OHM) zostaje połączona w jedną firmę: Senseca. Senseca jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy GHM GROUP CORPORATE.

GMH GROUP jest liderem w technologii pomiarowej. Dzięki sześćdziesięcioletniemu doświadczeniu w rozwoju i produkcji sprzętu zapewnia dostosowane procesy i rozwiązania do konkretnych zastosowań: pomiar poziomu, przepływu, ciśnienia, temperatury, przewodności i monitorowanie przemysłowe elektroniki dla inżynierii mechanicznej i instalacji, HVAC, przyrządów przenośnych i technologii ochrony środowiska. Grupa zarządza pięcioma innowacyjnymi spółkami (Honsberg, Greisinger, Martens, Val.Co i Delta OHM) i zatrudnia ponad 300 osób w pięciu zakładach produkcyjnych.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.