We współpracy z firmą Davis Instruments przetłumaczyliśmy trzy aplikacje systemu służącego do zdalnego monitorowania pól rolnych i wykorzystywanego  do podejmowania krytycznych decyzji o uprawach. W chwili obecnej polscy użytkownicy mogą już pobierać aplikacje z Google Store oraz App Store w języku polskim.

Mobilize to aplikacja decyzyjna ukierunkowana na rolnictwo, z najnowszymi osiągnięciami w agronomii. Możesz łatwo tworzyć własne widoki swojego gospodarstwa i przeglądać dane z czujników, aby śledzić określone warunki związane z pogodą, nawadnianiem, cyklem wzrostu i nie tylko. Mobilize generuje siedmiodniową prognozę sumy temperatur efektywnych, prawdopodobieństwa mrozu, ewapotranspiracji (ET) i deszczu, abyś mógł przygotować się na przyszłość.

Z kolei EnviroMonitor to aplikacja, która prowadzi przez proces konfigurowania elementów sieci krok po kroku. Można także zarządzać dostępem innych osób w zespole. Dzięki niej możesz łatwo się zalogować, dodać urządzenia i użytkowników do sieci.

Aplikacja WeatherLink przenosi dane z chmury WeatherLink do Twojego telefonu. Pozwala ona zobaczyć dane własnej stacji meteorologicznej Davis i lokalne prognozy, a także odkrywać inne stacje z całego świata. Przeglądanie prognozy pogody, oraz interaktywne wykresy: opadów deszczu, danych barometrycznych, promieniowania słonecznego, UV i wiele innych.

Więcej o aplikacji Mobilize oraz EnviroMonitor

Więcej o aplikacji i portalu Weatherlink.com