Szusza rolnicza
Z problemem suszy rolnicy borykają się od lat. Wychodzimy im na przeciw i oferujemy gotowe rozwiązanie do monitoringu głównych parametrów środowiskowych potrzebnych do zrównoważonego rozwoju:

  • wilgotność i temperatura gleby,
  • temperatura i wilgotność powietrza,
  • prędkość i kierunek wiatru,
  • opad atmosferyczny,
  • promieniowanie słoneczne,
  • ciśnienie atmosferyczne.
Dostęp do Twoich danych można łatwo uzyskać za pośrednictwem WeatherLink.com, bezpiecznej strony poświęconej przeglądaniu pogody oraz parametrów gleby. Wyświetla bieżące warunki, status czujników oraz sprawia, że raporty z działania systemu są bardzo proste. WeatherLink.com pozwala dostosować pulpit, przeprowadzić dogłębną analizę za pomocą raportów, wykresów, eksportować dane, a nawet udostępniać dane prywatne innym oraz wiele więcej. Dostęp do danych masz w każdej chwili i z każdego miejsca na Twoim komputerze lub smartfonie. wszystko w jednym miejscu.

Dostosuj pulpit do swoich preferencji. Wyświetlaj najważniejsze informacje i ukryj to, co nie jest dla Ciebie istotne.

weatherlink.com
weatherlink.com
Zestaw z przesyłaniem danych przez internet (wifi lub przewodowo)

MetSet1W skład zestawu wchodzi:

Autonomiczna, gotowa do rozstawienia stacja meteorologiczna na maszcie trójnożnym ze wszystkimi czujnikami oraz dostępem do danych - komunikacja przez internet

Cena MetSet1 

5 600,00 PLN netto

Zestaw z przesyłaniem danych przez GPRS

MetSet2W skład zestawu wchodzi:

Autonomiczna, gotowa do rozstawienia stacja meteorologiczna na maszcie trójnożnym ze wszystkimi czujnikami oraz dostępem dodanych - komunikacja przez internet

Cena MetSet2

8 098,00 PLN netto

Dodatkowo, stacja umożliwia pomiar takich parametrów jak:

  • ewapotranspiracja - proces ulatniania się wody do atmosfery wskutek parowania z powierzchni gleby (ewaporacja) oraz transpiracji roślin. Ewapotranspiracja jest główną przyczyną strat wody z glebowy w warunkach p9olowych i może wahac się w szerokich granicach od około 300 do 2000 mm w okresie wegetacji. Proces ten ma bardzo duże znaczenie w gospodarce wodnej gleby. Parowanie występuje wszędzie tam, gdzie stykają się nienasycone warstwy powietrza z powierzchnią parującą.
  • Indeks THW - wskaźnik wykorzystuje wyniki pomiaru temperatury, wilgotności i prędkości wiatru do obliczania postrzeganej temperatury powietrza, na która ma wpływ czynnik chłodzący wiatru.
  • Indeks THSW - wskaźnik wykorzystuje wyniki pomiaru temperatury, wilgotności, promieniowania słonecznego i prędkości wiatru do obliczania postrzeganej temperatury powietrza, na która ma wpływ czynnik wiatru oraz promieniowania słonecznego.

Poznaj jeszcze więcej możliwości z systemem pomiarowym EnviroMonitor!

Enviromonitor