Moduł alarmowy Delta OHM HD35ED-ALM

Moduł alarmowy Senseca Delta OHM HD35ED-ALM

HD35ED-ALM
Produkt na zamówienie
1 275,55 zł
Netto
1 568,93 zł Brutto

Zdalny moduł alarmowy wyposażony w 2 wyjścia przekaźnikowe, umożliwiający włączanie sygnalizacji stanów alarmowych (syreny, błyskające światła itp.) oraz włączanie siłowników.

 

Moduł alarmowy Senseca Delta OHM HD35ED-ALM jest wyposażony w wyjścia przekaźnikowe, umożliwia włączanie sygnalizacji stanów alarmowych (syreny, błyskające światła itp.) oraz włączanie siłowników. Dla każdej wielkości mierzonej mogą być ustawione dwa progi alarmowe: wysoki i niski. W przypadku przekroczenia progu uruchamiany jest sygnał akustyczny w rejestratorze i wyświetlona jest informacja na ekranie komputera.

Jeśli moduł centralny jest wyposażony w modem GSM (HD35APG), to alarm jest sygnalizowany także przez rozesłanie komunikatów SMS oraz e-maili. Zdalny moduł alarmowy (HD35ED-ALM) z wyjściami przekaźnikowymi może włączać różne urządzenia sygnalizacyjne (syreny, migające światła itp.) lub siłowniki. Moduł alarmowy współpracuje ze wszystkimi wersjami modułu centralnego.

Moduł jest montowany na ścianie w plastikowym wsporniku. Pozwala to na szybki montaż i zdejmowanie urządzeń systemu w celach serwisowych. Moduł może być umocowany na stałe na ścianie za pomocą dwóch aluminiowych kołnierzy przykręcanych z tyłu obudowy urządzenia. Przy mocowaniu na stałe urządzenie można zabezpieczyć kłódką przed niepowołanym dostępem.

Moduł alarmowy jest zasilany z wbudowanego akumulatora lub zewnętrznego zasilacza sieciowego SWD06 (opcja). Kabel USB ze złączem mini-USB - CP23 i kołnierze do montażu na stałe - HD35.11K należy zamawiać oddzielnie.Zobacz także:

» Bezprzewodowy system pomiarowy HD35

» Monitorowanie temperatury w transporcie produktów spożywczych - poradnik

» Monitorowanie parametrów w hurtowniach farmaceutycznych - poradnikFunkcje/cechy:

  • Stosowane wewnątrz pomieszczeń
  • Wbudowany akumulator lub opcjonalnie zewnętrzny zasilacz sieciowy
  • Włączanie sygnalizacji stanów alarmowych (syreny, błyskające światła itp.) oraz włączanie siłowników
Dane techniczne:

Zasilanie: Wbudowany akumulator litowo-jonowy, pojemność 2250 mAh, złącze 3-pinowe typ JST
Pobór mocy: 30 mA
Częstotliwość: 868 MHz
Antena: wewnętrzna
Zasięg transmisji:

300 m w otwartym terenie

Zasięg może być krótszy w przypadku przeszkód lub trudnych warunków pogodowych

Wskaźniki LED: Alarm, stan baterii, stan komunikacji radiowej
Klawiatura: Przycisk łączenia z siecią
Przekaźniki:

2 przekaźniki z wyjściami stykowymi, beznapięciowymi

Styki: maks 1 A, 30 VDC przy obciążeniu rezystancyjnym

Okres pracy baterii: 1 rok w typowych warunkach (zależy od częstości występowania alarmów)
Środowisko pracy: Temperatura -10 ... +60°C, wilgotność 0 ... 85% bez kondensacji
Obudowa: ABS
Wymiary:

135 x 86 x 33 mm (bez listwy zaciskowej)

135 x 110 x 33 mm (z listwą zaciskową)

Waga: ok. 200 g (z akumulatorem)
Stopień ochrony: IP64
Montaż: Uchwyt ścienny do montażu z możliwością wyjmowania (dostarczony w zestawie)
lub kołnierze do montażu na stałe (opcja).
Producent: Senseca Delta OHM
Kraj pochodzenia: Włochy
Gwarancja: 12 miesięcyCena zawiera:

  • Moduł alarmowy HD35ED-ALM
  • uchwyt do montażu na ścianie HD35.03
  • baterie 3.6 V (ładowane) HD35BAT-1
  • instrukcja działania
Obudowa
niewodoodporna

Delta OHM opracowuje i produkuje pełną gamę urządzeń meteorologicznych do pomiaru prędkości i kierunku wiatru, opadów, ciśnienia atmosferycznego, wilgotności, promieniowania, światła i temperatury.

Oprócz tego w portfolio firmy znajduje się również pełna gama bezprzewodowych systemów rejestratorów danych, a także profesjonalny sprzęt pomiarowy i kontrolny / nadajniki, czujniki, rejestratory i przenośne przyrządy do akustyki i wibracji, mikroklimatu, jakości powietrza-CO-CO2, analiza wody, wilgotność względna, prędkość powietrza, fotoradiometria, pomiary temperatury i ciśnienia.

1 stycznia 2024 r. GRUPA GHM wraz z pięcioma markami (Honsberg, Greisinger, Martens, Val.Co i Delta OHM) zostaje połączona w jedną firmę: Senseca. Senseca jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy GHM GROUP CORPORATE.

GMH GROUP jest liderem w technologii pomiarowej. Dzięki sześćdziesięcioletniemu doświadczeniu w rozwoju i produkcji sprzętu zapewnia dostosowane procesy i rozwiązania do konkretnych zastosowań: pomiar poziomu, przepływu, ciśnienia, temperatury, przewodności i monitorowanie przemysłowe elektroniki dla inżynierii mechanicznej i instalacji, HVAC, przyrządów przenośnych i technologii ochrony środowiska. Grupa zarządza pięcioma innowacyjnymi spółkami (Honsberg, Greisinger, Martens, Val.Co i Delta OHM) i zatrudnia ponad 300 osób w pięciu zakładach produkcyjnych.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.