Termometr ETI Thermapen Classic - kolor żółty
Termometr ETI Thermapen Classic - kolor żółty
Termometr ETI Thermapen Classic
Termometr ETI Thermapen Classic - kolor żółty
Termometr ETI Thermapen Classic - kolor żółty
Termometr ETI Thermapen Classic

Termometr gastronomiczny ETI Thermapen Classic - żółty

231-227
Produkt w magazynie
242,00 zł
Netto
297,66 zł Brutto

Termometr gastronomiczny wyposażony w sondę do powierzchni lub do gazów, w kolorze żółtym.

 

Termometr gastronomiczny ETI Thermapen Classic (213-227) w kolorze żółtym, posiada nowy wygląd oraz konstrukcję. Zawiera szereg dodatkowych funkcji, w tym rozdzielczość 0,1°C w całym zakresie pomiarowym (urządzenie, w razie potrzeby, może być przestawione przez użytkownika na rozdzielczość 1°C za pomocą przełącznika w komorze baterii). Żywotność baterii została zwiększona do 1500 godzin, a funkcja auto-off do 10 minut (funkcja ta może zostać wyłączona, co pozwala użytkownikowi na nieustanne monitorowanie temperatury). Wskaźnik niskiego stanu baterii i przerwania obwodu może być wyłączony przez użytkownika w razie potrzeby. Termometr jest zasilany przez 2 baterie litowe.

Obudowa termometru jest przeznaczona do mycia pod bieżącą wodą. Zawiera dodatek "Biomaster", który ogranicza rozwój bakterii oraz ergonomiczną gumową uszczelkę zmniejszającą ryzyko przedostawania się wody, kurzu i żywności do wnętrza przyrządu. Przyrząd jest odporny na działanie wody.

Termometr Thermapen Classic jest wyposażony w sondę do powierzchni lub do gazów, którą łatwo złożyć gdy instrument nie jest używany. Czas reakcji każdego termometru z sondą do gazów zależy od wielu czynników: masa końcówki czujnika, przewodności cieplnej osłony i, co najważniejsze, stan skupienia substancji mierzonej. Zarówno w powietrzu jak i cieczy, ruch czynnika mierzonego jest najbardziej istotny do szybkiej reakcji termometru. Laboratorium kalibracyjne ETI przetestowało termometr Thermapen Classic w kąpieli wodnej z zdumiewającym wynikiem - termometr osiągnął 100% wartości temperatury mierzonej w ciągu czterech sekund.

Wersje:
231-212 - Thermapen z sondą do powierzchni 8 x 95 mm
231-214 - Thermapen z sondą do powietrza 3,3 x 95 mm

Co to jest Biomaster?

Biomaster jest to silny biocyd na bazie srebra do stosowania w tworzywach sztucznych, przyczyniający się do obniżenia zagrożeń higieny. Stężenie środka przeciwbakteryjnego w Biomaster w razie potrzeby,zapewnia uwolnienie jonów srebra, co bezpiecznie hamuje rozwój drobnoustrojów.

Rozdzielczość
0,1°C
Dokładność
±0,4°C
Zakres pomiarowy
(-49,9°C ... +299,9°C)
Typ termometru
spożywczy
6 Przedmioty

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini

Termometr z 2-letnią gwarancją producenta!

Funkcje/cechy:

  • pomiar temperatury (°C)
  • wskazanie temperatury w około 3 sek.
  • zintegrowana, składana, sonda do powierzchni, do gazów, płynów i produktów półstałych
  • wodoodporny
  • obudowa z dodatkiem "Biomaster" ograniczającym rozwój bakterii
  • lekki i poręczny.

Cena zawiera:

  • termometr ETI Thermapen Classic (231-227)
  • komplet baterii
  • instrukcję obsługi.

Termometr wyprodukowany w Wielkiej Brytanii

Dane techniczne:

Parametry mierzone:temperatura (°C; °F)
Zakres pomiarowy:-49,9°C ... +299,9°C
Rozdzielczość:0,1
Dokładność:±0,4°C (-49,9 ... 199,9°C)
±1°C w pozostałym zakresie
Wyświetlacz:wyświetlacz LCD, 14,3 mm
Typ sondy:Termopara typ T
Zasilanie:bateryjne, 2 x 3V CR2032
Żywotność baterii:1500 godzin
Wymiary:153 x 47 x 19 mm
Waga:97 g
Materiał obudowy:ABS
Producent:ETI
Kraj pochodzenia:Wielka Brytania
Gwarancja:24 miesiące

  Strona używa plików cookies.