GRUPA GHM (wlaściciel firmy Delta OHM) jako wiodąca firma z zakresu technologii pomiaru przepływu, pomiarów temperatury i wilgotności oraz sprzętu meteorologicznego, robi kolejny krok w kierunku globalizacji. Pięć marek, czyli Honsberg, Greisinger, Martens, Val.Co i Delta OHM zostanie połączonych w jedną firmę, aby szybko reagować na potrzeby klientów i trendy rynkowe.

Delta OHM zmienia nazwę na Senseca
Firmy z Grupy GHM staja się Senseca

Od 1 stycznia 2024 roku GHM GROUP, wiodąca firma zajmująca się technologią czujników, stanie się Senseca.

 Filozofia firmy Senseca jest jasna i prosta:

- klient ma teraz możliwość wyboru większej ilości urządzeń a uproszczony katalog produktów pomoże mu dobrać odpowiednie z nich.

- Doświadczenie każdej marki jest połączone w multidyscyplinarnych zespołach pracujących w trzech jednostkach biznesowych: Środowiskowym, Przemysłowym i Przenośnym.

- poprzez zmianę logo, produkty firmy Sensaca uzyskają nowy, jednolity design.

Nazwa Senseca jest neologizmem o kilku znaczeniach. „Sense” czyli z angielskiego „zmysł” oznacza czujniki, podstawową działalność pomiaru, monitorowania, testowania i sterowania urządzeniami. Wspomniany „zmysł” oznacza również nowy wspólny cel, który wyznacza przyszły kierunek firmy Senseca czyli „dostarczanie wiarygodnych danych i faktów, które umożliwiają przedsiębiorstwom i społeczeństwu poprawę ekologicznego i ekonomicznego status quo dzięki niestandardowym rozwiązaniom technologicznym.

Taki rebranding pozwoli firmie MERA Sp. z o.o. na wprowadzenie większej ilości produktów do oferty poszerzając tym samym portfolio o czujniki do pomiaru ciśnienia i przepływu w instalacjach ciśnieniowych (1 kwartał 2024).


Sprzęt Senseca

  Strona używa plików cookies.