Termometr ETI FoodCheck 221-048
Termometr ETI FoodCheck 221-048
Termometr ETI FoodCheck 221-048
Termometr ETI FoodCheck 221-048
Termometr ETI FoodCheck 221-048
Termometr ETI FoodCheck 221-048

Termometr do żywności ETI FoodCheck

221-048
Produkt na zamówienie
357,72 zł
Netto
440,00 zł Brutto

Termometr elektroniczny do monitorowania temperatury żywności, może być stosowany w przemyśle spożywczym i gastronomicznym. Zakres: -49,9 do 299,9°C. Duży wyświetlacz LCD. AutoOff po 10 min. Spełnia normy HACCP.

 

Termometr z sondą ETI Food Check (221-048) do żywności, dla profesjonalistów z branży spożywczej i cateringowej. Dokładnie i szybko mierzy temperaturę podczas monitorowania żywności gotowanej i schłodzonej w ramach HACCP oraz procedur BHP.

Termometr jest wyposażony w przyjazną dla użytkownika obudowę z ABS zawierającą dodatek „Biomaster”, który ogranicza rozwój bakterii. Posiada duży, łatwy do odczytu wyświetlacz LCD z informacją o przerwaniu obwodu i niskim poziomie naładowania baterii. Miernik ma prosty w użyciu przycisk włączania/wyłączania i jest zasilany trzema bateriami 1,5 V AAA, które mogą pracować co najmniej pięć lat.
Food Check wyłącza się automatycznie po dziesięciu minutach, maksymalizując żywotność baterii.

Food Check mierzy temperaturę w zakresie od -49,9 do 299,9°C z rozdzielczością 0,1°C.

Każdy termometr Food Check jest dostarczany z przymocowaną na stałe sondą penetracyjną do żywności ze spiczastym trzonkiem ze stali nierdzewnej o długości 130 mm i przewodem przyłączeniowym z PVC o długości 500 mm, dzięki czemu jest idealnym wyborem do rutynowych kontroli żywności.

Dodatki Biomaster to silne nieorganiczne środki biobójcze na bazie srebra o szerokim spektrum działania do stosowania w tworzywach sztucznych, pomagające zmniejszyć ryzyko związane z higieną. Stężenie srebra w opatentowanym antybakteryjnym składniku aktywnym w Biomaster zapewnia uwalnianie jonów srebra na żądanie, co z kolei bezpiecznie hamuje wzrost drobnoustrojów.Funkcje/cechy:

  • Do monitorowania temperatury w przemyśle spożywczym i gastronomicznym
  • Może być stosowany jako część procedur HACCP
  • Certyfikat kalibracji producenta
  • Sonda penetracyjna spełniająca normę EN 13485
  • Gwarancja 2 lata.Dane techniczne:

Typ sondy: termopara typ K
Zakres pomiaru: -49.9 do 299.9°C
Rozdzielczość: 0,1°C
Dokładność: ±0.4°C (-49.9 to 199.9°C), ±1°C w pozostałym zakresie
Wyświetlacz:
12 mm LCD
Zasilanie: bateryjne, 3 x 1.5 V AAA
Żywotność baterii: minimum 5 lat (1000 godzin)
Materiał obudowy: ABS z dodatkiem antybakteryjnym Biomaster
Stopień ochrony: IP65 przy korzystaniu z osłony ochronnej (opcjonalne akcesoria)
Wymiary miernika: 25 x 56 x 128 mm
Wymiary sondy: długość sondy: 130 mm, przewód przyłączeniowy z PVC o długości 500 mm
Waga: 160 g
Zgodny z normą: EN 13485
Rozdzielczość
0,1°C
Dokładność
±0,4°C
Zakres pomiarowy
(-49,9°C ... +299,9°C)
Typ termometru
spożywczy

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.