Termometr ETI Thermapen Blue
Termometr ETI Thermapen Blue
Termometr ETI Thermapen Blue
Termometr ETI Thermapen Blue
Termometr ETI Thermapen Blue
Termometr ETI Thermapen Blue
Termometr ETI Thermapen Blue
Termometr ETI Thermapen Blue

Termometr spożywczy ETI Thermapen Blue

179-607
Produkt na zamówienie
797,56 zł
Netto
981,00 zł Brutto

Precyzyjny termometr spożywczy z sondą termoparową typ K. Technologia Bluetooth® do przesyłania danych pomiarowych. Wodoodporny o IP67. Obudowa zawiera "Biomaster" ograniczający rozwój bakterii. IP66/67. Składana sonda w bok miernika.

 

Szybki i precyzyjny termometr spożywczy ETI Thermapen Blue (179-607) z sondą termoparową typ K wykorzystujący bezprzewodową technologię Bluetooth® do przesyłania danych pomiarowych.
Podczas pomiaru, wystarczy połączyć się z urządzeniem mobilnym (iOS lub Android) i nacisnąć przycisk, aby bezpiecznie przesłać dane dotyczące temperatury za pośrednictwem bezpiecznego połączenia na odległość do 50 metrów.

Obudowa termometru jest zmywalna i zawiera dodatek „Biomaster”, ograniczający rozwój bakterii. Ergonomiczna, gumowa uszczelka minimalizuje ryzyko wnikania wody, kurzu lub żywności. Miernik jest wodoodporny zgodnie z normą IP66/67. Rzeczywistą temperaturę produktu można sprawdzić w ciągu zaledwie trzech sekund.

Thermapen Blue jest wyposażony w sondę penetracyjną (3,3 x 110 mm), ze zwężoną końcówką, wykonaną ze stali nierdzewnej. Sondę gdy nie jest używana, można łatwo złożyć w bok miernika o 180°. Funkcje/cechy:

  • Bezpieczne przesyłanie danych do urządzenia mobilnego
  • Ergonomiczna obudowa z dodatkiem „Biomaster”
  • Wodoodporność do IP67
  • Szybkość pomiaru 3 sekundy
  • Certyfikat kalibracji producenta
  • 2 lata gwarancji.Dane techniczne:

Typ sondy: termopara typ K
Zakres pomiaru: -49.9 do 299.9°C
Rozdzielczość: 0,1°C za pomocą zdalnego urządzenia
Dokładność: ±0.4°C (-49.9 to 199.9°C), ±1°C w pozostałym zakresie
Moduł Bluetooth: Bluetooth LE
Zasilanie: bateryjne, 1.5 V AAA
Żywotność baterii: 1000 godzin
Temperatura pracy: -20 do +50 °C
Stopień ochrony: IP66/IP67
Wymiary miernika: 19 x 50 x 157 mm
Wymiary sondy: 3,3 x 110 mm
Waga: 112 g
Zgodny z normą: EN 13485
Rozdzielczość
0,1°C
Dokładność
±0,4°C
Zakres pomiarowy
(-49,9°C ... +299,9°C)
Typ termometru
bluetooth

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.