Termometr precyzyjny ETI Precision
Termometr precyzyjny ETI Precision
Termometr precyzyjny ETI Precision
Termometr precyzyjny ETI Precision

Termometr precyzyjny ETI Precision

222-053
Produkt na zamówienie
578,05 zł
Netto
711,00 zł Brutto

Precyzyjny termometr wzorcowy, o bardzo dużej dokładności, z wymiennymi sondami.UWAGA! Sondy należy zamawiać osobno.

 

Termometr precyzyjny ETI Precision (222-053) cechuje bardzo wysoka dokładność, niezawodność i wygoda użytkowania. Oferuje dokładny pomiar temperatury w zakresie od -199,9°C do 499,9°C z rozdzielczością 0,1°C i wysoką dokładnością ±0,2°C. Posiada złącze Binder 1/10 DIN, umożliwiające podłączenie dowolnej, kompatybilnej sondy oraz duży, czytelny, wyświetlacz LCD z sygnalizacją niskiego poziomu baterii. Zasilany jest przez trzy baterie AAA 1,5 V, które zapewniają minimum 2000 godzin ciągłej pracy.

Termometr wyłączy się automatycznie po dziesięciu minutach, maksymalizując żywotność baterii. Funkcja ta może być wyłączona przez użytkownika. 

Termometr Precision dostarczany jest bez sondy, z fabrycznym certyfikatem kalibracji. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór sond ze złączem 1/10 DIN, obejmujących większość zastosowań przemysłowych i laboratoryjnych.

Termometry precyzyjne Precision posiadają funkcje zamrożenia wyniku pomiaru Hold oraz wskazania wartości maksymalnej i minimalnej.Funkcje/cechy:

 • precyzyjny pomiar temperatury (°C)
 • złącze 1/10 DIN, umożliwiające podłączenie dowolnej, kompatybilnej sondy
 • funkcja zamrożenia wyniku pomiaru Hold
 • wskazanie wartości max/min
 • prosty w użyciu
 • lekki i poręczny
Dane techniczne:

Model: Precision Precision Plus
Parametry mierzone: temperatura (°C; °F)
Zakres pomiarowy: -199,9 ... +499,9°C -199,9 ... +199,9°C
Rozdzielczość: 0,1 0,01
Dokładność: ±0,2°C ±0,05°C (dokładność przyrządu)
Typ czujnika: PT100
Wyświetlacz: wyświetlacz LCD, 1 linia
Zasilanie: bateryjne, 3 x 1.5 V AAA
Żywotność baterii: 2000 godzin
Wymiary: 128 x 56 x 25 mm
Waga: 130 g
Materiał obudowy: ABS
Producent: ETI
Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
Gwarancja: 24 miesiąceCena zawiera:

 • termometr Precision
 • pokrowiec
 • fabryczny certyfikat kalibracji
 • komplet baterii
 • instrukcję obsługi
Rozdzielczość
0,1°C
Dokładność
±0.2°C
Zakres pomiarowy
(-199,9°C ... +499,9°C)
Typ termometru
przemysłowy

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.