Sonda Pt100 do pomiaru temp. powietrza w HVAC

Sonda Pt100 do pomiaru temperatury powietrza w HVAC

160-372
Ostatnie sztuki w magazynie
217,89 zł
Netto
268,00 zł Brutto

Sonda do powietrza, zakres: max +200°C; T99: <20 sek.; dokładność: klasa A.

 

Sonda z czujnikiem Pt100 "Klasa A" do badania temperatury powietrza i gazów. Zastosowanie: HVAC.

Zakres pomiarowy: max +200°C

Czas reakcji T99: <20 sek.

Dokładność: klasa A

Wymiary: ?=3,7 mm, L=30 mm

Długość przewodu: 1 m

Typ: Pt100

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń

  Strona używa plików cookies.