Rejestrator temperatury ThermaData do wysokich temperatur z wyświetlaczem
Rejestrator temperatury ETI ThermaData do wysokich temp. z wyświetlaczem
Rejestrator temperatury ThermaData do wysokich temperatur z wyświetlaczem
Rejestrator temperatury ETI ThermaData do wysokich temp. z wyświetlaczem

Rejestrator temperatury ETI ThermaData do wysokich temp. z wyświetlaczem

292-501
Produkt na zamówienie
715,45 zł
Netto
880,00 zł Brutto

Rejestrator temperatury do wysokich temperatur z wyświetlaczem.


UWAGA! Przyrząd dostarczany bez sondy pomiarowej. Istnieje konieczność oddzielnego zakupu sondy.

 

Rejestrator temperatury ETI ThermaData (292-501) do pomiarów wysokich temperatur posiada 2 wejścia do sond termoparowych typ K. Rejestrator jest umieszczony w ergonomicznej, wodoodpornej obudowie o stopniu ochrony IP66/67.

Jednostki
°C lub °F, wybierane w programie
Zakres temperatury pracy
-20 ÷ +105°C
Rozdzielczość
0.1°C do 300°C, w pozostałym zakresie 1°C
Dokładność
±0.4°C ±0.1% odczytu
Zakres pomiarowy
-99,9 ÷ +1372°C
Pamięć
16000 lub 2 x 8000 zapisów
Wyświetlacz
10 mm LCD / 2 LEDs
Zasilanie
AA Tadiran - Li-SOCl
Żywotność baterii
3 lata @ 20°C
Wymiary
35 x 67 x 109 mm
Waga
200 g
Stopień ochrony
IP 66/67
Gwarancja
24 miesięcy
Kraj pochodzenia
Wielka Brytania
Producent
ETI Ltd
Odstęp zapisów
wybierany w zakresie od 0.1 do 255 minut
Sondy
termopary typ K

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini

Funkcje/cechy:

 • materiał obudowy ABS
 • wersja z wyświetlaczem LCD lub bez
 • zewnętrzna sonda termoparowa typ K, 2 wejścia
 • sondę należy zamawiać oddzielnie
 • wodoodporny, stopień ochrony IP66/67
 • szeroki zakres temperatur: -99,9 do +1372°C
 • ustawialny alarm
 • oprogramowanie w środowisku Windows
 • zasilanie bateryjne

Cena zawiera:

 • rejestrator temperatury ThermaData z wyświetlaczem
 • oprogramowanie ThermaDat Studio
 • komplet baterii
 • instrukcja obsługi

Każdy ThermaData jest wyposażony w 2 migające diody LED. Migająca zielona dioda wskazuje, że rejestrator jest aktywny, zaś migająca czerwona dioda wskazuje na przekroczenie ustawionych przez użytkownika stanów alarmowych. Każdy rejestrator dostarczany jest z przewodem USB i oprogramowaniem ThermaData Studio.

Dostępne są dwa modele rejestratorów: bez wyświetlacza (291-501) lub z wyświetlaczem LCD (292-501). Podłączane do rejestratora termopary typ K mogą mieć szeroki zakres temperatur od -99.9 do 1372°C z rozdzielczością 0.1°C.

Rejestratory rejestrują temperaturę w programowalnych odstępach czasu do maksymalnie 16.000 odczytów lub 2 x 8000 odczytów. Do rejestratorów sondy termoparowe typ K należy zamawiać oddzielnie.

Rejestrator ThermaData można podłączyć do komputera za pośrednictwem portu szeregowego lub USB. Oprogramowanie ThermaData Studio umożliwia użytkownikowi zaprogramowanie częstotliwości pomiarów, szybkości rejestracji (od 1 do 255 minut), zegara czasu rzeczywistego, °C/°F, opóźnionego Startu (maksymalnie 23 godzin, 59 minut) oraz 12-znakowego ID użytkownika.

Program wyposażony jest w funkcję kalibracji chronionej hasłem. pozwalającą użytkownikowi na sprawdzenie kalibracji rejestratorów i dokonanie drobnych korekt 0,5°C (±3°C). Dzięki wybraniu w programie rejestracji ciągłej możliwe jest uruchomienie rejestratora ThermaData tylko raz. Przy ponownym uruchomieniu nie trzeba już ustawiać parametrów, nawet przy regularnym uruchamianiu i pobieraniu danych.

ThermaData Studio jest kompatybilny ze wszystkimi rejestratorami ThermaData. Oprogramowanie jest proste w obsłudze i ma możliwość wyświetlania do 32 wykresów; kolory są wybierane przez użytkownika i identyfikowane z jednym rejestratorem. Therma Data Studio daje możliwość wysyłania informacji o przekroczeniu progów alarmowych przy pomocy SMS do 4 różnych numerów.

Dane techniczne:

Jednostki:°C lub °F, wybierane w programie
Zakres pomiaru temperatury:-99,9 .... +1372°C
Zakres temperatury pracy:-20 .... +105°C
Dokładność temperatury:±0.4°C ±0.1% odczytu
Rozdzielczość:0.1°C do 300°C w pozostałym zakresie 1°C
Pojemność pamięci16000 lub 2 x 8000 zapisów
Odstęp zapisów:wybierany w zakresie od 0.1 do 255 minut
Sondy:termopary typ K
Zasilanie:AA Tadiran - Li-SOCl
Wyświetlacz:10 mm LCD / 2 LEDs
Żywotność baterii:3 lata @ 20°C
Wymiary obudowy:35 x 67 x 109 mm
Waga:200 g
Stopień ochrony:IP 66/67
Producent:ETI Ltd
Kraj pochodzenia:Wielka Brytania
Gwarancja:24 miesięcy

  Strona używa plików cookies.