Przetwornik temperatury Comet T4211

Przetwornik temperatury Comet T4211

T4211
Produkt na zamówienie
494,70 zł
Netto
608,48 zł Brutto

Programowalny przetwornik temperatury z gniazdem na podłączaną, zewnętrzną sondę Pt1000/385 ppm. Do stosowania wewnątrz i zewnątrz budynków.

 

Programowalny przetwornik temperatury Comet T4211 z gniazdem na podłączaną, zewnętrzną sondę Pt1000/3850 ppm, z 2 wyjściami 0-10 V (zakres wyjścia ustawiany przez użytkownika). Przetwornik nie może pracować w środowisku agresywnym. Do stosowania wewnątrz i zewnątrz budynków.

Zastosowanie - pomiary i kontrola temperatury:

  • systemy HVAC w budynkach - zarządzanie i automatyka
  • magazyny
  • huty szkła
  • zakłady przemysłowe
  • muzea, archiwa, galerie
  • pomieszczenia klimatyzowane
  • stacje meteorologiczneBezpłatne oprogramowanie TSensor do konfiguracji przetwornika - POBIERZ
Dane techniczne:

Zakres pomiaru: -200 ... +600°C
Dokładność: ±0.4°C z zakresie -30 do +100°C
±0.4% odczytu powyżej +100°C
Zakres temperatury pracy obudowy: -30 ... +80°C
Zakres temperatury pracy dla LCD: prawidłowy odczyt do +70°C
należy wyłączyć LCD powyżej +70°C
Wyjścia prądowe - połączenie dwu-przewodowe: 0-10 V, nie są galwanicznie izolowane - mają zwykłe uziemienie
Zasilanie: 15-30 VDC (maksimum 20 mA)
Wymiary obudowy: 89 x 73 x 39.5 mm
Stopień ochrony: IP 65 - elektronika; IP 40 - czujniki
Producent: Comet
Kraj pochodzenia: Czechy
Gwarancja: 36 miesięcy

Wiodący producent mierników temperatury, wilgotności, ciśnienia atmosferycznego, przetworników dwutlenku węgla CO2, rejestratorów danych, systemów monitoringu, systemów akwizycji danych, termometrów, higrometrów, barometrów. Oferta firmy obejmuje systemy akwizycji danych, przetworniki wilgotności, temperatury, CO2 oraz przenośne termometry, higrometry, barometry, mierniki CO2. Przyrządy są przeznaczone do dokładnych pomiarów i monitorowania warunków środowiskowych.

COMET SYSTEM to firma specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie monitoringu i automatyki przemysłowej. Ich produkty i usługi pomagają klientom w różnych sektorach prowadzić efektywniejsze i bezpieczniejsze operacje, optymalizować wydajność i oszczędzać koszty. Siedziba główna firmy mieści się w Czechach. Wszystkie przyrządy są dostarczane z dołączonym identyfikowalnym certyfikatem kalibracji z deklarowaną identyfikowalnością metrologiczną etalonów w oparciu o wymagania normy EN ISO/IEC 17025.Firma oferuje szeroki zakres produktów, które obejmują:Systemy monitoringu: COMET dostarcza zaawansowane systemy monitoringu, które umożliwiają ścisłą kontrolę i zdalne monitorowanie różnych parametrów i procesów w czasie rzeczywistym. Mogą obejmować monitoring temperatury, wilgotności, ciśnienia, jakości powietrza, poziomu wody, jakości wody i innych czynników związanych z bezpieczeństwem i efektywnością. Dostępne są rozwiązania:
Przewodowe (kliknij w obrazek po więcej info)

Somet system - systemy przewodowe

Bezprzewodowe z wykorzystaniem GSM (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet system - systemy bezprzewodoweBezprzewodowe z wykorzystaniem WiFi (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet systems - systemy bezprzewodoweBezprzewodowe z wykorzystaniem SigFox (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet system - system wykorzytstujacy SigfoxUrządzenia pomiarowe: COMET oferuje różnego rodzaju urządzenia pomiarowe, takie jak czujniki temperatury, czujniki wilgotności, czujniki ciśnienia, czujniki przepływu, czujniki poziomu i wiele innych. Są one projektowane i produkowane z myślą o wysokiej precyzji, niezawodności i łatwości integracji z innymi systemami.Przetworniki i rejestratory: COMET dostarcza również przetworniki i rejestratory danych, które umożliwiają zbieranie, zapisywanie i analizowanie danych z różnych źródeł. Pozwalają one na kompleksowe zarządzanie danymi i automatyzację procesów.Oprogramowanie: Firma COMET opracowuje oprogramowanie, które wspiera zarządzanie danymi i procesami monitoringu. Oferuje intuicyjne interfejsy, zaawansowane narzędzia analizy danych i funkcje raportowania, które pomagają użytkownikom w wykorzystaniu zgromadzonych informacji w celu podejmowania lepszych decyzji.Firma COMET ma bogate doświadczenie w branży i cieszy się reputacją niezawodnego dostawcy innowacyjnych rozwiązań. Ich produkty są stosowane w różnych sektorach, takich jak przemysł spożywczy, farmaceutyczny, chemiczny, energetyczny, budownictwo, transport i wiele innych. Współpracują z klientami na całym świecie, dostarczając im rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.