Przetwornik temperatury Comet T0110

Przetwornik temperatury otoczenia Comet T0110 z wyj. 4-20 mA

T0110
Produkt na zamówienie
577,15 zł
Netto
709,89 zł Brutto

Przetwornik z wyjściem 4-20 mA w wytrzymałej wodoszczelnej obudowie o IP65. Zakres temperatury wyjściowej jest regulowany przez użytkownika. Duży, dwuliniowy wyświetlacz LCD. Wyświetlacz można wyłączyć.

 

Przetwornik temperatury otoczenia Comet T0110, z wyjściem 4-20 mA, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.Bezpłatne oprogramowanie TSensor do konfiguracji przetwornika - POBIERZWiodący producent mierników temperatury, wilgotności, ciśnienia atmosferycznego, przetworników dwutlenku węgla CO2, rejestratorów danych, systemów monitoringu, systemów akwizycji danych, termometrów, higrometrów, barometrów. Oferta firmy obejmuje systemy akwizycji danych, przetworniki wilgotności, temperatury, CO2 oraz przenośne termometry, higrometry, barometry, mierniki CO2. Przyrządy są przeznaczone do dokładnych pomiarów i monitorowania warunków środowiskowych.

COMET SYSTEM to firma specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie monitoringu i automatyki przemysłowej. Ich produkty i usługi pomagają klientom w różnych sektorach prowadzić efektywniejsze i bezpieczniejsze operacje, optymalizować wydajność i oszczędzać koszty. Siedziba główna firmy mieści się w Czechach. Wszystkie przyrządy są dostarczane z dołączonym identyfikowalnym certyfikatem kalibracji z deklarowaną identyfikowalnością metrologiczną etalonów w oparciu o wymagania normy EN ISO/IEC 17025.Firma oferuje szeroki zakres produktów, które obejmują:Systemy monitoringu: COMET dostarcza zaawansowane systemy monitoringu, które umożliwiają ścisłą kontrolę i zdalne monitorowanie różnych parametrów i procesów w czasie rzeczywistym. Mogą obejmować monitoring temperatury, wilgotności, ciśnienia, jakości powietrza, poziomu wody, jakości wody i innych czynników związanych z bezpieczeństwem i efektywnością. Dostępne są rozwiązania:
Przewodowe (kliknij w obrazek po więcej info)

Somet system - systemy przewodowe

Bezprzewodowe z wykorzystaniem GSM (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet system - systemy bezprzewodoweBezprzewodowe z wykorzystaniem WiFi (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet systems - systemy bezprzewodoweBezprzewodowe z wykorzystaniem SigFox (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet system - system wykorzytstujacy SigfoxUrządzenia pomiarowe: COMET oferuje różnego rodzaju urządzenia pomiarowe, takie jak czujniki temperatury, czujniki wilgotności, czujniki ciśnienia, czujniki przepływu, czujniki poziomu i wiele innych. Są one projektowane i produkowane z myślą o wysokiej precyzji, niezawodności i łatwości integracji z innymi systemami.Przetworniki i rejestratory: COMET dostarcza również przetworniki i rejestratory danych, które umożliwiają zbieranie, zapisywanie i analizowanie danych z różnych źródeł. Pozwalają one na kompleksowe zarządzanie danymi i automatyzację procesów.Oprogramowanie: Firma COMET opracowuje oprogramowanie, które wspiera zarządzanie danymi i procesami monitoringu. Oferuje intuicyjne interfejsy, zaawansowane narzędzia analizy danych i funkcje raportowania, które pomagają użytkownikom w wykorzystaniu zgromadzonych informacji w celu podejmowania lepszych decyzji.Firma COMET ma bogate doświadczenie w branży i cieszy się reputacją niezawodnego dostawcy innowacyjnych rozwiązań. Ich produkty są stosowane w różnych sektorach, takich jak przemysł spożywczy, farmaceutyczny, chemiczny, energetyczny, budownictwo, transport i wiele innych. Współpracują z klientami na całym świecie, dostarczając im rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Brak opini

Funkcje/cechy:

  • Wbudowany czujnik temperatury
  • Wyjście prądowe 4-20 mA
  • Programowalny przez użytkownika
  • Montaż naścienny
  • Obudowa ABS, stopień ochrony IP65

Cena zawiera:

  • przetwornik Comet T0110
  • instrukcję obsługi

Programowalny przetwornik, z wbudowanym czujnikiem i sygnałem wyjściowym 4-20 mA, przeznaczony jest do pomiaru temperatury otoczenia. Zmierzone wartości pokazane są na wyświetlaczu LCD (istnieje możliwość wyłączenia wyświetlacza LCD). Urządzenie przeznaczone jest do montażu naściennego. Na bokach obudowy znajdują się dwa otwory montażowe. T0110 posiada mocną, wodoszczelną obudowę z ABS o IP65.

Ustawienia przetwornika wykonywane są na komputerze PC podłączonym poprzez opcjonalny kabel komunikacyjny SP003 (patrz: Akcesoria i sondy). Do wykonania ustawień niezbędny jest bezpłatny program Tsensor. Program umożliwia ustawienie zakresu mierzonego oraz włączanie wyłączanie wyświetlacza LCD. Obsługuje również regulację urządzenia.

Dane techniczne:

Zakres pomiaru temperatury:-30 do +80°C
Dokładność:±0.4°C
Rozdzielczość:0.1°C
Parametry ogólne
Kanały:wewnętrzny czujnik temperatury
Wyjście:prądowe, 4-20 mA
Konfiguracja wyjścia:ustawiana przez użytkownika z komputera, zakres + wartość
Zasilanie:9-30 V DC
Stopień ochrony:IP65
Wymiary:85 x 148 x 39.5 mm, długość trzpienia sondy 53 mm
Waga:140 g
Producent:Comet System
Kraj wytworzenia:Czechy
Gwarancja:36 miesięcy

  Strona używa plików cookies.