Bezprzewodowe (GSM/GPRS, WiFi, Radio)

Bezprzewodowe stacje meteorologiczne (radio, WiFi, GSM/GPRS).

Bezprzewodowe stacje meteorologiczne (GMS/GPRS, Wi-Fi, Radio)

Aktywne filtry

Stacja Vantage Vue z bezprzewodowym modułem do transmisji danych Stacja Vantage Vue z bezprzewodowym modułem do transmisji danych 2
  • Nowość
Dostępny
Bezprzewodowe (GSM/GPRS, WiFi, Radio)

Stacja meteo Vantage Vue + WeatherLink Live

6110
1 813,50 zł
Bezprzewodowa, profesjonalna stacja meteorologiczna Vantage Vue™ renomowanej amerykańskiej firmy DAVIS Instruments w zestawie z modułem do transmisji danych WeatherLink Live. Stacja przekazuje wiarygodne pomiary pogodowe takie jak temperatura, wilgotność, ciśnienie, wielkość opadu oraz kierunek i prędkość wiatru. Idealna do zastosowań domowych.
Bezprzewodowa stacja meteo Davis Vantage Vue Bezprzewodowa stacja meteo Davis Vantage Vue 2
Dostępny
Bezprzewodowe (GSM/GPRS, WiFi, Radio)

Stacja meteo Davis Vantage Vue (6250EU)...

6250EU
1 619,60 zł
Profesjonalna, bezprzewodowa stacja meteorologiczna Vantage Vue™ (6250EU) renomowanej amerykańskiej firmy DAVIS Instruments z pomiarem temperatury, wilgotności, ciśnienia, opadu oraz kierunku i prędkości wiatru. Dostarcza wiarygodne dane pogodowe. Idealna do zastosowań domowych.
 2
Dostępny
Bezprzewodowe (GSM/GPRS, WiFi, Radio)

Stacja meteo Davis Vantage Pro2 (6152EU)...

6152EU
2 665,10 zł
Profesjonalna, bezprzewodowa stacja meteorologiczna Davis Vantage Pro2 (6152EU) renomowanej amerykańskiej firmy Davis Instruments, wyposażona w czujniki temperatury, wilgotności, ciśnienia, opadu oraz kierunku i prędkości wiatru, przeznaczona jest dla służb ratowniczych, rolników i sadowników, szkół, naukowców, gmin oraz innych.
 2
Dostępny
Bezprzewodowe (GSM/GPRS, WiFi, Radio)

Stacja meteo Davis Vantage Pro2 Plus (6162EU)...

6162EU
4 489,70 zł
Profesjonalna, bezprzewodowa stacja meteo Davis Vantage Pro2 Plus (6162EU) z czujnikami promieniowania UV i promieniowania słonecznego oraz z pomiarem temperatury, wilgotności, ciśnienia, opadu oraz kierunku i prędkości wiatru. Przeznaczona jest do celów nawadniania, a także do ostrzegania przed powodzią, dla służb ratowniczych, rolników i sadowników,...
Stacja Vantage Vue z WeatherLink Live i konsolą Stacja Vantage Vue z WeatherLink Live i konsolą 2
  • Nowość
Dostępny
Bezprzewodowe (GSM/GPRS, WiFi, Radio)

Stacja meteo Vantage Vue + WeatherLink Live (z...

6120
2 320,50 zł
Profesjonalna, bezprzewodowa stacja meteorologiczna renomowanej amerykańskiej firmy DAVIS Instruments w zestawie z modułem do transmisji danych WeatherLink Live i konsolą. Stacja dostarcza wiarygodne dane pogodowe takie jak temperatura, wilgotność, ciśnienie, wielkość opadu oraz kierunek i prędkość wiatru. Idealna do zastosowań domowych.
Kompaktowa stacja meteorologiczna HDMCS-200 Kompaktowa stacja meteorologiczna HDMCS-200 2
  • Nowość
Dostępny
Bezprzewodowe (GSM/GPRS, WiFi, Radio)

Stacja meteorologiczna HDMCS-200

HDMCS-200
17 400,00 zł
Kompaktowa, automatyczna stacja pogodowa z panelem słonecznym, baterią podtrzymującą i wbudowanym GSM. Stacja jest prosta w instalacji i użytkowaniu. Mierzone parametry: prędkość wiatru, kierunek wiatru,temperatura, wilgotność względna, punkt rosy, ciśnienie barometryczne i promieniowanie słoneczne.
Bezprzewodowy zestaw czujników Vantage Pro2 GroWeather dla rolnictwa Bezprzewodowy zestaw czujników Vantage Pro2 GroWeather dla rolnictwa 2
Dostępny
Bezprzewodowe (GSM/GPRS, WiFi, Radio)

Zestaw czujników Vantage Pro2 GroWeather dla...

6820OV
Bezprzewodowy zestaw czujników dostosowanych dla rolnictwa, współpracujący ze stacją pogodową, wyposażony w czujniki temperatury, wilgotności, opadu, promieniowania słonecznego oraz kierunku i prędkości wiatru.
Kompaktowa stacja meteorologiczna HDMCS-100 Kompaktowa stacja meteorologiczna HDMCS-100 2
  • Nowość
Dostępny
Bezprzewodowe (GSM/GPRS, WiFi, Radio)

Stacja meteorologiczna HDMCS-100

HDMCS-100
16 965,00 zł
Automatyczna, samowystarczalna stacja pogodowa, z panelem słonecznym, baterią podtrzymującą i wbudowanym modułem GSM. Stacja jest łatwa w instalacji i prosta w obsłudze. Mierzone parametry: prędkość wiatru, kierunek wiatru, temperatura, wilgotność względna, punkt rosy, ciśnienie barometryczne i opady deszczu.

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 21 402,00 zł

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

  Strona używa plików cookies.