Regulator dwutlenku węgla CO2 Comet H5521
Regulator CO2 Comet H5521
Regulator dwutlenku węgla CO2 Comet H5521
Regulator CO2 Comet H5521

Regulator dwutlenku węgla CO2 Comet H5521

H5521
Produkt na zamówienie
3 962,45 zł
Netto
4 873,81 zł Brutto

Regulator dwutlenku węgla CO2 z sondą na kablu (0 ... 10000 ppm) i wyjściem Ethernet.

 

Regulator poziomu CO2 (dwutlenek węgla, czad) w powietrzu Comet H5521 z wyjściem Ethernet i 2 wyjściami przekaźnikowymi. Regulator posiada sondę stężenia CO2 z opcjonalnym kablem o długości 1 m, 2 m lub 4 m.

H5521 można stosować przy zarządzaniu budynkami, w magazynach, halach fabrycznych, przemyśle przetwórstwa żywności i farmaceutycznym itp.

Regulator ma 2 wyjścia przekaźnikowe na których można ustawić opóźnienie, histerezę i alarm akustyczny. Parametry ustawia się z klawiatury urządzenia lub komputera. Regulator ma duży, dwuliniowy wyświetlacz i jest umieszczony w obudowie z ABS. Wyświetlacz można wyłączyć.Bezpłatne oprogramowanie TSensor do konfiguracji regulatora - POBIERZFunkcje/cechy:

 • 2 wyjścia przekaźnikowe
 • Dwuliniowy wyświetlacz
 • Wyjście Ethernet
 • Serwer WWW
 • Wysyłanie alarmów za pomocą e-mail i SMS
 • Wyniki pomiarów przekazywane do bazy danych historycznych
 • Modbus TCP
 • Protokół SNMP
 • SNMP Trap
 • SOAP v1.1. protokół
 • Syslog protokół
 • Synchronizacja czasu przy pomocy protokołu SNTP
Dane techniczne:

Konstrukcja: zewnętrzna sonda poziomu CO2
Zakres pomiaru CO2: 0 ... 10000 ppm
Dokładność pomiaru CO2: ±(100 ppm + 5% odczytu) w 25°C i 1013 hPa
Rozdzielczość: 1 ppm
Środowisko pracy: temp.: -30 ... +60°C; RH: 0 ... 100% (bez kondensacji)
Rekomendowany okres kalibracji CO2: co 5 lat
Okres próbkowania: 15 sek.
Alarm dźwiękowy: wbudowany, przełączalny
Maksymalne napięcie, natężenie i moc wyjścia przekaźnikowego: 50 V, 2 A, 60 VA
Zasilanie: 9 do 30 VDC, zużycie mocy w przybliżeniu 1 W
Wyjście: Ethernet, 2 wyjścia przekaźnikowe
Złącze LAN: gniazdo RJ-45, 10Base-T lub 100Base-TX
Protokół komunikacyjny: WWW, ModbusTCP, SNMPv1, SOAP
Wysyłanie alarmów: E-mail, SNMP Trap, SyslogP
Konfiguracja: T-Sensor, Telnet, klawiatura
Złącze zasilania: co-axial, ?5.5 x 2.1 mm
Materiał obudowy: ABS
Długość kabla: opcjonalnie, 1 m, 2 m lub 4 m
Wymiary obudowy: 136 x 150 x 45 mm
Waga: 420 g, kabel 1 m
Stopień ochrony: IP 30 elektronika; IP 65 sonda CO2
Producent: Comet
Kraj pochodzenia: Czechy
Gwarancja: 36 miesięcyCena zawiera:

 • Regulator CO2 H5521
 • Certyfikat kalibracji producenta

Wiodący producent mierników temperatury, wilgotności, ciśnienia atmosferycznego, przetworników dwutlenku węgla CO2, rejestratorów danych, systemów monitoringu, systemów akwizycji danych, termometrów, higrometrów, barometrów. Oferta firmy obejmuje systemy akwizycji danych, przetworniki wilgotności, temperatury, CO2 oraz przenośne termometry, higrometry, barometry, mierniki CO2. Przyrządy są przeznaczone do dokładnych pomiarów i monitorowania warunków środowiskowych.

COMET SYSTEM to firma specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie monitoringu i automatyki przemysłowej. Ich produkty i usługi pomagają klientom w różnych sektorach prowadzić efektywniejsze i bezpieczniejsze operacje, optymalizować wydajność i oszczędzać koszty. Siedziba główna firmy mieści się w Czechach. Wszystkie przyrządy są dostarczane z dołączonym identyfikowalnym certyfikatem kalibracji z deklarowaną identyfikowalnością metrologiczną etalonów w oparciu o wymagania normy EN ISO/IEC 17025.Firma oferuje szeroki zakres produktów, które obejmują:Systemy monitoringu: COMET dostarcza zaawansowane systemy monitoringu, które umożliwiają ścisłą kontrolę i zdalne monitorowanie różnych parametrów i procesów w czasie rzeczywistym. Mogą obejmować monitoring temperatury, wilgotności, ciśnienia, jakości powietrza, poziomu wody, jakości wody i innych czynników związanych z bezpieczeństwem i efektywnością. Dostępne są rozwiązania:
Przewodowe (kliknij w obrazek po więcej info)

Somet system - systemy przewodowe

Bezprzewodowe z wykorzystaniem GSM (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet system - systemy bezprzewodoweBezprzewodowe z wykorzystaniem WiFi (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet systems - systemy bezprzewodoweBezprzewodowe z wykorzystaniem SigFox (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet system - system wykorzytstujacy SigfoxUrządzenia pomiarowe: COMET oferuje różnego rodzaju urządzenia pomiarowe, takie jak czujniki temperatury, czujniki wilgotności, czujniki ciśnienia, czujniki przepływu, czujniki poziomu i wiele innych. Są one projektowane i produkowane z myślą o wysokiej precyzji, niezawodności i łatwości integracji z innymi systemami.Przetworniki i rejestratory: COMET dostarcza również przetworniki i rejestratory danych, które umożliwiają zbieranie, zapisywanie i analizowanie danych z różnych źródeł. Pozwalają one na kompleksowe zarządzanie danymi i automatyzację procesów.Oprogramowanie: Firma COMET opracowuje oprogramowanie, które wspiera zarządzanie danymi i procesami monitoringu. Oferuje intuicyjne interfejsy, zaawansowane narzędzia analizy danych i funkcje raportowania, które pomagają użytkownikom w wykorzystaniu zgromadzonych informacji w celu podejmowania lepszych decyzji.Firma COMET ma bogate doświadczenie w branży i cieszy się reputacją niezawodnego dostawcy innowacyjnych rozwiązań. Ich produkty są stosowane w różnych sektorach, takich jak przemysł spożywczy, farmaceutyczny, chemiczny, energetyczny, budownictwo, transport i wiele innych. Współpracują z klientami na całym świecie, dostarczając im rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.