Sonda penetracyjna 143-162

Sonda -60 ... +250°C, zanurzeniowa / penetracyjna

143-162
Ostatnie sztuki w magazynie
187,80 zł
Netto
230,99 zł Brutto

Sonda zanurzeniowa/penetracyjna, zakres: -60 ... +250°C; 3,3 mm; L=130 mm; T99: mniej niż 3 sek.; typ K.

 

Zakres pomiarowy: -60 ... +250°C

Czas reakcji T99: <3 sek.

Wymiary: 3,3 mm; L=130 mm

Długość przewodu: b.d.

Typ: termopara typ K

Zakres pomiarowy
(-60°C ... +250°C)
Rodzaj
penetracyjna

Electronic Temperature Instruments Ltd jest brytyjskim, wielokrotnie nagradzanym producentem termometrów cyfrowych, produkującym termometry elektroniczne i bezdotykowe dla szeroko rozumianej branży spożywczej wraz z rejestratorami danych, miernikami wilgotności, miernikami wilgotności i pH.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do pomiaru temperatury Wi-Fi i Bluetooth, firma ETI opracowała gamę produktów, aby sprostać temu popytowi. W 2018 r. zdobyła nagrodę Queen's Award for Enterprise for Innovation, swoją czwartą nagrodę Queen's Award w ciągu sześciu lat.

Oprócz produkcji urządzeń do pomiaru temperatury, ETI może pochwalić się własnymi akredytowanymi przez UKAS laboratoriami kalibracyjnymi zarówno do pomiaru temperatury i wilgotności, jak i własnym działem serwisowym. W ciągu ostatnich kilku lat działalność firmy znacznie się rozwinęła, co dało ETI znaczący wzrost sprzedaży urządzeń do pomiaru temperatury i powiązanych produktów. ETI posiada wszechstronną globalną sieć dystrybutorów umożliwiającą sprzedaż produktów ETI na całym świecie, w tym w Polsce.

Firma zlokalizowana w Worthing, West Sussex, ETI posiada trzy zakłady zlokalizowane w Easting Close i Dominion Way. Obecnie ETI zatrudnia łącznie ponad 185 osób i wytwarza 70% sprzedawanych przez siebie produktów, przy czym pozostałą część pozyskuje od dostawców zagranicznych. Instrumenty produkowane we własnym zakresie objęte są pełną dwuletnią gwarancją.

Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń

  Strona używa plików cookies.