Przetwornik wilgotności i temperatury Comet T3110

Przetwornik temperatury i wilgotności względnej Comet T3110

T3110
Produkt na zamówienie
1 033,05 zł
Netto
1 270,65 zł Brutto

Przetwornik do monitorowania środowiska na zewnątrz, wewnątrz. Wbudowane czujniki wilgotności względnej, temperatury. Mierzone wartości są przeliczane na: temperaturę punktu rosy, wilgotność bezwzględną, wilgotność właściwą, stosunek mieszania, entalpię właściwą.

 

Przetwornik temperatury i wilgotności względnej otoczenia Comet T3110 z wewnętrzną sondą i wyjściem 4-20 mA.Bezpłatne oprogramowanie TSensor do konfiguracji przetwornika - POBIERZWiodący producent mierników temperatury, wilgotności, ciśnienia atmosferycznego, przetworników dwutlenku węgla CO2, rejestratorów danych, systemów monitoringu, systemów akwizycji danych, termometrów, higrometrów, barometrów. Oferta firmy obejmuje systemy akwizycji danych, przetworniki wilgotności, temperatury, CO2 oraz przenośne termometry, higrometry, barometry, mierniki CO2. Przyrządy są przeznaczone do dokładnych pomiarów i monitorowania warunków środowiskowych.

COMET SYSTEM to firma specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie monitoringu i automatyki przemysłowej. Ich produkty i usługi pomagają klientom w różnych sektorach prowadzić efektywniejsze i bezpieczniejsze operacje, optymalizować wydajność i oszczędzać koszty. Siedziba główna firmy mieści się w Czechach. Wszystkie przyrządy są dostarczane z dołączonym identyfikowalnym certyfikatem kalibracji z deklarowaną identyfikowalnością metrologiczną etalonów w oparciu o wymagania normy EN ISO/IEC 17025.Firma oferuje szeroki zakres produktów, które obejmują:Systemy monitoringu: COMET dostarcza zaawansowane systemy monitoringu, które umożliwiają ścisłą kontrolę i zdalne monitorowanie różnych parametrów i procesów w czasie rzeczywistym. Mogą obejmować monitoring temperatury, wilgotności, ciśnienia, jakości powietrza, poziomu wody, jakości wody i innych czynników związanych z bezpieczeństwem i efektywnością. Dostępne są rozwiązania:
Przewodowe (kliknij w obrazek po więcej info)

Somet system - systemy przewodowe

Bezprzewodowe z wykorzystaniem GSM (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet system - systemy bezprzewodoweBezprzewodowe z wykorzystaniem WiFi (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet systems - systemy bezprzewodoweBezprzewodowe z wykorzystaniem SigFox (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet system - system wykorzytstujacy SigfoxUrządzenia pomiarowe: COMET oferuje różnego rodzaju urządzenia pomiarowe, takie jak czujniki temperatury, czujniki wilgotności, czujniki ciśnienia, czujniki przepływu, czujniki poziomu i wiele innych. Są one projektowane i produkowane z myślą o wysokiej precyzji, niezawodności i łatwości integracji z innymi systemami.Przetworniki i rejestratory: COMET dostarcza również przetworniki i rejestratory danych, które umożliwiają zbieranie, zapisywanie i analizowanie danych z różnych źródeł. Pozwalają one na kompleksowe zarządzanie danymi i automatyzację procesów.Oprogramowanie: Firma COMET opracowuje oprogramowanie, które wspiera zarządzanie danymi i procesami monitoringu. Oferuje intuicyjne interfejsy, zaawansowane narzędzia analizy danych i funkcje raportowania, które pomagają użytkownikom w wykorzystaniu zgromadzonych informacji w celu podejmowania lepszych decyzji.Firma COMET ma bogate doświadczenie w branży i cieszy się reputacją niezawodnego dostawcy innowacyjnych rozwiązań. Ich produkty są stosowane w różnych sektorach, takich jak przemysł spożywczy, farmaceutyczny, chemiczny, energetyczny, budownictwo, transport i wiele innych. Współpracują z klientami na całym świecie, dostarczając im rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Brak opini

Funkcje/cechy:

  • Mierzone parametry - temperatura,wilgotność względna
  • Wyliczane parametry - temperatura punktu rosy, wilgotność bezwzględna, wilgotność właściwa, współczynnik zmieszania, entalpia właściwa
  • Dławik kablowy do kabla wyjściowego
  • 2 galwaniczne izolowane wyjścia 4-20 mA
  • Konfiguracja wykonywana przez użytkownika przez użytkownika

Cena zawiera:

  • Przetwornik T3110
  • Instrukcję obsługi

Przetwornik T3110 jest przeznaczony do monitorowania temperatury otoczenia i wilgotności względnej powietrza bez substancji agresywnych. Może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń do monitorowania środowiska. Urządzenie jest wyposażone w sondę z czujnikami temperatury i wilgotności względnej oraz dławik kablowy do podłączenia kabla wyjściowego.

Mierzone parametry przeliczane są na: temperaturę punktu rosy, wilgotność bezwzględną, wilgotność właściwą, współczynnik zmieszania i entalpię właściwą.

Wartości zmierzone i obliczone są wyświetlane na dwuwierszowym wyświetlaczu LCD. Pierwsza linia wyświetla temperaturę (ºC / ºF). Wartość wyświetlana w drugiej linii jest wybierana pomiędzy wilgotnością względną a wartością wyliczoną, możliwe jest również wyświetlanie obu odczytów z cyklicznym nadpisywaniem (odstęp 4 sekundy) lub całkowite wyłączenie wyświetlacza LCD.

Przetwornik T3110 komunikuje się za pomocą dwóch galwanicznie odseparowanych pętli prądowych 4-20 mA. Za pomocą programu konfiguracyjnego można do każdej pętli prądowej przypisać dowolną wartość mierzoną lub obliczaną. Wszelkie ustawienia przetwornika wykonywane są na komputerze PC podłączonym za pomocą opcjonalnego kabla komunikacyjnego SP003 (patrz: Akcesoria i sondy) oraz oprogramowania TSensor.

Dane techniczne:

Mierzone parametry:temperatura i wilgotność względna
Czujnik temperatury
Zakres pomiarowy:-30 ÷ +80°C
Dokładność:±0.4°C
Rozdzielczość:0.1°C
Czujnik wilgotności względnej
Zakres pomiarowy:
0 ÷ 100%RH
Dokładność:±2.5% wilgotności względnej w zakresie 5 do 95%RH w temp. 23°C
Rozdzielczość:0.1% RH
Temperatura punktu rosy
Zakres pomiarowy:-60 ÷ +80°C
Dokładność:±1.5°C przy temperaturze otoczenia T<25°C i RH>30%
Rozdzielczość:0.1°C
Parametry ogólne
Temperatura pracy:
-30 ÷ +80°C
Kanały:wewnętrzne czujniki temperatury i wilgotności względnej
Parametry wyliczane:
temperatura punktu rosy, wilgotność bezwzględna, wilgotność właściwa, współczynnik zmieszania i entalpia właściwa
Wyjście:prądowe, 4-20 mA, 2-przewodowe galwanicznie izolowane
Zakres kompensacji temperatury czujnika wilgotności:
cały zakres temperatury
Konfiguracja wyjść i zakres:ustawiane przez użytkownika z komputera
Wymiary czujnika:długość - 75 mm, średnica - 18 mm
Zasilanie:9-30 VDC
Stopień ochrony:obudowa - IP65, czujnik - IP40
Wymiary:88.5 x 170 x 39.5 mm
Waga:ok. 150 g
Stopień ochrony:IP 65 - elektronika, IP 40 - czujnik
Producent:Comet
Kraj pochodzenia:Czechy
Gwarancja:36 miesięcy

  Strona używa plików cookies.