Regulator dwutlenku węgla CO2 Comet H5421
Regulator CO2 Comet H5421
Regulator CO2 Comet H5421
Regulator dwutlenku węgla CO2 Comet H5421
Regulator CO2 Comet H5421
Regulator CO2 Comet H5421

Regulator dwutlenku węgla CO2 Comet H5421

H5421
Produkt na zamówienie
3 870,30 zł
Netto
4 760,47 zł Brutto

Regulator dwutlenku węgla CO2 z sondą na kablu (0 ... 10000 ppm) i wyjściem RS485.

 

Regulator poziomu CO2 (dwutlenek węgla, czad) Comet H5421 z szeregowym wyjściem RS485 oraz 2 wyjściami przekaźnikowymi. Regulator wyposażony jest w sondę stężenia CO2 na opcjonalnym kablu długości 1 m, 2 m lub 4 m.

H5421 przystosowany jest do kontroli jakości powietrza w pomieszczeniach z dużymi grupami ludzi jak np. sale konferencyjne, szpitale, szkoły, kina, teatry, itp.

H5421 ma 2 wyjścia przekaźnikowe - wskazanie alarmu oraz kontrola urządzeń zewnętrznych. Na każdym z nich można ustawić opóźnienia, histerezę oraz alarm akustyczny. Regulator posiada mikroprocesor w obudowie z ABS ze złączami. Wyposażony jest w dwuliniowy wyświetlacz, który może być wyłączony.Bezpłatne oprogramowanie TSensor do konfiguracji regulatora - POBIERZFunkcje/cechy:

  • Szeregowe wyjście RS485
  • 2 wyjścia przekaźnikowe do sygnałów alarmowych lub sterowania urządzeniami zewnętrznym
  • Dwuliniowy, duży wyświetlacz
  • 2 wyjścia przekaźnikowe z ustawianiem opóźnienia, histerezy oraz alarmu akustycznego
  • Parametry ustawiane z oprogramowania komputera lub z klawiatury urządzenia
Dane techniczne:

Konstrukcja: wbudowany czujnik stężenia CO2
Zakres pomiaru CO2: 0 ... 2000 ppm
Opcjonalny zakres pomiaru CO2: 0 ... 10000 ppm ±(100 ppm +5% odczytu) w 25°C i 1013 hPa
Dokładność pomiaru CO2: ±(50 ppm + 2% odczytu) w 25°C i 1013 hPa
Środowisko pracy: temp.: -30 ... +80°C; RH: 0 ... 100% (bez kondensacji);
Rekomendowany okres kalibracji CO2: co 5 lat
Okres próbkowania: 15s
Szybkość komunikacji: 110 do 115200 Bd
Protokół komunikacyjny: ModBus RTU lub protokół kompatybilny Advantech ADAM
Alarm dźwiękowy: wbudowany, przełączalny
Maksymalne napięcie, natężenie i moc wyjścia przekaźnikowego: 50 V, 2 A, 60 VA
Zasilanie: 9 to 30 VDC, zużycie mocy w przybliżeniu 1 W
Wyjście: 2 wyjścia przekaźnikowe
Materiał obudowy: ABS
Wymiary obudowy: 136 x 150 x 45 mm
Waga: 340 g
Stopień ochrony: IP 30
Producent: Comet
Kraj pochodzenia: Czechy
Gwarancja: 36 miesięcyCena zawiera:

  • Regulator CO2 H5421
  • Certyfikat kalibracji producenta

Wiodący producent mierników temperatury, wilgotności, ciśnienia atmosferycznego, przetworników dwutlenku węgla CO2, rejestratorów danych, systemów monitoringu, systemów akwizycji danych, termometrów, higrometrów, barometrów. Oferta firmy obejmuje systemy akwizycji danych, przetworniki wilgotności, temperatury, CO2 oraz przenośne termometry, higrometry, barometry, mierniki CO2. Przyrządy są przeznaczone do dokładnych pomiarów i monitorowania warunków środowiskowych.

COMET SYSTEM to firma specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie monitoringu i automatyki przemysłowej. Ich produkty i usługi pomagają klientom w różnych sektorach prowadzić efektywniejsze i bezpieczniejsze operacje, optymalizować wydajność i oszczędzać koszty. Siedziba główna firmy mieści się w Czechach. Wszystkie przyrządy są dostarczane z dołączonym identyfikowalnym certyfikatem kalibracji z deklarowaną identyfikowalnością metrologiczną etalonów w oparciu o wymagania normy EN ISO/IEC 17025.Firma oferuje szeroki zakres produktów, które obejmują:Systemy monitoringu: COMET dostarcza zaawansowane systemy monitoringu, które umożliwiają ścisłą kontrolę i zdalne monitorowanie różnych parametrów i procesów w czasie rzeczywistym. Mogą obejmować monitoring temperatury, wilgotności, ciśnienia, jakości powietrza, poziomu wody, jakości wody i innych czynników związanych z bezpieczeństwem i efektywnością. Dostępne są rozwiązania:
Przewodowe (kliknij w obrazek po więcej info)

Somet system - systemy przewodowe

Bezprzewodowe z wykorzystaniem GSM (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet system - systemy bezprzewodoweBezprzewodowe z wykorzystaniem WiFi (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet systems - systemy bezprzewodoweBezprzewodowe z wykorzystaniem SigFox (kliknij w obrazek po więcej info)

Comet system - system wykorzytstujacy SigfoxUrządzenia pomiarowe: COMET oferuje różnego rodzaju urządzenia pomiarowe, takie jak czujniki temperatury, czujniki wilgotności, czujniki ciśnienia, czujniki przepływu, czujniki poziomu i wiele innych. Są one projektowane i produkowane z myślą o wysokiej precyzji, niezawodności i łatwości integracji z innymi systemami.Przetworniki i rejestratory: COMET dostarcza również przetworniki i rejestratory danych, które umożliwiają zbieranie, zapisywanie i analizowanie danych z różnych źródeł. Pozwalają one na kompleksowe zarządzanie danymi i automatyzację procesów.Oprogramowanie: Firma COMET opracowuje oprogramowanie, które wspiera zarządzanie danymi i procesami monitoringu. Oferuje intuicyjne interfejsy, zaawansowane narzędzia analizy danych i funkcje raportowania, które pomagają użytkownikom w wykorzystaniu zgromadzonych informacji w celu podejmowania lepszych decyzji.Firma COMET ma bogate doświadczenie w branży i cieszy się reputacją niezawodnego dostawcy innowacyjnych rozwiązań. Ich produkty są stosowane w różnych sektorach, takich jak przemysł spożywczy, farmaceutyczny, chemiczny, energetyczny, budownictwo, transport i wiele innych. Współpracują z klientami na całym świecie, dostarczając im rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Brak opini

  Strona używa plików cookies.